Když otec není doma I.

Bylo to v létě roku 1990 když mě bylo 17 let. V těch letech jsem byl typický nadržený teenager a stále jsem toužil vidět svojí matku nahou.

Jedné noci jsem skutečně tu příležitost měl. Měli jsme v našem domě bazén, můj otec zrovna odjel pracovně na dobu nejméně tří měsíců z města a já musím říci, že se mi zdálo jako by moje matka byla z té samoty čím dál tím víc nadržená.

Vzpomínám si jak jsem byl jednu noc tajně venku, seděl jsem na zemi poblíž bazénu. Náhodou jsem se otočil k domu a všimnul si světla vycházejícího z ložnice mých rodičů. Napadlo mě, že to by mohla být moje šance. Tak jsem začal mamku samozřejmě špehovat.

Chtěl bych vám maminku popsat jako menší blondýnku, modré oči, slušné poprsí, řekl bych docela velké. Často jsem jí tajně pozoroval při koupání či mytí v koupelně, schován ve stínu před oknem, kterým bylo krásně do koupelny vidět.

Vždy když vešla do koupelny, všímal jsem si jejího nádherného poprsí a poprvé jsem ji zde viděl v podprsence. Nikdy jsem jí však neviděl úplně nahou, v nejlepším případě jsem jí několikrát viděl v opalovačkách.

Ona téměř nikdy nenosila pod blůzou podprsenku a já mohl ve výjimečných případech zahlédnout její bradavky, když se třeba sehnula či sklonila. Bože jak já jsem chtěl cucat ty její kozy!

Jakkoli jsem si jí prohlížel v jejím prádle, to okno bylo tak malé, že jsem mohl vidět pouze její hruď. Když jsem konečně uviděl její prsa, rychle jsem skočil do bazénu a masturboval jsem tak divoce, že jsem byl hotov za 45 vteřin.

Když jsem se později večer vrátil domů, našel jsem maminku jak sedí na gauči. Pozdravila mne a zeptala se, zdali bych jí nenamasíroval její krk a šíji. Řekl jsem: „Jistě!“ – vždycky rád jsem masíroval její krk, protože jsem se mohl dotýkat ramínek její podprsenky a různě je posouvat. Pochopitelně, že ona o tomto mém důvodu nic netušila, ale já měl stále motiv.

Jakmile jsem začal masírovat její krk a ona jako obvykle řekla: „Och, ty mi to tak nádherně děláš!“ nebo něco podobného v tom smyslu, měl jsem erekci už jen z toho jak to řekla.

Pak mně zaskočila prosbou, zda bych jí nenamasíroval i nohy a stehna. Jen s vypětím všech sil jsem zachoval klid a němě přikývl.

Odebrali jsme se do její ložnice kde si mohla lehnout na břicho abych jí mohl dobře masírovat. Začal jsem na chodidlech, nártech, lýtkách a pomalu pokračoval vzhůru na stehna, až jsem končil na jejích slabinách a pomalu jsem postupoval vzhůru až jsem se dostal k jejímu zadku. Ovšem ona mně z ničeho nepodezírala, dělal jsem to tak stále.

Nakonec mi řekla, abych jí masíroval i zadek, bylo to poprvé kdy mně to dovolila jako by chtěla zkusit něco nového a jiného. Začal jsem masírovat její zadek a ona mimovolně slabě zasténala.

Hladil jsem její nádherné půlky a pomalu posouval moje ruce dolů mezi její stehna a začal hladit tam, dělaje jako bych nevěděl kde jsem.

A pak jsem ji začal silněji masírovat okolo jejího konečníku a níž okolo její pochvy a přes ní. Jakmile jsem se její pochvy dotkl, ovládla sténání a řekla: „Tam mně miláčku nemasíruj, tam mám slabůstku.“ Ovšem já jsem jí ignoroval a stále jsem jí hladil přes její kundu až se začala prohýbat zadkem dopředu a dozadu.

Stáhl jsem nohavičku jejích kalhotek na stranu, abych měl volný přístup a začal jsem masírovat její klitoris, až sebou začala nekontrolovaně škubat.

Začala křičet: „Ano, právě tam, nepřestávej, hlaď kundu tvojí matky ty malý nadržený synku!“ až to nakonec na ní přišlo a já ucítil její vlhko.

Potom jsem vytáhl z kalhot můj penis tvrdý jako kámen a začal si jej honit. Maminka pak můj penis uchopila, v tom okamžiku vůbec poprvé a řekla“ „NEE!!“

Upadl jsem do ohromných rozpaků, schoval jsem svůj penis zpátky do kalhot a zůstal na ní civět. „Toto se již nikdy nesmí opakovat, ještě by se to mohl někdo dozvědět!“ řekla maminka s přísným pohledem. Tak jsem prostě odešel z její ložnice…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *