Dobrodružství s Jarkou

Šly jsme s přítelkyní Jarkou na plovárnu, do krytého bazénu. Cestou jsme se bavily o spoustě věcech a pozorovaly jsme se.

Já jí a ona mě. Po očku jsme si prohlížely svoje křivky a napadlo nás, jen v duchu, spousta myšlenek. Pozorování se zvyšovalo i ve sprchách. Jeden letmý dotek, jakoby náhodou.

Šly jsme se koupat. Plavaly jsme, blbly, dotýkaly se, ale dělaly jsme, jako že to nic neznamená. Stejně jsme obě věděly, co chceme.

Po hodince jsme se chystaly domů. Obě jsme věděly, co si přejeme a že doufáme, že se to stane. Nalákala jsem jí i do páry. Bylo to uvolňující. Měla jsem jeden jediný úmysl.

Vešly jsme dovnitř. Bylo tam horko a vlhko. Sedly jsme si na schody a oddávaly se tomu uvolnění. Lehla jsem si na břicho a vychutnávala si to všudypřítomné teplo. Měla na mě chuť.

Začala se dotýkat mých zad a jemně je masírovala. Přivřela jsem oči a nechala jsem se unášet. Pomalu mi rozepla vrchní díl od plavek a líbala mě na krku. Byly jsme obě vzrušené. Rukou hladila každý záhyb mých zad a zadečku.

Zvedla jsem se a obrátila se k ní. Viděla jsem její vzedmutá prsa. Sundala jsem jí vrchní díl plavek. Hladila mě ve vlasech a já olizovala její vystouplé bradavky. Cítila jsem, jak jsem vlhká.

Zvedla mě k sobě, dívaly jsme se do očí. Blížily jsme se k sobě. Naše rty se dotkly. Cítila jsem její horké tělo i jazyk. Začala se se mnou mazlit.

Hladila mě na prsou a stále jsme se líbaly po celém obličeji. Krk, uši, ústa… Pomalu sjížděla k mému bříšku a jen tak letmo se dotýkala mého poštěváčku.

Můj proužek jí moc lákal a bylo to znát. V ten moment jsem jí položila na záda, sedla si nad ní a začala jí lízat její roztouženou vlhkou kundičku.

Oplácela mi mojí něžnost. Cítila jsem její milostnou šťávu všude. Chtěla jsem jí lízat až do vrcholu. Chtěla jsem, abychom spolu prožily orgasmus. Já k němu neměla daleko. Vzdychala a to pro mě bylo znamením, že se jí to líbí.

Měla jsem hlavu v jejím klíně a cítila jsem, jak se obě začínáme chvět. Byla jsem strašně vzrušená, takže jí moje šťáva stékala po obličeji. Polykala jí.

Zasouvala jsem jí jazyk dovnitř. Líbilo se jí to moc. Chtěla jsem jí to moc udělat. Lízala jsem jí a zároveň jí to dělala prsty. Svíjela se jak žížala. Ani nevěděla, co se mnou dělala. Uspokojoval mě jen pohled na její vzrušené tělo.

Hladila se po prdelce, stahovala svaly. Lízala jsem o to intenzivněji. Věděla jsem, že se blížil její orgasmus.

Křičela v tom pocitu slasti a tiskla mi obličej do svého klína. Jsem moc ráda. Vysílená a uspokojená mi vše oplácela.

I já dosáhnu vrcholu. Toho nejkrásnějšího, jaký jsem kdy měla. Odcházely jsme z páry, šly jsme se osprchovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *