Mrdačka ve vlaku

S kolegou z naší firmy nás vyslali na týden na služební cestu do Beskyd. Celý týden jsme neměli na nic čas, večer jsme únavou padali rovnou do postele, takže na nějaké zpestření nebyl čas. Až na zpáteční cestě se příležitost naskytla, protože jsme museli jet nočním vlakem. Jen co nám průvodčí zkontroloval lístek a zavřel za sebou tak to vypuklo…

Rychle jsem se svlékla, odhodila kalhotky někam do kouta a začala kolegovi honit ptáka. Když se mu postavil, litovala jsem, že jsem ho nemohla vykouřit, jak pospíchal. Dlouho jsme si ale neužívali.

Asi za hodinu přistoupila parta montérů, kteří jeli do Karlových Varů za prací. Než vešli do kupé a rozsvítili, stačila jsem na sebe natáhnout jen kalhoty a tričko. Než se usadili proti nám, všimli si, že na sedačce leží kalhotky a podprsenka.

Když to patřičně okomentovali, cvakli si pivko, zhasli světlo a chtěli ještě dospávat. Mému kolegovi to nedalo a začal mě opět pokoušet.

Popotáhl mi kalhoty a začal mi rukou šmejdit pod kalhotami. Vzrušením jsem ani nedýchala, jen jsem začala vlhnout.

I když svítilo jen modré světlo, sledovala jsem obličeje našich spolucestujících. Potom mi odhrnul kalhoty tak, že mi bylo vidět ochlupení a prstem se začal šťourat v mém přirození. V kupé bylo takové ticho, že bylo slyšet jak teču.

Montéři, kteří zřejmě nemohli usnout, nás pozorovali. Jejich ruce začaly mačkat boule, které se jim tvořily na kalhotách. Pak se to stalo.

Jeden ze tří mužů, ten prostřední, se předklonil a rukou mi stáhl tepláky až pod kolena. Další dvě ruce mi začaly čvachtat v mém klínu. Vzrušení a překvapení bylo tak silné, že jsme se vůbec nebránila.

Můj kolega si stačil odsednout do kouta a pozorovat nás. Najednou jsem klečela na podlaze a před mým obličejem se objevilo velké přirození.

Otevřela jsem ústa, vystrčila jazyk a chtěla jen olizovat. Když mi přitáhl hlavu tak, že jsem to musela celé polknout, cítila jsem se zaskočená. Pak mi rukama začal pohybovat hlavou a střídavě zasouval a vysouval svého ptáka. Druhý mě chytil za pravou ruku a položil si ji na svůj ocas.

Obejmula jsem mu ho a nechala si určit rytmus, se kterým mě rukou pohyboval. Po chvíli i třetí montér zaměstnal moji levou ruku. Jeden čurák v puse a v každé ruce také jeden. Pak mi ale vyklouznul z pusy a moje hlava se musela přesunout do druhého klína. Potom do třetího.

Ruce už mě bolely od toho jak jsem je musela střídavě honit. Když už jsem myslela, že bude konec, začal zase ten první. Tentokrát mi jednou rukou přidržel hlavu a prstem druhé ruky mi začal přejíždět klitoris zprava do leva a zpět.

Tím se tak vzrušil, že začal stříkat do mé pusy. Abych se nezadusila, musela jsem spolykat těch několik dávek, kterými mě obšťastnil. Pak ho vytáhl a než jsem se stačila nadechnout, už jsem měla v puse ptáka toho druhého.

Ten chtěl, abych olizovala jen koneček žaludu a při tom mě zajel rukama pod tričko. Podprsenku jsem samozřejmě neměla.

Začal mi tak mačkat bradavky, že jsem ho chtěla kousnout. Odvahu jsem ale neměla, proto jsem ho začala usilovně sát, abych to už měla za sebou.

Než začal stříkat, byla jsem už připravená všechno spolykat. Na třetího už nedošlo, protože do kupé se začal dobývat průvodčí, aby zkontroloval jízdenky.

Než stačil rozsvítit, rychle jsem vstala, natáhla si kalhoty a s omluvou, že patříme do vedlejšího kupé, jsme rychle vypadli. Prostě jsme utekli, pro věci jsme se vrátili později.

Už na chodbičce se ke mně přitiskl můj nadržený kolega a rukou mi začal jezdit v rozkroku. Nevydržela jsem to a rozepnula jsem mu poklopec a začala honit ptáka.

Ten byl ale tak tvrdý, že stačilo sklopit sedačku, sednout si a začít kouřit. Tak mě kolega šoustal do pusy a přitom se křečovitě držel mé hlavy, aby neupadl. Pak přestal přirážet a jen v klidu stál.

To byl signál pro mě, abych si začala jeho ptáka vychutnávat. Jazykem jsem přejížděla po jeho uzdičce a jemně sála. Cítila jsem, jak se začíná chvět na celém těle a po chvilce už proudilo jeho sperma do mé pusy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *