Když otec není doma II.

V příštích několika dnech se nestalo nic a my jsme dělali jakoby se nic nepřihodilo. Pak jednou večer okolo půl desáté jsem přišel do kuchyně a našel jí tam ohnutou nad myčkou do které ukládala nádobí. Na sobě měla jenom noční košilku a jak byla sehnutá, vykukovaly na mně její spodní kalhotky.

Přistoupil jsem k ní ze strany abych mohl lépe vidět její prsy. Myslím, že to pochopila, protože se na mně usmála a řekla: „Kam to koukáš? Copak ti stojí 45 let stará žena za prohlížení?“ Dělal jsem jako by nic a šel jsem pryč.

Později jsem jí zastihl v přízemní hale, kde věšela prádlo na sušák, v momentě, kdy byla opět sehnutá dolů. V tu chvíli byla její košilka zvednutá vzhůru takže jsem viděl celé její kalhotky. To už bylo na mně moc. Položil jsem svojí ruku na její zadek a začal jí opět hladit přes její kundu a třít.

V té chvíli maminka řekla: „Tak dobře, jak vidím, chceš držet svojí matku v náručí, tak pojď a vraž ten svůj tvrdý penis do mého zadku!“

Její slova mě zcela ohromila, ale neměl jsem problém jí vyhovět. Přistoupil jsem k usmívající se matce a stáhl jí oběma rukama její kalhotky. Ona sama si přetáhla přes hlavu svojí košilku a zůstala stát přede mnou nahá, s vyzývavým úsměvem ve tváři.

„Tak co, líbím se ti?“ zeptala se zatímco já se nemohl vynadívat na její kozy. Byly již trochu povislé, ale pořád stály za hřích a já nemohl odolat abych je nesevřel do dlaní.

„Ale miláčku, kam spěcháš, vždyť ty jsi ještě oblečený!“ pokárala mně s úsměvem a začala mi rozepínat a stahovat kalhoty, zatímco já si hrál s jejími kozami.

Nakonec mi stáhla i slipy a osvobodila mého ptáka, který vyskočil jako čertík. „Oj ten je pěkný, to bych do tebe neřekla!“ řekla obdivně matka a honila mi svýma rukama tuhnoucí penis.

To jsem již měl jednu ruku mezi jejíma nohama a zkoušel strčit prsty do její již mokré kundy. Nebyl to problém, matka byla již rovněž vzrušená a rozdrážděná, že začala na mně křičet.

„Ano, strč do mě toho svýho nádhernýho ptáka ty malý bastarde, ošukej svojí mámu a vypusť do ní svoje mladický semeno!“ a oběma rukama hladila můj penis již tvrdý jako kámen. Pak se znovu otočila ke mně zády, ohnula se až se dotkla rukama země a vysoko zvedla svůj nádherný zadek.

„Vraž ho do mně zezadu, tak to má tvoje máma nejraději, jako fena!“ vyzývala mně již zcela nepříčetná vzrušením a oběma rukama roztahovala svoje půlky od sebe.

Uviděl jsem vykukovat její již rozevřenou kundu a nad ní kulatý otvůrek jejího análu. Nemohl jsem to již vydržet a skočil na ní.

Sama si navedla můj nedočkavý penis do sebe a já jí okamžitě začal zezadu šukat jako šílený. Její kunda byla nádherná, jezdil jsem v ní celým penisem a ona rychle začala kňučet a sténat blažeností.

Než jsem se nadál, divoce vykřikla a začala sebou házet jako šílená. Současně jsem cítil jak se její kunda cuká a stahuje a vytéká z ní mnoho jejích šťáv. Pochopil jsem, že právě prožívá svůj orgasmus a ještě zrychlil moje přirážení.

„Ach to je krása, tak krásně jsi mě udělal! Nyní chci abys ochutnal taky mojí druhou díru, ta to má také ráda!“ povzbuzovala mně a já poprvé v životě strkal penis do zadku a hned svojí matce!

Bylo to šílený ale nádherný. Sama mi pomáhala nejdříve navlhčit celý penis a pak si ještě navlhčila svůj anál a dosáhla na a okamžitě přisadila špičku mého penisu na tu kulatou dírku. Začal jsem vší silou strkat penis do matčina těla a vůbec to nešlo.

„Neboj se, jen pořádně zatlač, vraž toho svýho čuráka do svojí nadržený matky!“ znovu mně začala povzbuzovat a já zkusil opět ze všech sil zatlačit.

Náhle její svěrač povolil a já cítil, jak se můj penis prodírá velice těsným análem do matčina těla! Matka divoce zavyla a přirazila svůj zadek proti mému klínu.

Opět jsem začal jezdit sem a tam, ze začátku to šlo špatně ale postupně se to zlepšovalo. Jenomže už to začala přicházet i na mně a já začal sténat slastí.

„Už budu stříkat, mami já ti to nastříkám do zadku!“ skučel jsem bezmocně. Jenomže matka měla jiné chutě. „Nechci to do zadku, chci ochutnat tvoje semeno, chci vědět jakou má chuť semeno mého syna, musíš mi to nastříkat do pusy!“ zvolala a prudce se otočila a klekla si před mýho již cukajícího se ptáka. Sama jej sevřela do dlaní a stačilo několikrát po něm přejet a již jsem se začal svíjet v křeči výstřiků.

Během chvilky jsem vypustil do matčiných úst gejzíry semene, které matka poctivě polykala a vysála můj penis do poslední kapky.

„Oj, máš dobré semeno, tím mně budeš krmit vždy když nebude tvůj otec doma, ano?“ řekla matka a usmála se na mně. Pak jsme přešli do ložnice, kde jsme si to znovu rozdali a od té doby když otec nebyl doma, šukali jsme spolu téměř nepřetržitě. Já jsem i spal s matkou v ložnici a tak jsme šukali ráno, odpoledne i večer.

Pravidelně k nám chodila i matčina nejlepší přítelkyně, která byla menší a podsaditější, ale měla skutečně obrovité kozy. Měla nejraději když jsem jí šukal mezi její ohromné kozy a pak se vystříkal na matčiny kozy a do matčiných úst.

Matka rovněž přivedla od své sestry mojí sestřenici, které jsem to musel udělat s její pomocí i když to bylo v jejím životě poprvé. Matce se to také moc líbilo když jsem sestřenici protrhl panenskou blánu a musel jsem jí opět všechno semeno vypustit do úst.

O všech těchto dobrodružství vám třeba budu vyprávět zas někdy příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *