Kurvou snadno a rychle III.

Po jeho odchodu přišla za mnou majitelka a podrobně se mě vyptávala, jak to šlo. Vše jsem jí po pravdě řekla. Byla ráda, že to dobře dopadlo a že zákazník byl spokojený a přijde zase a přivede kamarády. Jakmile viděla, že už mám dobrou náladu a moje nervozita je ta tam, šeptla mi, že už mají plno a u baru jsou dva zákazníci, kteří chtějí zkusit s nějakou hezkou slečnou „sendvič“, co já na to?

Zaplatili prý už pět tisíc a moje provize by byla třitisícepětset. Ať to rychle zvážím, jestli si na to troufnu, jinak s nimi pošle jinou holku. Dále mi pověděla, že jsem jí sympatická a že by bylo škoda přijít o tolik peněz. Protože mi bylo fajn, řekla jsem majitelce, že souhlasím.

Jak jsme s majitelkou přišly do baru, ihned mě zavedla k mým příštím zákazníkům a představila mě jako nejlepší holku ze všech, které tu má. Ti, jak mě uviděli byli ihned vzrušení, což bylo vidět na jejich kalhotách.

Když jsme všichni tři přišli na pokoj musela jsem rychle vyměnit „zašpiněné“ prostěradlo a udělat pořádek. Jakmile jsem to udělala viděla jsem, že mí noví zákazníci, jmenovali se Ivan a Tomáš, jsou už osprchovaní a připravení nazí k akci.

Ivan s Tomášem se ke mně postavili a začali mě pomalu svlékat. Během svlékání se mě vyptávali na jméno, kolik mám let a jak dlouho tady pracuji a jestli mám ráda polohu sendvič. Samozřejmě jsem jim musela zase lhát.

Řekla, jsem jim že se jmenuji Pavla, je mně osmnáct, pracuji zde skoro rok a že sendvič mám nejraději. Jak jsme byli všichni nazí lehli jsme si k sobě do postele. Samozřejmě, že jsem se ihned podívala, jak jsou vybavení. Penisy jim oběma stály jako svíčky. Oproti Pavlovi byly oba penisy menší, zato jejich přirození bylo hustě zarostlé dlouhými černými chlupy.

Oba mě začali líbat po celém těle a hladit na mé holé lasturce. Jakmile prsty zjistili, že jsem už připravená, chtěli už začít. Já jsem vytáhla ze stolku prezervativ a nasadila ho Ivanovi, který chtěl začít jako první.

Ivan ihned nasadil svůj penis na mou lasturku a začal mě silnými přírazy milovat. Musím konstatovat, že to nyní šlo bez problémů a moje lasturka mě ani moc nebolela, po tom co ji Pavel „zpustošil“. Jakmile mě Ivan miloval, Tomáš mi rytmicky strkal do pusy svůj penis. Jeho chlupy mě šíleně šimraly pod nosem.

Asi po deseti minutách se Ivan s Tomášem domluvili, že se vymění. Proto jsem nasadila také Tomášovi prezervativ a ten mě začal milovat místo Ivana, který mi strkal penis do pusy. S gumou mi to nebylo vůbec příjemné.

Po chvilce řekl Ivan, že by mě chtěl milovat do zadečku. Vytáhla jsem ze stolu lubrikační gel a natřela Ivanovi prezervativ a sobě zadní dírku tak, jak mi postup předem podrobně vysvětlila majitelka. Pak jsem k Ivanovi vystrčila svůj zadeček. Hned jsem si uvědomila, že dnes přijdu o poctivost nejen vpředu, ale i vzadu. Znovu jsem zavřela oči a zatla zuby v očekávání budoucího.

Ivan nasadil svůj ztopořený penis k mé zadní dírce a pomalu mě začal milovat. Bolelo to, ale jeho penis se pomalu posouval hlouběji a hlouběji. Asi po třech minutách byl celý vevnitř. Ivan radostí až hekal.

Po chvíli však už byl Tomáš celý ztopořený neboť dívání na naše milování ho silně vzrušovalo. Proto si Ivan lehl na záda a já na něho zezadu nasedla. Ivan zasunul penis do mé zadní dírky a jemně si mě položil na sebe.

Když jsem ležela zády na jeho prsou otočili jsme se hlavou k sobě a začali se dlouze líbat. Ivan mi začal jazykem kmitat v ústech tak, že jsem byla za chvíli mezi nohama opět celá mokrá. Ani jsem si neuvědomila, že Tomáš k nám přistoupil, vlezl mezi naše nohy a opatrně zasunul penis do mé lasturky.

Najednou jsem cítila dva penisy v sobě. Bylo to něco neskutečného. Oba penisy se ve mně rytmicky pohybovaly a vlastně je ve mně oddělovala malá přepážka. Po chvíli se oba dohodli, že se vymění.

Netrvalo to ani půl minuty a v zadku jsem měla Tomáše a v lasturce Ivana. Jejich rytmické přírazy mi přivodily krásný orgasmus, začala jsem se celá chvět. Tomáš s Ivanem to vycítili a začali ještě silněji přirážet. Najednou oba ve mně explodovali. Mně, a myslím že i jim, bylo nádherně.

Najednou jsem zase slyšela klepání na dveře. Majitelka nám oznamovala, že hodinka je už pryč a že už máme končit. Tomášovi i Ivanovi jsem opatrně sundala prezervativy a oba se šli osprchovat. Na Ivanově prezervativu jsem si všimla, že je na něm ještě trochu mé panenské krve. Oni si ničeho nevšimli, oba si mysleli, že jsem už zkušená „děvka“.

Jakmile byli oba hotoví, šla jsem se osprchovat já. Také oni na mě počkali a hezky se se mnou rozloučili, také se mě zeptali jestli můžou přijít příště a každý mi ještě navíc dal pětistovku.

Jakmile jsem se upravila, opět jsem přišla do baru. Majitelka se mě ptala jak mi to šlo a jestli jsem využila jejích rad. Ani jsem jí moc nepoděkovala a už se mě ptal další muž, jesti s ním můžu jít na půlhodinku. A tak to pokračovalo až do pěti hodin, co půlhodina nebo hodina jeden nebo dva chlapi.

Milovala jsem se v různých polohách – z boku, na koníčka, zezadu, ve stoje a to do kačenky nebo do zadní dírky. Celkem jsem měla za první den své „brigády“ v sobě dvanáct penisů. Za celou „pracovní dobu“ jsem neměla ani trochu volna. Jak jsem přišla do baru, ihned si mě někdo vybral a já s nim šla na pokoj.

Ostatní zákazníci už nebyli tak milí jako Pavel, každý chtěl do hezké mladé holky strčit ten svůj penis a zasouložit si s ní. Na druhé straně za to také hodně platili. Avšak ke všem, i když se mi někteří z nějakého důvodu nelíbili, jsem musela být milá a příjemná, protože podle toho mi oni nakonec dávali „všimné“.

Ostatní děvčata měla za den tři až šest chlapů a trochu mi i záviděly, jak chlapi po mně jedou. Ale to byl jejich problém. Odpoledne mi majitelka při mém odchodu domů dala obálku s mým výdělkem za den. Rychle jsem se do ní podívala, bylo tam 21 tisíc. Jak jsem k tomu přidala své „všimné“ dělalo to v součtu 29 tisíc. Celkem hezké peníze za ztrátu panenství! Ani mě nenapadlo, že se se mě stala placená „děvka“.

Jak jsem přišla domů mamka si všimla, jak jsem unavená. Musela jsem jí vyprávět co jsme v kuchyni dělali. Něco jsem si vymyslela, mamka mě litovala, dala mi najíst a řekla, ať se jdu raději vyspat.

Po osprchování jsem se převlékla, schovala do tajné skrýše svůj dnešní výdělek, namazala mastí svá zmožená intimní místa, která mě hodně bolela, a ihned jsem usnula. Probudila mě mamka až ráno v osm hodin, že už musím vstávat a jít do práce. Šla jsem do koupelny a připravila se na další den své „brigády“.

Podobně to šlo celé prázdniny. Na konci srpna jsem mohla konstatovat, že „brigáda“ mi skončila nad očekávání dobře. Dopadla dobře nejen po stránce finanční, ale také po stránce psychické a erotické.

Kamarádka Zdenka se uzdravila, byla moc ráda že jsem jí vyhověla a navíc mi za prokázanou službu koupila krásnou bílou krajkovou soupravu spodního prádla. Majitelka privátu byla spokojená, že jsem u ní „pracovala“ a slíbila mi, že kdykoliv, jak budu mít čas, mám u ní otevřené dveře.

Moc jsem jí poděkovala a předběžně ji přislíbila, že příští prázdniny se mnou může na sto procent počítat a že se během roku telefonicky domluvíme na nějakém odpoledni nebo na nějaké sobotě nebo neděli. Peníze budu vždy potřebovat!

Jak jsem přišla domů dala jsem mamce 10 tisíc čistého ze svého výdělku v „kuchyni“. Mamka byla moc ráda. Jak přišel táta z práce, tak jsem na oslavu ukončené brigády, otevřela láhev šampusu. Rodiče mě moc chválili, jak jsem pracovitá a poslušná a že mě dávají za vzor všem svým známým.

Pak jsme si povídali o všemožném. Jak byla láhev dopitá, a táta si sedl k televizi, tak se mě máma začala vyptávat na to, jestli jsem už měla kluka a podobně. Já jsem jí odpověděla, že kluci mě nezajímají a že mám nyní jiné zájmy. Asi si z mé odpovědi vyvodila, že jsem ještě moc mladá na chlapce a proto mi už dala pokoj a dále se nevyptávala.

To co jsem si slíbila udělat o prázdninách jsem dodržela. Vydělala spoustu peněz, přišla konečně o panenství, užila si krásných chvil milování a navíc měla v sobě takových čtyřista krásných penisů. No a když se mě budou vyptávat, jak jsem se měla o prázdninách, tak jim řeknu, že jsem byla celé prázdniny na „brigádě“. Co jsem však na „brigádě“ skutečně dělala, jim říkat nebudu a nadále se budu tvářit velmi nevinně a cudně 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *