Kurvou snadno a rychle II.

Jak jsme přišli na pokoj s Pavlem, tak se ten muž jmenoval, jsme se osprchovali a lehli si do široké postele.

Pavel si mě k sobě přitáhl a nejprve si mě začal detailně prohlížet. Zeptal se mě, jak se jmenuji a kolik mám let. Jak to zjistil, nechtěl ztrácet drahocenný čas a začal mě líbat na tvář a na ústa (nevěděla jsem, že většinou v privátech zákazníci holky na ústa nelíbají), potom na prsou a stále směřoval s polibky níž a níž.

Jak uviděl mojí hladce vyholenou lasturku, řekl že se mu velice líbí, když je dívka dole úplně vyholená. Také on byl dole také úplně vyholený a musím říci, že to vypadá velice dobře a je to praktické. Také penis se zdá být o mnoho větší.

Pak mi začal něžně líbat lasturku a pronikat do ní hluboko jazykem. Bylo znát, že je velmi zkušený, ale i velice ohleduplný a jemný. Byla jsem z toho omámená a asi i celá čevená. Asi si toho všiml a zeptal se mě, co mi je. Po pravdě jsem mu řekla, že jsem dnes v privátu poprvé, že zaskakuji za svou nemocnou kamarádku a že jsem ještě panna.

Pavel tomu nechtěl věřit. Ihned mi detailně prozkoumal vchod do lasturky a pak mi řekl, že mám asi pravdu. Byl z toho celý „paf“. Říkal, že se s tím ještě nesetkal. Měl v různých salónech a privátech už asi padesát děvčat, ale pannu ještě ne. Přiznal se, že ani v soukromém životě (jeho manželka, jak si ji bral, už nebyla panna) ještě nedefloroval žádnou dívku.

Bylo vidět, že z mé deflorace má trochu strach. Já jsem mu řekla, ať se nebojí (ale sama jsem měla daleko větší strach než on), a prosila ho ať je ohleduplný a jemný. To mi také slíbil a mohu říci, že si počínal velmi něžně.

Po asi pětiminutovém líbání mé lasturky a zajíždění jeho jazyka hluboko do ní jsem byla už celá mokrá. Jak to Pavel uviděl, řekl že i já musím připravit jeho. Dal mi do ruky svůj ztopořený dvaceticentimetrový úd (viděla jsem a měla v ruce „naživo“ pánský úd poprvé v životě a nikdy jsem netušila, jak je vlastně mohutný), a řekl, ať mu ho připravím.

Začala jsem mu ho honit rukou (ještě že jsem si večer „prostudovala“ jak se to má dělat) a za chvíli jsem cítila, že mu v něm začíná škubat. Pavel mi ihned strčil úd do pusy a vystříkal se do ní. Nestačila jsem ani polykat. Jakmile skončil řekl, že jsem moc šikovná a začal mi znovu líbat moji již značně vlhkou lasturku.

Jakmile si všiml, že už jsem dostatečně připravená, zeptal se mě, jestli může začít s mojí deflorací. Jak dostal mou kladnou odpověď, nasadil si na penis prezervativ, lehl si mezi moje nohy, zadek mi podložil malým polštářkem a pak mi nohy široce rozevřel.

Před jeho zraky se objevila moje oholená růžovoučká lasturka. Pavel naslinil prezervativ, prsty rozevřel závojíčky a nasadil penis před mou panenskou dírku. Já jsem raději zavřela oči.

Pavel jemně zastrkával penis do mé pochvy. Napoprvé se mu podařilo do mě zatlačit penis po fialový žalud, ale dále to nešlo. Má panenská blána byla pevná. Tlačil více a více, ale blánu se mu nedařilo deflorovat.

Pavel začínal být už nervózní. Jak jsem viděla, pochopila jsem, že mu musím pomoci. Jakmile do mě znova zasunoval penis, zatla jsem zuby a vyšla jsem mu vší silou svého těla naproti. V očích se mi zajiskřilo, ve mně něco povolilo, já ucítila palčivou bolest. Jak jsem otevřela oči uviděla jsem, že Pavel má do mě konečně zasunutý celý penis až po kořen.

Jakmile Pavel zjistil, že mě konečně defloroval začal lasturku projíždět svým ztopořeným penisem na celou jeho délku. Bylo to nádherné. Dostala jsem druhý orgasmus.

Několikrát jsme změnili polohu – z boku, zezadu, na koníčka, na koníčka zezadu a vestoje. Najednou jsem cítila, jak Pavlovi začíná v penisu škubat a jak začíná stříkat. Byla jsem v sedmém nebi a zároveň dostala třetí orgasmus. Poprvé jsem cítila, jak do mě muž stříká své sperma.

Po doznění orgasmu Pavel ze mě vytáhl úd a sundal z něho zkrvavený prezervativ, který byl vevnitř plný jeho spermatu. Dlouze mě políbil na ústa. Já jsem mu začala hladit jeho úd, který ze mě udělal ženu. Penis se mu však během minuty znovu ztopořil.

Pavel se mě zeptal, kolik ještě máme času. Jakmile zjistil, že máme ještě deset minut času, zeptal se mě jestli si dáme ještě jednou. Protože se mi to moc líbilo, přikývla jsem mu.

Pavel vzal ze stolku nový prezervativ a rychle si ho nasadil. Řekl, ať na něho vyšpulím zadeček, že to má nejraději zezadu.

Jak jsem mu vyhověla zasunul do mě svůj penis a začal mě znovu milovat. Přirážel tak silně, že jsem slyšela, jak mu koule pleskají o můj zadeček. Po chvíli jsem cítila, že na mě jde další orgasmus. Jakmile můj orgasmus vrcholil měl orgasmus i Pavel. Oba jsme znavení padli na postel.

Najednou jsem zjistila, že mi něco teče z lasturky. Jak Pavel vyndal penis zjistili jsme, že se prezervativ přetrhl a Pavel do mě vystříkal celou dávku svého spermatu. Z mé lasturky vytékal bíločervený potok jeho spermatu, který byl smíšen s mou panenskou krví. Ještěže jsem začala na doporučení Zdenky brát antikoncepci.

Najednou jsme uslyšeli, jak na dveře pokoje zaklepala majitelka a skrze ně nám říká, že hodina je už pryč a že máme končit. Pavel mi dal poslední pusu a šel se osprchovat. Já jsem ležela jako ve snách a v omámení. Hned napoprvé jsem měla čtyři krásné orgasmy.

Jakmile Pavel přišel z koupelny šla jsem se osprchovat i já. Cestou do koupelny jsem viděla, jak mi po nohou až ke kotníkům teče bíločervené sperma. Když jsem se vrátila z koupelny Pavel na mě v pokoji stále čekal. Řekl že se mu to moc líbilo, a že zítra přijde zase a jestli mě může doporučit svým dvěma nejlepším kamarádům.

Odpověděla jsem mu, že on i jeho kamarádi mohou přijít kdykoliv, že se budu vždy těšit. Na rozloučení mi Pavel dal do ruky dvoutisícovku, abych měla satisfakci za to, že jsem byla ještě panna a on že měl to potěšení mě deflorovat. Prý se mu to se mnou moc líbilo a nezapomene to celý život. To měl pravdu, já si budu muže, který mě připravil o panenství pamatovat také celý život…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *