Kurvou snadno a rychle I.

Na svých šestnáct let vypadám velmi vyspěle. Mám dlouhé černé vlasy, štíhlou postavu, krásné modré oči a prsa číslo čtyři. I přes to, že jsem velmi hezká neměla jsem dosud u kluků štěstí. Asi pro moji vrozenou plachost a ostýchavost. Jak jsem slyšela spolužačky na gymplu si povídat o svých prožitých erotických zážitcích musela jsem konstatovat, že jsem snad asi jedna z posledních, která je ještě panna nebo nemá erotické zkušenosti s kluky.

Protože první ročník gymplu končil a blížily prázdniny, tak jsem se zařekla, že to tak dále nemůžu nechat. O prázdninách udělám všechno, abych tento stav v mém sexuálním životě radikálně změnila.

Na začátku prázdnin jsem náhodou potkala svou dlouholetou kamarádku z aerobiku Zdenku. Zdenka je o čtyři roky starší než já a má krásnou pěstěnou postavu a chodí velmi elegantně oblečená. Hned jsme si sedly do vinárny a klábosily o životě.

Řekla jsem jí, že mě matka zase nutí jít, tak jako loni, na brigádu do nějakého obchodu nebo kuchyně, protože peníze jsou prý doma potřebné a v Praze je mnoho možností. Samozřejmě jsem Zdence také řekla o svých erotických neúspěších a o mé touze tento stav o prázdninách změnit.

Zdenka pokyvovala hlavou a říkala, že se všechno určitě zlepší, ať tomu jen nechám volný průběh. O sobě mi mimo jiné řekla, že už nepracuje jako laborantka, ale že si našla práci v jednom malém erotickém privátu v samém centru Prahy. Pracuje tam jen od devíti do sedmnácti hodin a v sobotu a neděli nemusí, když nechce chodit. Peněz si vydělává dost, je spokojená a nezávislá. Před měsícem si koupila krásný dvoupokojový byt.

Jelikož ve svém okolí neznám nikoho, kdo pracuje v erotickém privátu, byla jsem zvědavá a Zdenku vyzpovídala. Zajímalo mě, jak to tam chodí, co zákazníci, jaká je majitelka, jaké je tam prostředí, kolik tam chodí děvčat, kolik se platí, kolik si vydělává atd. Asi po dvou hodinách tlachání jsme se rozešly. Navzájem jsme si vyměnily čísla mobilů a popřály si hezké prožití léta.

Asi po týdnu mi Zdenka zavolala, jestli můžu k ní zajít, že něco potřebuje. Navečer jsem k ní do nového bytu zašla a nestačila se divit. Zdenka měla pravou nohu v nechodící sádře a byla celá uplakaná. Ráno zakopla a zlomila si kotník, prý to bude trvat asi dva měsíce, než bude zase chodit.

Bylo mi jí líto, tak jsem jí zeptala, jak jí mám pomoct. Kamarádka mě moc prosila, jestli by jsem místo ní nemohla přes léto pracovat v privátu, protože má s majitelkou dlouhodobou smlouvu. Kdyby nechodila do práce, tak si majitelka najde jinou holku a ona už takové dobré místo nesežene.

Dále mi řekla, že já stejně musím chodit na brigádu. Zaručuje mi, že doma budu hned po 17 hodině a navíc, že si přijdu na hezké peníze. Ať se o nic nestarám, ona s majitelkou privátu všechno domluví. Řekne jí o mně, že mám o toto místo zájem, mám se sexem zkušenosti, měla jsem už 18 let a že jsem moc hezká. Jediný problém že vidí u mě, co bych na to řekla, když nemám s muži žádné zkušenosti a jsem ještě panna.

Poté mi podrobně vysvětlila, jak to na privátu chodí, jestli chce zákazník jít se mnou na půl hodiny nebo hodinku, o sexuálních praktikách, o ochraně a o tom, jak se mám chovat k zákazníkům. Ať se přes noc rozmyslím a ráno ji přijdu říct, že by mi byla moc vděčná.

Já abych pravdu řekla jsem z toho byla celá pryč. Je pravda, že s muži nemám žádné zkušenosti, jsem panna, začínám být nadržená, stále potřebuji peníze ale, že můj začátek erotického života začne dvouměsíční prací na privátu, to jsem nepočítala. Ráno moudřejší večera, tak jsem rozhodnutí nechala na ráno.

Po důkladném uvažování pro a proti jsem se ráno rozhodla, že to první den zkusím a podle toho jak se mi to bude nebo nebude líbit se rozhodnu definitivně. Zdenka mi dala adresu privátu a já tam ráno zašla.

Majitelka mi připadala velmi solidní a přátelská. Ihned mi uvařila kafe a nabídla malý zákusek. Potom jsme probraly moji prázdninovou náhradu za Zdenku, vysvětlily si, jak to u ní v privátu chodí a jak si ona představuje moji práci. Dále se mě zeptala na věk (vůbec jí nepřišlo na mysl, že je mi teprve šestnáct), na to kolik jsem už měla kluků a jak ovládám sexuální praktiky.

Já jsem jí odpověděla (samozřejmě, že jsem byla nucena jí lhát), že mi před měsícem bylo osmnáct, že už jsem měla asi deset kluků a sex se mi moc líbí, ale v privátu jsem nikdy nepracovala a že se toho trochu bojím.

Majitelku to asi uspokojilo. Potom mi doporučila jaké si mám zítra vzít oblečení a spodní prádlo, jak se mám učesat a jak nalíčit. Nakonec mi doporučila, že bych se „dole“ úplně vyholila, protože to mají její zákazníci moc rádi. Pak jsme si domluvily i cenu, za kterou u ní budu pracovat. Majitelka mi bude denně vyplácet 70% z pevné částky za číslo a také a veškeré „všimné“ bude pro mě. Nakonec mi řekla, že můj nástup je zítra v devět hodin!!!

Dovedete si představit, jak jsem byla z toho všeho nervózní. Mamce jsem řekla, že od zítřka nastupuji práci v nemocniční kuchyni a že za to budu mít 7 tisíc hrubého. Matka byla ráda, že jsem si práci na celé prázdniny rychle sehnala a že soboty a neděle budu mít volné. O nich si prý užiji prázdnin do sytosti.

Zato já byla s psychikou na dně. Hlavou se mi honily otázky a odpovědi na témata: nebude mě zítra deflorace bolet, zvládnu denně více chlapů, nebude mě potom bolet kačenka, neudělám Zdence a majitelce ostudu, nebudou na mě chlapi hrubí, nepozná mamka na mně nějaké změny atd.???

Večer jsem se vykoupala, učesala, navoněla a hlaďounce (dle přání majitelky privátu) vyholila svojí nevinnou lasturku. Potom jsem z knihovny vytáhla tátovy knihy o sexuálním životě, Kamasutru a jiné pornografické časopisy. „Prostudovala“ jsem všechno co se dalo: anatomii pohlavních orgánů, jak se má dělat erotické dráždění u muže a ženy, jak se provádí masturbace u muže, jak probíhá orgasmus. Hlavně jsem prostudovala milostné polohy. Takto teoreticky na připravena na zítřejší „těžký“ den jsem usnula.

Ráno jsem vstala v osm hodin, upravila se a pak vyrazila na svou první směnu. Samozřejmě, že jsem nezapomněla si vzít tašku se svými věcmi na oblečení a odbornou literaturu.

V devět jsem byla v privátu. Nervozitou jsem ani nemohla mluvit a byla jsem bledá jako křída. Majitelka byla z toho celá nesvá, vyptávala se mě co se děje. Já jsem jí řekla, ať se nediví, že je to poprvé v mém životě, kdy mám pracovat v privátu (že jsem panna jsem jí samozřejmě neřekla) a že jsem z toho moc nervózní.

Majitelka mi dala velkou štamprli koňaku na uklidněnou. Pak mi slíbila, že dneska nemusím jít s každým, kdo si mě vybere v baru, ale jen s tím, se kterým budu chtít dnes jít já. Za to jsem jí byla v tu chvíli moc vděčná. Poté mi dala druhou štamprli, prý do druhé nohy. Hned se mi ulevilo a nervozita byla ta tam.

Oblékla jsem si svůdné krajkové černé spodní prádlo, které jsem si včera za dva tisíce vybrala v butiku, a sedla si se čtyřmi kolegyněmi k baru. Majitelka začala osobně vodit do privátu první zákazníky.

Někteří si dali u baru skleničku a jiní začali s námi konverzovat. Nevím čím to je, ale mě si chtěli vybrat hned první tři návštěvníci. Já jsem je odmítla – moc se mi nelíbili. Jeden byl asi padesátiletý šedivý stařec, druhý byl na můj vkus moc potetovaný a třetí byl moc otylý.

Asi kolem desáté přišel do salónu celkem sympatický asi 25 muž. Jak mě u baru uviděl, hned si mě vybral. Majitelka na mě mrkla očkem jestli ho chci, nebo ho má nabídnout dalším dívkám. Jak viděla, že jsem jí naznačila že ho chci, radostí byla celá bez sebe. Při mém odchodu s mým prvním zákazníkem na pokoj mi ukazovala, že mi drží pěsti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *