Začalo to zrcadlem XI.

Vrátili jsme se s mamkou do pokoje jakoby nic, všichni koukali na telku jako by se nic nedělo. Nevím jak mamka, ale já byl strašně vzrušený, ta jedna rychlovka mě spíše rozdráždila a můj čurák stál jako svíce. Měl jsem co dělat, abych to uchoval v tajnosti a přemýšlel, kdo nás to vlastně viděl. Ale čím dál mi bylo jasnější, že to byla babička.

„Já si jdu lehnout, kde budu spát?“ oznámila náhle babička. „Jsem nějaká utahaná z té cesty. Nepůjdeš mi ukázat pokoj?“ obrátila se na mě s překvapivým dotazem. „Jistě, jdu si taky lehnout, budu si raději číst!“ dodal jsem a šel babičce ukázat kde bude spát.

Její pokoj byl až ve druhém patře na konci chodby, vlastně skoro vedle mého. „Tak babi, tady to je tvůj pokoj, podívám se, jestli je všechno v pořádku, chceš?“ zeptal jsem se jí a vešel do pokoje. Ona vešla za mnou a než jsem se nadál, zamkla dveře.

„Ale babi co to má znamenat?“ vyjekl jsem překvapeně a zíral na babičku, stojící přede mnou. Ta k mému překvapení sáhla za záda, rozepnula zip šatů a spustila je na zem. Stála přede mnou jenom v prádle a stále upřeně hleděla na mě.

„No víš, já jsem vás s tvojí mámou viděla, tam v kuchyni, odpoledne…“ řekla náhle a pomalým vláčným pohybem si rozepnula podprsenku. Její ohromné kozy osvobozené ze sevření podprsenky se svobodně zhouply a namířily na mně velké zduřené bradavky v tmavých polích. Pořád tam tak stála tak jako já, pak pomalu kráčela ke mně a řekla: „Tak co jim říkáš, líbí se ti? Celou dobu jsi na ně zíral, dobře jsem to viděla! Tak na co čekáš!“ pobídla mě náhle a přistoupila až těsně ke mně. Hroty jejích prsů se jemně dotýkaly mojí hrudi a bylo to jako bych dostal ránu elektrickým proudem.

„Ach babi, ty máš tak nádherný kozy!“ zvolal jsem a již bez zábran jsem do nich zabořil svojí hlavu. Ocitl jsem se v nejkrásnějším objetí na světě, cítil jsem v dlaních tvrdé bradavky, tuhé vzrušením a očekáváním.

„A ty máš zase nádherného čuráka, však jsem si ho dobře všimla a nemůžu se dočkat, až ho do mě vrazíš, ty maminčiný pomrdný!“ odvětila babička a začala mi sama rozepínat a stahovat kalhoty a boxerky, zatímco já jsem měl plná ústa jejích bradavek…

„Chci abys mě mrdal jako jsi mrdal svojí matku, jen proboha dělej, Bože jak já jsem dlouho neměla v sobě čuráka!“ sténala nedočkavostí babička a již držela můj penis v dlani.

Cítil jsem jak její prsty zkoumají můj nástroj, zkušeně jezdí po jeho citlivých místech a pak začaly jemně jezdit po celé jeho délce, sevřeny do kroužku. Druhá ruka jemně stiskla moje varlata a hrála si s nimi, zatímco pomalu ustupovala k posteli.

To jsem již měl i já ruku mezi jejíma nohama. Její kunda mě šokovala, ohromné pysky, rozevřené chtíčem a mokré vzrušením. Lehce jsem objel dokola babiččiny kundy a potom zcela volně zasunul dva prsty do ní, co nejhlouběji to šlo.

„Ááách, to je nádhera, vraž mi tam celou ruku, ne vraž mi tam už tvýho čuráka, už to nevydržím a budu hotová snad ještě dřív než mě začneš mrdat!“ sténala babička a sama si přitáhla můj penis k ústí svojí kundy.

Nemohl jsem již na nic čekat. Vzrušovalo mě chování babičky, přemožené svým chtíčem, že zapomněla na generační rozdíl. Cítil jsem na žaludu svého penisu jak je její kunda horká a mokrá a to již mě začala sama přitahovat k sobě, klesla přede mnou zády na postel a stáhla mne na sebe, takže jsem zajel penisem hluboko do její chvějící se kundy.

Divoce vykřikla a okamžitě mě sevřela svojí pochvou jako pružným svěrákem, dokonale ovládala svaly poševních stěn a aniž jsem v ní jezdil mrdala mě jenom tím, jak stahovala a povolovala svaly pochvy. Bože to bylo něco mimořádného, ještě jsem nic takového nezažil!

Ležel jsem na ní, v ústech jednu z bradavek a cítil jak mě její kunda masíruje penis. Pak mně přece jen lehkým dotykem ruky naznačila, abych v ní začal jezdit sem a tam.

Nejdříve pomalu a potom čím dál rychleji jsem jezdil celou délkou mého penisu v babiččině pochvě, můj čurák vyjížděl a opět mizel v babiččině těle a moje varlata narážela prudce na babiččin zadek. Její pochva vždy zvláštně mlaskla když jsem vyjel až nahoru k jejímu okraji a potom zajel pomalu až na její dno.

„Ano, mrdej, mrdej mě ze všech sil, mrdej mě jako jsi mrdal svojí mámu odpoledne! Chci abys mě pořádně zmrdal, ježíš ja já jsem dlouho nemrdala!“ skučela babička pořád dokola a já jí mrdal ze všech svých sil, celý zdivočelý z jejích řečí a jejího chování.

Netrvalo to dlouho, babička byla skutečně strašně nadržená protože divoce vykřikla, její tělo se vzepjalo vysoko vzhůru a její pochva silně sevřela můj penis orgasmickou křečí. Ucítil jsem proudy jejích šťáv řinoucí se na moje stehna.

„Ach Bože, já už jsem, jsem hotová, to je slast znova cítit svojí kundu!“ sténala babička a svíjela se v milostné křeči pod mými nárazy. Nepřestával jsem jí mrdat i když její orgasmus odezněl a pokračoval jsem v divokých přírazech. Tiskla mi hlavu mezi svoje kozy a já je kousal a sál jak to jenom šlo, nemohl jsem se těch jejích melounů nabažit.

„Líbí se ti moje prsa, broučku?“ ptala se mě láskyplně a těšila se z mého kývání. „Ano babi, tvoje prsa se mi líbí, máš je ještě větší než maminka a to jsem si myslel, že ta má největší na světě! Mně se líbí ženská prsa a jsem rád, že si s nimi můžu hrát!“ vykřikoval jsem mezi svými přírazy, zajíždějíc hluboko do jejího těla.

„To je krása jak mě mrdáš, vždyt ty vůbec nepřestáváš! Bože já budu za chvilku snad znova!“ vykřikovala vášnivě babička a pak se náhle otočila ke mně. „Počkej chvilku, chci abys mě mrdal stejně jako svojí matku když jsem vás dopoledne tajně pozorovala! Uděláš se do mě zezadu jako do ní, ano!“ zvolala žádostivě a připravila se do podobné polohy jako matka odpoledne.

Spočívala na všech čtyřech, její ohromná prsa se dotýkala postele a široký zadek čněl vysoko vzhůru. Přitiskl jsem se k němu a babička si sama nasměrovala můj penis doprostřed svojí pochvy.

S velkým mlasknutím zajel můj penis do babičky až vykřikla slastí. Přitiskl jsem se k ní, podebral její kozy visící pod jejím tělem a dotýkající se matrace a začal jsem jí ze všech sil mrdat zezadu jako matku odpoledne.

„Ano, to je ono, mrdej, mrdej, mrdéééj!“ vykřikovala vášnivě a divoce přirážela svým nádherným zadkem proti mému klínu. „Bože, já už zase budu!“ pokračovala ve sténání a já cítil, jak jsem čím dál vzrušenější. „Stříkej, tak konečně stříkej ty malý bastarde, chci abys byl taky hotový jako já!“ povzbuzovala mě jako by tušila, že se rovněž blížím k výstřiku.

„Ano, babi já už budu stříkat, budu stříkat do tý tvojí kundy tak jako jsem stříkal do máminý, chceš?“ volal jsem rozdrážděn na nejvyšší míru a zuřivě vrážel již se chvějícího čuráka do babiččina těla. „Ano, stříkej, já už taky budu, chci abychom stříkali stejně!“ skučela babička a začala mě opět ždímat svojí pochvou.

To již bylo nad moje síly. Cítil jsem jak moje varlata ztvrdla jako kámen a pak tlak semene ženoucího se trubicí penisu z mého těla. „Úúúúúž, už stříkáááám!“ zařval jsem a divoce vrazil penis do babiččiny kundy v okamžiku, kdy z jeho trubice vystříkl první gejzír mého semene.

„ÁÁÁÁÁ, to je ono, já už taky stříkáááám! Bože já znovu stříkám, ten malý bastard mě již podruhé udělal! Ty můj zázraku, ty mě musíš mrdat každý den dokud tady budu!“ sténala babička a její tělo se svíjelo v milostné křeči tak jako moje.

Tiskli jsme se k sobě a svíjeli se v křečích orgasmu, zakousl jsem se divoce do jedné babiččiny kozy a držel jí mezi stisknutými zuby, dokud mě milostná křeč nepřešla. Vystříkal jsem do babiččiny pochvy všechny moje zásoby semene, které se smíchalo z jejími hojnými šťávami až společně vytékaly z přeplněné pochvy ven.

Nikdy bych nečekal, že budu mrdat svojí vlastní babičku a že to s ní bude tak nádherné. Asi tomu pomohl její půst, o němž jsem jí slyšel vyprávět odpoledne v kuchyni. A ani teď, po dvojím orgasmu nevypadala nějak zvlášť unaveně. Naopak, se zájmem pozorovala můj penis jako by zvažovala, zda má chuť ještě na nějaký přídavek…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *