Začalo to zrcadlem X.

Po večeři jsme se dívali na televizi a pak mamka vstala s tím, že půjde poklidit nádobí. Ostatní si toho ani nevšimli a tak jsem se zdvihl a odešel za ní.

Mamka stála u kuchyňské linky a uklízela umyté nádobí. Nezpozorovala mě a já se tak nerušeně díval zezadu na její postavu. Vždy když se natáhla ke skříňce, zhouply se její prsy ve svůdném oblouku až jsem polkl vzrušením. Měl jsem pořád před očima ten obrázek z odpoledne, jak podléhá dědovu nátlaku a byl jsem čím dál vzrušenější, až jsem zašramotil a matka si mě všimla.

„Ty jsi mi přišel pomoc, to jsi hodný?“ usmála se a otočila zpět k lince. Přistoupil jsem k ní zezadu, a tak jak se nakláněla nad stůl jsem se k ní přitiskl a sevřel rukama její prsy.

Malinko sebou škubla jak se lekla, ale to jsem již zajel prsty pod knoflíčky blůzky a lem podprsenky. Našel jsem bradavky a začal je laskat konečky prstů. Cítil jsem téměř okamžitou reakci, jak se začaly nalévat a tvrdnout vzrušením. Současně jsem se k ní tiskl takže musela cítit můj penis, čím dál tím více stoupající vzhůru.

„Ale no tak, co to děláš! Vždyť jsme v kuchyni a každou chvíli sem může někdo přijít!“ domlouvala mi matka, ale nesnažila se mě od sebe odstrčit. Místo odpovědi jsem rozepnul první dva knoflíčky její halenky abych se mohl lépe dostat k jejím prsům.

Uvolnil jsem jeden její těžký nalitý prs z košíčku podprsenky a podebral jej svojí dlaní. Současně jsem lehce sevřel tuhnoucí bradavku mezi palec a ukazovák a jemně jí mezi nimi třel. Slyšel jsem jak tiše vzdechla vzrušením, ale přesto se snažila bránit.

„No tak nech toho, každou chvíli přijde malá nebo tvůj otec a co potom!“ snažila se mne od sebe odstrčit a schovat svůj obnažený prs. „Ale mami, jsem strašně vzrušený, sáhni si!“ uchopil jsem její ruku a položil jí na penis stojící mi mezi nohama. Dotkla se jej rukou a okamžitě ucukla, jako by se lekla.

„No tak si sáhni, jak je tvrdý a chce tě: Již se nemůže dočkat až vklouzne do tvojí pochvy a bude tam jezdit sem a tam a ty budeš sténat a svíjet se slastí stejně jako já!“ pokračoval jsem, jednou rukou jsem si stáhl kalhoty dolů a druhou rukou přitáhl její ruku opět na svůj osvobozený penis.

Její prsty se téměř automaticky sevřely okolo jeho hlavy a já věděl, že mám vyhráno. Vrátil jsem jednu ruku do jejího výstřihu, zatímco druhou rukou jsem zajel dolů mezi její stehna. Opět jsem uvolnil jeden její prs a laskal jeho bradavku, zatímco druhou rukou jsem zajel přímo mezi matčiny nohy. I přes látku kalhotek jsem ucítil jak je její štěrbina mokrá a rozevřená dychtivostí!

Přejel jsem přes ní prstem až se matka prohnula slastí a zasténala. „Ach Bože ty malý perverte! Ty nedáš pokoj, vždyť nás někdo může překvapit!“ vyčítala mi hlasem zkresleným vzrušením a její ruka začala jemně jezdit po mém penisu sem a tam, zatímco moje prsty dráždily okraj její pochvy přes látku kalhotek, mokrou čím dál tím víc.

Pak sjela za sebe i svojí druhou rukou, s níž se dosud opírala o stůl. A sevřela jejími dvěma prsty můj žalud u kořene. Jemně začala jezdit kroužkem z prstů v tomto místě a druhou rukou jezdila po špičce žaludu dlaní. Bože ta to uměla! Cítil jsem jak se můj čurák nalévá vzrušenou krví a jeho objem roste a roste!

To jsem již i já zajel prsty pod látku kalhotek a dotkl se přímo otevřené štěrbiny. Byla horká a mokrá vzrušením a přímo se třásla nedočkavostí. Pomalu jsem zasunul do její horké a mokré hlubiny prsty a začal jimi jezdit po stěnách pochvy a snažil se dosáhnout co nejhlouběji jsem mohl.

Zasténala hlasitěji a její nohy se roztáhly samy od sebe ještě víc a přitom ještě maličko poklesla v kolenou, jako by se chtěla na ty moje prsty napíchnout. To jsem již s nimi jezdil sem a tam, zatímco ona stejně usilovně honila mého čuráka svými zkušenými prsty.

Již jsem to nemohl dál jen tak vydržet. Pustil jsem z druhé ruky její prs a sjel s ní rovněž dolů mezi její nohy. Sevřel jsem gumu jejích kalhotek a jediným pohybem je stáhl až pod kolena. Současně jsem druhou rukou odstrčil její ruce z mého čuráka, sevřel jej svými prsty a přisadil k její mokré a horké pochvě.

„Bože co to děláme, vždyť to teď nemůžeme dělat! Počkej až budeme mít lepší příležitost!“ prosila matka hlasem sevřeným vzrušením, zatímco jsem jí jednou rukou přitiskl ke stolu a druhou jsem zasunoval svého čuráka do jejího těla.

„Mami, vždyť to chceš zrovna tak jako já! Neboj se, nikdo nepřijde, všichni koukají na televizi!“ uklidňoval jsem jí a současně plynulým pohybem vrazil svého nedočkavého čuráka až na dno její pochvy.

Ucítil jsem hebké sevření sametových horkých stěn její pochvy, dráždivě svírající můj penis po celé jeho délce. „Ááááách! To je nádhera! Bože jak ty máš nádherně velkýho toho tvýho macka!“ sténala matka a prudce se přisála svojí pochvou okolo mého penisu.

Sykl jsem slastí a pomalu vyjel čurákem až téměř na okraj její pochvy. Lehce sebou cukla jak se lekla, že z ní vyjedu ven, když v tom jsem opět plynulým rázným pohybem klína opět zjel čurákem co nejhlouběji do matčiny pochvy. Divoce zasténala a úplně se položila prsy a břichem na stůl, snažíce se svůj zadek vystrčit co nejvíce vzhůru proti mně.

„Aáááách, to je nádhera. Ano, takhle mě mrdej, mrdej mě tvrdě a rychle, už to dlouho nevydržím! Chci tě cítit až v krku!“ sténala již úplně nahlas, úplně zapomněla na svoje obavy z toho, že nás někdo překvapí.

Vsunul jsem ruce pod její tělo ležící na stole a vysvobodil ze zajetí podprsenky obě její ohromné kozy. Pevně jsem je sevřel v dlaních a současně jsem začal jezdit svým čurákem sem a tam v její kundě.

Matka sténala, svíjela se slastí a přirážela svým zadkem na můj klín. Počínali jsme si jako dva divoši. Vědomí nebezpečí z překvapení nás oba vzrušovalo a bičovalo naše vzrušení na nejvyšší možnou míru.

Svíral jsem matčiny kozy ve svých dlaních, vlastně jen jejich špičky protože více se mi do dlaní nevešlo a mrdal jí zezadu jako šílený. Naše situace i místo naší soulože nás bičovalo vzrušením a tak nebylo divu, že jsme byli oba dva hotoví velice rychle.

Matka náhle vztáhla ruku ke rtům a zakousla se do ní aby tak ztlumila svoje divoké výkřiky slasti, zatímco její tělo se kroutilo a svíjelo jako při nějakém záchvatu. Cítil jsem jak mě její pochva svírá a cuká sebou a toto cukání současně doprovází ohromný výron jejích šťáv, vytékajících z její pochvy a stékající po mých nohách na zem.

Za několik okamžiků jsem i já ucítil jak moje varlata tvrdnou semenem až jsem divokým výkřikem oznámil, co bude následovat: „Už budu stříkat, maminko!!“ zasténal jsem a ještě více zrychlil moje pohyby.

„Ano, stříkej, stříkej do svojí maminky, chci cítit jak tvoje semeno plní mojí vagínu!!“ povzbuzovala mě matka a oběma rukama si mě přitáhla ještě těsněji k sobě.

Její hladová pochva tiskla můj penis svým sametovým sevřením a již jsem s divokým výkřikem vypustil první ohromný chuchvalec svého semene do hlubin matčiny pochvy.

Matka ucítila dopad prudkého výstřiku na dno svojí pochvy a vykřikla nesmírnou slastí, zatímco já již začal stříkat další a další dávky, až jsem její pochvu zcela naplnil až po okraj. Vší silou jsem vrážel stříkající penis do matčiny kundy dokud ze mne nevysála poslední kapku a já nepadl vysílením a zmožen nesmírnou slastí na její tělo.

Chviličku jsme zůstali ležet jako v bezvědomí, vysílení tím nádherným náporem slasti z orgasmu, když jsme zaslechli zvuk dveří. Divoce jsme od sebe odskočili, ale to se již dveře zavřely, takže jsme pořádně nevěděli, kdo byl mezi nimi a kdo nás možná i delší dobu bez našeho vědomí pozoroval?

„Ježíši, kdo to byl nevíš?“ ptala se mě vyděšeně matka a rychle se začala upravovat. Zastrčila si svoje kozy do podprsenky, zapnula rozepnuté knoflíčky halenky a nakonec vytáhla vzhůru mokré kalhotky.

„Nevím kdo to byl mohl to být taky průvan!“ uklidňoval jsem matku. Ale sám jsem si nebyl jistý, jestli jsem viděl správně. Zdálo se mi, že jsem v rychle se zavírající škvíře dveří zahlédl vzrušený pohled babiččiných očí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *