Začalo to zrcadlem XV.

Lehl jsem si pohodlně na záda a mamka se opatrně nasoukala na mě. Pak jsem ucítil jak rukou sevřela můj penis a přidržela si jej pod svojí pochvou. Pomalu si sedala na paty a její pochva se navlékala na můj penis, jako by se napichovala na kůl. S dlouhým vzdechem dosedla až na moje břicho, s mým penisem zasunutým hluboko ve svém těle.

Chvilku jí trvalo, než se její pochva přizpůsobila, několikrát se zavrtěla a poposedla a pak opatrně začala jezdit po mém penise jako po pístu nahoru a dolů. Její tělo se nadzvedávalo a opět klesalo a já v mezeře mezi našimi těly viděl vyjíždět a opět mizet svůj lesknoucí se penis.

Mamka se začala pomalu projíždět na mně jako na koni, dirigovala si sama tempo a hloubku soulože, zatímco já jsem si hrál s jejími nádherně se pohupujícími prsy. Dlaně jsem měl plné jejích bradavek a tuhých polokoulí, s požitkem jsem je tisknul a masíroval, až vzdychala slastí.

„Ano, to mi dělej, to se mi líbí, líbí se mi, když si muž hraje s mými prsy!“ vykřikovala vzrušením a se smíchem kroutila svým tělem aby se její prsy houpaly o to víc.

Pak jsem náhle zpozoroval nějaký pohyb, jak se otec rychle zvedl a přiskočil zezadu k mamce. Než jsem se nadál, přirazil svého čuráka k matčině análu a začal jej tlačit dovnitř! Šlo to těžko, tak si naslinil prsty a strkal je matce do konečníku aby jej trochu uvolnil.

„Co to děláš!“ vykřikla překvapená mamka a snažila se kroucením zadku otci v jeho snažení zabránit, ale marně. Otec ji pevně uchopil za zadek a nekompromisně vrazil svého ztopořeného čuráka do matčina konečníku.

Mamka divoce zařvala, jak se její konečník bolestivě roztáhl a já cítil, jak se náhle prostor v matčině pochvě zmenšil a otcův penis se tře přes stěnu pochvy s mým.

Bylo to nezvyklé, zcela nové ale šíleně vzrušující. I mamku rajcovalo, že jí současně mrdají její muž i syn a velice rychle si na dva čuráky ve svém těle zvykla. „Ach ano, to je krása, to je nádhera když mě mrdají dva čuráky současně!“ sténala a kroutila se jako na rožni.

Otec byl na tom nejlépe, jezdil v matčině těsném zadku sem a tam, zatímco já jsem jenom ležel a cítil, jak se jeho čurák tře o můj. Mamce se toto mrdání velice líbilo a strašně jí vzrušovalo, takže během chvíle začala opět sténat slastí.

„Ano, už zase budu, bože já už zase budu, dva čuráky v sobě, bože jaká slast!“ křičela a otec jezdil v jejím zadku jako šílený. Ona se snažila také hýbat a alespoň trochu jezdit po mém čuráku, ale slast z otcova mrdání v zadku jí přemohla.

„Já tě umrdám k smrti v tom tvým zadku!“ křičel otec a zuřivě jezdil čurákem v matčině zadku sem a tam. „Ano, mrdej, znič mě, chci abys stříkal do mého zadku, chci tvoje semeno do zadku!“ křičela stejně vzrušeně máma a pak to přišlo.

Zařvali skoro najednou, cítil jsem jak sebou matčina kunda začíná cukat a tisknout mě, zatímco otcův čurák začal s mohutným cukáním stříkat semeno do jejího konečníku.

Cítil jsem jak se matčina pochva chvěje a svírá můj penis v záchvatech slasti, stejně jako jsem cítil jak sebou otcův čurák cuká a chrlí přitom semeno do matčina zadku.

Matčino tělo opět bezvládně kleslo na mě, zatímco otec dovyprázdnil svoje zásoby semene a skleslý penis vytáhl nakonec z konečníku ven. Matčina pochva byla plná jejích štáv, vytékajících ven na moje stehna, stejně jako otcovo semeno vytékalo z přeplněného konečníku.

Byl jsem zklamaný, protože se mamka udělala dříve než jsem i já dostoupil k vrcholu a proto jsem se snažil tak jak na mně ležela přirážet zespoda do její pochvy, ale šlo to špatně. Bylo vidět, že má již dost a matka se začala bolestivě tvářit a kroutit.

„Ach ty můj chudáčku, tys ještě nestříkal a maminka už nemůže“ litovala mě a podívala se po sestře. Ta však byla plně zaměstnána dědou, který klečel mezi jejíma roztaženýma nohama, lýtka jejích nohou na ramenech a divoce vrážel svůj penis do její ještě těsné kundy.

Když mamka viděla, že jí sestra nepomůže, napadlo jí něco jiného. „Počkej synku, uděláš se svojí mamince mezi prsy, vím jak se ti to líbí!“ vzpomněla si a hned se k tomu chystala.

Klesla vedle mne na záda a vyzývavě sevřela své prsy dlaněmi a přitiskla je k sobě. Klekl jsem si obkročmo nad její hruď a vsunul chvějící se penis do sevření jejích skvostných prsů. Ta nádhera, cítit jak svírají a tisknou můj mokrý vzrušený penis.

Začal jsem jezdit penisem mezi matčinými prsy a cítil, že se blíží můj vrchol. „Maminko, maminko, to je nádhera, já už budu. Jak já rád mrdám tvoje prsa!“ skučel jsem a cítil, jak se mi semeno začíná hnát vzhůru a s přetlakem se žene ven.

„Ano, jen mě mrdej, mám to ráda když mi to děláš! Jen se vystříkej svojí mamince mezi kozy!“ povzbuzovala mě mamka a již to přišlo. „Úúúž, už stříkám!“ zařval jsem ve chvíli kdy jsem ucítil jak obrovský přetlak vyvrhl z mého těla první gejzír semene.

Další a další dávky bílého semene vystřikoval z cuknutím můj penis a to dopadalo mamce na tvář, bradu, oči a potom i na nádherné kozy. Za chvilku byla mamka pokrytá bílou smetanou a já znaveně klesl vedle ní, zatímco ona si se smíchem roztírala moje semeno po těle.

Výkřiky dědy a sestry svědčily o tom, že i děda se vysemenil svojí ochotné vnučce do kundy a tím zcela vyčerpal svoje síly. Vzrušené sténání a vzdychání nahradilo ticho a hlasité oddychování znavených souložníků. Leželi jsme všichni na pohovce, jeden přes druhého a sbírali síly. Pro dnešek to však bylo již skutečně všechno. Však nás čekaly další dny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *