Můj život s Viktorem II. – Moje první trojka

Z Viktora se vyklubal, kluk, kterej miloval sex stejně jako já a byl taky permanentně nadrženej. Mrdali jsme, teda já ho mrdal, při každé možné příležitosti, která se jen naskytla, to i několikrát za den. Byla tam, ale překážka, Vladimír bydlel pořád u mne, tak tam to nešlo a Viktor bydlel na ubytovně Laktosu v Kyjích a neměl samostatný pokoj. U něho to bylo možné jenom tehdy, když jeho spolubydlící odjel domů. Užívali jsme si tedy sex hlavně v různých gay podnicích.

S Viktorem jsme se tak vzájemně přitahovali, že se mně postavil, už když jsem ho viděl přicházet. Když jsem se o jeho zadek, i přes oblečení otřel svým stojícím ocasem, tak i ten jeho obr, hned vyskočil do pozoru.

Myslím, že v té době, jsme byli dost známé figurky, hlavně tím, že jsme se oba od přírody nestyděli a velice často, navštěvovali černou díru, kde jsme si to rozdávali, bez ohledu na to, že nás vždycky spousta kluků pozorovalo a honilo si u toho své ocasy.

Jednou, to oba zase pěkně napružení, jsme měli opět rande v Tomsu v Karlíně. Snad se Viktor obával toho, abychom se v sexu nedostali do stereotypu (i když to byla blbost, strašně jsme se tenkrát vzájemně vzrušovali), nebo nevím, co za tím bylo, ale pravdou je, že hned po pár tancich na parketu a několika sklenicích Redbulu s vodkou na baru, Viktor přivedl ke mně na parket kluka, kterej byl ještě tak o čtyř, pět let mladší než on.

Na hlavě měl spoustu dredů, ale jinak vypadal dost nezajímavě (byl moc mladej). Fakt, že já ze svého předchozího sexuálního života, jsem na zajíce nebyl zvyklý, ale kvůli Viktorovi, (který byl v té době králem mého života a sexuálním idolem, po kterém jsem toužil ve dne v noci), jsem si řekl, že ho už asi omrzelo, aby ho měsíc šukal tak starej chlap, jako já. Tak že, jestli chci Viktora, musím toho zajíce zkousnout.

Po společném tanci, při kterém jsme byli, pochopitelně, zase do půl těla svlečení (na to si Viktor zvyknul velmi rychle, kdykoliv jsme v Tomsu vlezli na parket, hned mně svlékl košili a já udělal jemu to samé). Svlékli jsme i toho klučíka s dredy na hlavě, byl tak žalostně hubený, že by každý, nad ním zaplakal. Přiznám se, že se mi tenkrát vůbec nelíbil, protože já rád mrdám chlapy a né děti a ten kluk, kterýmu bylo tak dvacet mi jako dítě připadal.

Trochu jsem změnil názor v černý díře, kam jsme po pár panácích zašli, ten kluk kouřil první ligu… Kouřil nás s Viktorem střídavě, i oba dohromady. Fakt jsem si to dost užíval, protože to bylo pro mne, úplné něco nového.

Líbat se s Viktorem a mít ocas přitisknutý na tu jeho kládu a to vše vecpaný v puse sice hubeného, ale přičinlivého zajíčka, kterej si u toho honil svoje patnácti centimetrové brčko, je dost dobrý. Zakročil Viktor, nejraději se udělal, když byl mrdanej a naše dovádění přerušil s tím, že jeho spolubydlící je u rodičů a on má volný pokoj.

Nemyslím si, že ten chlapec souhlasil kvůli mně, Viktorův ocas je opravdu nevídaný kousek a kluk, který ho měl někdy v puse, na něj nikdy nezapomene. Abych to zkrátil, za chviličku jsme byli venku z Tomsu a seděli v taxíku do Kyjí.

Viktor se vykoupal jako první a pak jsme šli do sprchy my dva. Ten chlapec musel být opravdu dost nadržený, protože místo toho, aby se věnoval své očistě, neustále ve sprše olizoval můj ocas, až jsem ho nakonec musel celého umýt já. Přiznám se že mýt takové děťátko, pro mne nebylo až tak vzrušivé, ale představa, že za chvíli budu mrdat Viktorovu nádhernou prdel, mne udržovala ve ztopořeném stavu.

Když jsme konečně dokončili svoji očistu a vrátili se do pokoje, ležel Viktor na boku a chrápal, až se okna otřásaly. Asi jsme to v baru, s tím alkoholem přehnali. Představa, že bych přišel o to na co jsem se těšil celý večer, byla pro mne naprosto nepřípustná.

Vzal jsem Viktorovi z nočního stolku lubrikační olej a začal jsem mu opatrně promazávat zadek. Bylo opravdu divné, že se Viktor neprobudil, ani když jsem v něm měl tři prsty. Tyto hrátky mládenečka tak strašně rajcovaly, že si při pohledu na nás, honil ocas tak, že si ho div neutrhnul.

Jsem asi, kromě toho, že jsem exhibicionista i voyaér. Navléknul jsem pusou, tomu klučíkovi na ocas prezervativ a pořádně naolejoval. Pak jsem ho směroval tak, že ležel Viktorovi za zády a jeho ocas jsem zastrčil do Viktorovy nádherné prdele, kterou on okamžitě začal mrdat.

Viktor se probudil, až když jsem začal okusovat jeho kládu, která v mý puse dostala své obvyklé rozměry. Když se trochu zorientoval nasměroval mne tak, aby si mohl vzít do pusy moje koule, tak že jsem klečel nad ním a kouřil jeho kládu.

Viktor měl v puse obě moje koule (nemám je až tak malé), já kouřil jeho ocas a při tom jsem držel jeho nohy do praku a díval se, jak do jeho krásný prdele zajíždí ocásek toho zajíčka. Bylo to fakt strašně nádherný, až do doby, kdy nás oba Viktor přerušil s tím, že musí ještě na záchod.

To bylo dost hloupý přerušení, těsně před mým výstřikem (nevím, jak na tom byl zajíček). Než se Viktor vrátil z koupelny, tak jsme si s mladíčkem honili ocasy a Viktor přišel zrovna ve chvíli, když jsme leželi oba na zádech, ocas na ocasu, prdel na prdeli a já je oba honil najednou.

Chvíli nad námi postál a díval se, pak se nad nás postavil a strašně pomalu si sedal na oba naše ocasy najednou. Nádhera, v té chvíli jsem málem omdlel rozkoší, cítit na svým, druhej ocas a jak jsou oba pojímáni do nádherný Viktorovi prdele, kerýmu už zase ta jeho překrásná kláda stála v plné velikosti, je zážitek, po kterým by se dalo umřít.

Viktor začal na naše ocasy poměrně divoce nasedat, já honil jeho macka, prostě nádherná jízda. Stříkal, na něj, poměrně dost brzy, ani na nás nepočkal. To mne dost překvapilo, normálně takový nebýval. Stříkal sice jako obvykle nádherně, že jsem byl ohozený od pasu přes prsa, obličej a skončilo to až někde na polštáři za moji hlavou… Prostě nádhera, kdyby se Viktor, hned po tom nádherném výstřiku, nezvedl z našich ocasů a beze slova se neschoulil ke zdi a zase neusnul.

Zůstali jsme s tím klukem, sice já celý postříkaný Viktorovým semenem, ale nicméně pořád napružený a on který tu nádheru ani neviděl, protože k němu byl Viktor obrácený zády…

Ležel jsem na zádech, strašně vzrušený předchozím zážitkem a najednou jsem cítil, jak ten chlapec ze mě začíná slízávat Viktorovo semeno. Když se dostal k mému obličeji, začali jsme se líbat, ležel na mně přitisknut, naše ocasy klouzaly po sobě a aniž bychom se jich dotkli, začali jsme oba stříkat, jenom při líbání, kdy jsme si v ústech vyměňovali Viktorovo semeno.

Zůstal jsem s tím chlapcem slepenej naším a Viktorovým semenem až do rána, vedle nás chrápal Viktor, ale ten obrovský zážitek spontánního stříkání, bez toho, abychom si to udělali rukou nebo pusou, byl tak božský, že mne tu noc opravdu můj tehdejší miláček Viktor a ani hygiena vůbec nezajímaly.

Ráno klučina odešel dřív, než jsem se vzbudil a víckrát jsem ho neviděl. Další zážitky z mého života s Viktorem někdy příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *