Stydlivka III.

Konečně jsme mohly s Petrou vyrazit směrem k domovu. Cestou jsme si povídaly o naších životech a navzájem se poznávaly co máme rády, stejně jako to dělají kamarádky. Petra hlavně zdůrazňovala, že si spolu užijeme spoustu srandy. Ona prý sice nemá exhibicionistické sklony jako já, ale ráda mi pomůže s vyhledáváním situací na prožití spousty odvážných situací.

Prozatím jsme zavrhly nějaké odvážné kousky v prostředí školy, ani jedna jsme určitě nechtěla být vyloučena. Nakonec se mi také přiznala, že se jí asi víc líbí holky než kluci a projevila přání, že by ráda poznala mé tělo více detailně a doplnila mé neznalosti určitých pojmů názornými ukázkami.

Část cesty před mým domovem jsme si všimly obchodu se spodním prádlem a hned nám bylo jasné, že tam musíme jít podívat. Uvnitř byly kromě dvou sympatických prodavaček i nějaké zákaznice. Začaly jsme se procházet mezi regály a vybírat.

Nejprve jsme se zaměřily na kalhotky, klasické jsme ani nebraly, spíš nějaká tanga a další speciality jako částečně průhledné nebo dokonce i s otvorem ve spodní části. Vybíraly jsme spíše světlé barvy aby byly nepřehlédnutelné když se budu někde odhalovat. Vzaly jsme i nějaké hezké podvazky a punčochy pro další dráždivé hry. Obchod se mezitím dost vyprázdnil a zůstaly jsme zde samy.

Petra mi vysvětlila, že bych si měla koupit i nějaké podprsenky. Chvíli jsem váhala, ale pak mi došlo, že to bude asi ta část oblečení na zakrytí koziček. Zeptala se mne na velikost, ale neměla jsem vůbec představu. Petra mi tedy řekla ať si svléknu tričko.

Zhodnotila od oka rozměr mých vnadů, vybrala různé podprsenky a pomáhala mi je zkoušet. Prodavačky si nás se zájmem prohlížely, ale jelikož to byly také mladé slečny, tak nic nenamítaly. Konečně jsme našly jednu podprsenku ve velikosti 70B, která mi seděla perfektně. Když už jsme znaly velikost, tak bylo snadné vybrat další, spíše odvážnější podprsenky, dokonce i jednu úplně průsvitnou.

Šly jsme k pokladně s naším úlovkem a zaplatily. Když slečna za pultem začala zabalovat vybrané zboží, tak jí Petra požádala ať jí podá ty bílá tanga, že si je kamarádka vezme rovnou na sebe. Trochu mne to v tu chvíli zarazilo, ale vzápětí mnou projela vlna vzrušení a já nijak neprotestovala.

Prodavačka mi ochotně podala tanga a ukázala směrem ke kabinkám. Já jsem se ale rozhodla šokovat a bez otálení přímo před jejích zraky jsem si svlékla džíny abych se mohla pochlubit svojí chlupatou kundičkou.

Slečny za pultem na mě překvapeně koukaly, ale raději nic neříkaly. Pak jsem si pomalu oblékla mé nové spodní prádlo a zeptala se Petry co si myslí. Ta se usmála a řekla, že mi moc sluší. Nasoukala jsem se tedy do džin, milým úsměvem se rozloučila s prodavačkami a vyšly jsme ven z obchodu.

Petra mě ihned pochválila za mojí odvahu, prý si nejprve myslela, že se půjdu převléknout do té kabinky, ale mile jsem jí překvapila. Dlouho jsme nepřemýšlely a vyrazily konečně k domovu.

Přišly jsme před dům, auta rodičů byly pryč, takže jsme měly celý dům pro sebe. Pozvala jsem tedy Petru dál. Začala jsem ji provádět po domě. Brzy jsme prošly i kolem ložnice rodičů, kde zůstaly náhodou otevřené dveře.

Petra si ihned všimla velkého zrcadla a samozřejmě jí napadlo, že by ho mohla použít na mojí výuku. Šly jsme tedy do ložnice a já si opět vypůjčila židličku od nočního stolku.

Nejprve si na ní sedla Petra a já si stoupla před ní. Rozepnula mi kalhoty a pomalu stáhla ke kotníkům. Chvíli si mne prohlížela v novém spodním prádle a pak netrpělivě stáhla dolů i ten bílý kousek hadříku.

Párkrát mne pohladila v rozkroku. Byla jsem už docela vzrušená. Přesedla si z židličky na zem a řekla mi, ať si sednu místo ní, že začneme s výukou. Setřásla jsem oblečení u kotníků na zem a přisunula židličku co nejblíž zrcadlu jako posledně. Sedla jsem si na ní a rozevřela nohy.

Petra si mne chvíli prohlížela, z tohoto úhlu mne ještě neviděla. Potom si přisedla ze strany co nejblíže ke mně, aby rukama dosáhla do mého rozkroku. Začala mi vysvětlovat vše co už dokázala pochytit od starších kamarádek nebo z chytrých knížek.

Dozvěděla jsem se i o orgasmu a panenské bláně. U celé této výuky jsem byla silně vzrušená a velmi vlhká. Když si toho Petra všimla, tak se mne zeptala, jestli může ochutnat. Souhlasila jsem a Petra si tedy trochu navlhčila prsty uvnitř mojí buchtičky a pak je pomalu olízala.

Napadlo mě, že jsem to také ještě neochutnala, tak jsem ji o to požádala. Nejprve jsem Petřiny vlhké prsty očuchala, ale nic zvláštního jsem necítila a tak jsem vystrčeným jazýčkem důkladně olízala její prst. Zvláštní lehce kyselá chuť, ale nic nepříjemného, více mne dráždilo, že to pochází z mé kundičky.

Aby toho nebylo dost, tak Petra prohlásila, že takhle na dálku v zrcadle nemůžu pořádně vidět. Rozhodla se tedy ukázat mi její buchtičku. Nečekala ani na můj souhlas, svlékla si kalhoty a odkopla je stranou.

Měla na sobě hezké černé krajkové kalhotky. Stoupla si obkročmo nade mne tak, že jsem její rozkrok měla přímo před svým obličejem. Odhrnula kalhotky na stranu a odhalila tak svojí hladce oholenou kundičku, jen na vrcholku měla pár chloupků.

Hned mě to zaujalo, myslela jsem, že jí to více nenarostlo, tak jsem se jí na to zeptala. Řekla mi, že je to takhle pohodlnější a více hygienické. Při těchto slovech pohladila druhou rukou chloupky v mém rozkroku a dodala k tomu, že s tím také něco provedeme. Vrátila se do svého rozkroku a rozevřela si závojíčky. Vše mi znovu podrobně vysvětlila a ukázala.

Nevím co mě to napadlo, ale když jsem měla její buchtičku takhle blízko u obličeje, tak jsem najednou instinktivně vystrčila jazyk a olízla její klitoris.

Petra se trochu zachvěla a vypískla překvapením. Řekla mi, ať to udělám ještě. Poslechla jsem jí a opět se opakovalo stejné zachvění, ale už bez Petřina výkřiku. Nyní mě spíše povzbuzovala do dalšího opakování a chtěla čím dál tím rychleji.

Zkoušela jsem i zajet jazykem níže do štěrbinky, ale schválně se předklonila dopředu a řekla mi, že to má raději na poštěváčku. Tak jsem jí poslechla a velmi intenzivně a rychle olizovala tu její malou kuličku.

Brzy se její rychlé vzdychání proměnilo v jeden dlouhý a hlasitější vzdech. Dosáhla bouřlivého orgasmu. Když se vzpamatovala, tak se na mě podívala, mile se usmála a poděkovala mi. Poprosila mne, jestli jí můžu očistit, že si nechce ušpinit kalhotky. Neváhala jsem ani vteřinu a hezky jazykem očistila její štěrbinku. Chutnala velmi podobně jako ta moje, ale možná trochu sladší.

Petra ze mě pomalu slézala a přitom zavadila pohledem o vstupní dveře do ložnice. V té chvíli zakřičela zděšením. Rychle jsem se podívala stejným směrem a myslela jsem, že se mi to jen zdá. Ve dveřích stál můj bratr a v ruce měl videokameru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *