Stydlivka IV.

Obě jsme se nejprve instinktivně chtěly zahalit, ale pak mi došlo, že už stejně všechno viděl a se vztekem na tváři jsem se rozběhla směrem k němu jen tak bez kalhotek. Když to uviděl, rychle přede mnou začal utíkat. Bohužel byl rychlejší a podařilo se mu schovat v našem pokoji a zamknout se tam.

Bušila jsem na dveře a vyhrožovala, že jestli rychle neodemkne, tak mu něco provedu. Mezitím k pokoji přiběhla i Petra, nyní už oblečená a přinesla i oblečení pro mne, ale nějak jsem to neřešila a odhodila ho na zem.

Bratr konečně promluvil a řekl, že jestli mu něco uděláme, tak tu videokazetu ukáže naším rodičům. V té chvíli měl všechny trumfy v ruce on a moc dobře to věděl. Změnila jsem tón hlasu a vyzvídala co za tu kazetu chce.

Když viděl, že jsme se uklidnily, opatrně odemkl dveře pokoje a pustil nás dovnitř. Nechtěla jsem ho nějak vyděsit, pravděpodobně už kazetu někam schoval, takže násilí by to nevyřešilo. Než jsem vešla dovnitř, oblékla jsem si alespoň kalhotky.

Seděl na posteli a v ruce stále držel kameru nasměrovanou na nás. Sedly jsme si s Petrou na mojí postel. Znovu jsem se ho zeptala co chce. Řekl mi, že se mu líbilo to co viděl a chtěl by vidět víc. Trochu nás těmi slovy zaskočil, oponovala jsem, že jsme sourozenci a tohle se nedělá. On však řekl, že se chce jen dívat, ani se nás nedotkne.

Podívala jsem se mojí kamarádku a zpátky na něj, nevěděla jsem co říct. Petra se najednou probrala z transu, naklonila se ke mě a pošeptala mi, že by to nemuselo být úplně špatné. Mohl by nás s kamerou doprovázet na našich dobrodružstvích a vše pro nás zaznamenat. Sice to také znamená, že bude mít více důkazů proti nám, ale pokud se k němu budeme chovat slušně, tak to rodičům neukáže a časem třeba vymyslíme jak z toho ven.

Souhlasila jsem tedy a postupně jsme mu odhalily co se v posledních dnech stalo a co máme v plánu. Vše natáčel na kameru a na závěr to okomentoval slovy, že tohle opravdu nečekal a bylo na něm vidět nadšení z časů budoucích.

Petra mu také důrazně řekla, že se jí kluci nelíbí a ať nečeká nějaké sexuální hrátky s ní. Ona bude hrát roli jakési moderátorky, hlavní aktérkou budu vždy já. Bratr řekl, že mu to takhle stačí, rád se dívá, ale nesmíme se prý zlobit, pokud se bude chtít sám uspokojit rukou. Úplně nadšené jsme z toho nebyly, ale jelikož to pro nás nic neznamenalo, tak jsme mu na to přistoupily.

Petra mi pak nahlas připomněla, že chtěla oholit mojí kundičku. Přepadla mě menší nervozita, ale zároveň vetší vzrušení z toho, že to bratr bude chtít natáčet, tak jsem jí na to kývla. Vzala jsem ze šuplíku jedny malé nůžky a celá naše trojice se vydala směrem do koupelny.

Svlékla jsem si kalhotky a posadila se na okraj vany. Petra si klekla přede mne a začala opatrně nůžkami zkracovat chloupky na mé buchtičce. Bratr vše detailně natáčel a zaznamenala jsem rostoucí bouli v jeho šortkách.

Vnímala jsem však hlavně to co se odehrávalo v mém klíně. Nůžkami to samozřejmě nešlo úplně dohola, ale nechala jsem to na Petře. Když bylo téměř z poloviny oholeno, všimla jsem si, že bratr už se vcelku otevřeně hladí v rozkroku. Brzy byly v mém rozkroku pouze krátké chloupky.

Bratr už to nevydržel a vytáhl ocas ze svých šortek. Poprvé jsem viděla mužské přirození. Chvíli jsem to se zaujetím sledovala, jak ho drží v ruce a jak s ním pohybuje dopředu a dozadu přičemž na vrcholku vykukuje růžovější hlavička. Petra si toho také všimla, na jejím obličeji byl vidět lehký odpor, ale dodržela dohodu a nic mu neřekla. Místo toho se mě zeptala, čím se táta holí. Nevěděla jsem to, ale ozval se bratr, že táta používá žiletku a ukázal kde jí má.

Petra tedy vzala do ruky žiletku a začala mně opatrně odstraňovat zbývající malé chloupky kolem kundičky. Byla velmi pečlivá a dala si na tom záležet. Řekla jsem jí, že nechci být úplně oholená, ať mi nechá nad buchtičkou trochu víc chloupků než má ona. Souhlasila a pomalu zakončovala své téměř umělecké dílo.

Bratr si už velmi intenzivně honil svojí kládu, skoro jsem se až divila, že vůbec udrží tu kameru. Petra udělala poslední úpravy a opláchla mi kundičku vodou. Viděla, že se bratr ještě neudělal, asi od něj chtěla mít pokoj a tak mi řekla ať se trochu zakloním. Roztáhla mi buchtičku a olizovala mi poštěváček stejně jako předtím já jí.

To mě brzo začalo přivádět do extáze a prožila jsem svůj první orgasmus s Petrou a dokonce za přítomnosti bratra. Nechala jsem se od Petry očišťovat a pozorovala ho. Za pár sekund bylo vidět nepatrné cukání v bratrově penisu a najednou z něj začaly lítat bílé chuchvalce čehosi. Naštěstí to ani jednu z nás netrefilo a dopadlo to do vany za mnou. Umyl si ocas v umyvadle a opláchl také vanu. Nechala jsem uspokojeného bratra ještě natočit mojí nově upravenou kundičku zblízka a pak jsem se už oblékla.

Šli jsme do našeho pokoje. Potvrdili jsme si slib mlčení a přemýšleli co bude dál. Petra mi řekla, že se potřebuji více otrkat, abych se vůbec nestyděla. Souhlasila jsem a moc jsem si to přála.

Není dobrý nápad to zkoušet v našem městě, někdo by nás mohl poznat a ohlásit rodičům. Jelikož už byl pátek, tak Petra navrhla, že se zítra vydáme někam mimo město a něco podnikneme. Detaily ať nechám na ní a zítra jí zavolám. Vyprovodila jsem Petru ke dveřím a rozloučila se s ní. Za 10 minut přijeli domů rodiče, takže jsme s bratrem přetrpěli klidný rodinný večer a těšili se na druhý den…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *