Můj život s Viktorem III. – První chlap, který mne ošukal

S Viktorem jsme se scházeli, za účelem sexu, kde to jen bylo možné, jak jsem psal u mě to pro Vladimíra nešlo a v ubytovně, kde bydlel on, to šlo taky jenom občas. Dokonce jezdil, i ke mně do práce, kde jsem měl v kanceláři rozkládací gauč a prožili jsme na něm i několik nádhernejch víkendů.

Právě jsme se s Viktorem vrátili ze společné dovolené ve Španělsku, která byla mimochodem co se týká sexu naprosto úžasná, protože jsme mrdali i čtyřikrát za den, s popprsem i bez, někdy jsme se u šukání fotili a pak se bavili tím, že jsme dali udělat fotografie a místní prodavačka se strašně červenala, když nám je vydávala. Tím jsme se přesvědčili, že si je prohlížejí, nám to ale nevadilo a naopak jsme se to dělali s gustem.

Viktor, měl ptáka naprosto pozoruhodného, byl na něj taky patřičně hrdej a já nejsem žádná stydlivka. Na dovolené jsme si to rozdávali opravdu všude i v pravé poledne, kus od pobřeží na nafukovací matraci. Tam se nám stala jednou i dost závažná příhoda, nad kterou se dneska usmívám, ale tenkrát ve mne byla malá dušička.

Po nádherném šukání na otevřeném moři, jsme si z Viktorem chtěli zapálit cigarety, které jsme měli zavázané v igeliťáku. Při škrtání zapalovačem, jedna jiskérka čiperka spadla na lehátko a propálila v něm díru, to začalo okamžitě utíkat a teprve tehdy se mi Viktor přiznal, že nemůže plavat nad hloubkou (měl nějakou fobii, byli jsme tak půl kilometru od pobřeží), propadl strašné panice, že se utopí.

Dost jsem se ve vodě zahřál, abych ho s lehátkem dostrkal ke břehu, než se úplně vypustí. To je jenom příklad toho, že šukat se může všude, ale kouřit jenom u břehu.

Dovolená to byla opravdu výživná, protože jsme byli v ráji homosexuálů, na Malorce. A fakt, tam naši byli všude, ale to je na jinou povídku. Ale abych zůstal věrný tématu o kterém jsem chtěl psát…

Jedno z míst, kam jsme s Viktorem jezdili doma, když už nás bolely koule od nadržení, byl Gay penzion v Hoštce. Byli jsme už členy klubu a stálí zákazníci a kamarádili jsme se s majitelem a jeho přítelem.

Tak se stalo, že když jedna jejich známá u nich slavila padesátiny, že Jarda, tak se jmenuje majitel penzionu, mne pozval jako dárek k narozeninám pro ní. Né teda, že by mě přímo strčil té ježibabě, ale objednal si moje fakírské vystoupení.

Řekli jsme si s Viktorem proč ne, uděláme si hezký víkend a ještě nás za to zaplatí. Jak jsem psal, právě jsme se s Viktorem vrátili z dovolené, byli jsme oba opálení jak cikáni (teda já určitě, Viktor byl snědý od přírody). Oba jsme byli oblečení do bílých kraťasů a košil, já ji měl rozepnutou skoro do pasu, aby vynikla má chlupatá prsa.

Snad jsme si to jenom nenamlouvali, byli jsme ozdobou asi třicetičlenné skupiny, která na zahradě gay penzionu, slavila narozeniny, Jardovy kamarádky. Bylo to pojato ve velkém stylu, rožnilo se sele, pivo teklo proudem a na večer byla připravena diskotéka, na které jsem měl, jako překvapení a dárek od majitele vystoupit já.

Na zahradě byla kolem stolů smíšená společnost (hlavně ženské a hetráci), že by nikdo nehádal, že je v penzionu pro gaye. Dost mne ti lidé nudili, tak jsem se zatímco se Viktor nakrucoval v mých kraťasech na tenise, šel potloukat kolem baráku. Mimochodem mu moc slušely, protože mu byly malé zdůrazňovaly jeho pořádnou výbavu.

Na lavičce stranou od společnosti, jsem uviděl dva sedící kluky. Jeden tak třicet pět, docela dost poďobanej od špatně zhojených beďarů a vykroucenej, jako můj Viktor a druhej, takový koťátko hubený, vypadal tak na šestnáct, ale hlavu držel hrdě nahoře, asi dost namyšlenej na svůj mladický vzhled. To bylo něco pro mne, hned jsem zavětřil jako hřebec a řekl si, alespoň bude nějaká legrace.

Začal jsem svůj, tehdy nejoblíbenější výstup. Vůbec jsem si nevšímal toho holátka (kterej se mi dost líbil), ale začal jsem se bavit s tím slizounem: „Jak to děláš, prosím tě, že se ti podaří sbalit takovýhle krásný koťátko, už jsem ani nevěřil se ještě vůbec rodí.“

Kluk se nakrucoval, jako že je to normální, že má hezkého přítele a tak, ale ten jeho mladíček, byl při naší rozpravě rudý snad i na prdeli. Záměrně jsem si ho dál nevšímal a povídal jsem si jenom s tou obludou, on nebyl jenom ošklivej, ale po krátké debatě s ním, jsem zjistil i IQ šumící trávy. Začal mi totiž povídat hlavně o sobě, že je řiditelem nějaké firmy a takové ty kecy, když chce někdo vypadat naprosto důležitě.

Dělal jsem že ho poslouchám, trochu jsem mu pochleboval, což ho dostávalo do ještě větších hloupejch keců o jeho osobě. Pak se objevil můj nádhernej Viktor, přišel mne políbit, aby bylo každému jasné, že patřím k němu. Představil jsem je a zase takový řeči: „No podívej se Viktore, viděl jsi někde takhle hezký koťátko?“

Viktor na tu hru okamžitě přistoupil a hned mladého šel políbit. Fakt to byla docela sranda. Slizoun, kterýmu jsem před tím, dost strašně pochleboval se nakrucoval jako největší kohout na smetišti a to děťátko, které asi nebylo zvyklé na řeči o něm, před ním, nabíralo takovou barvu, že jsem měl strach, aby se nevzňal, tak moc se styděl.

Abych tomu dodal korunu, řekl jsem mláďátku, že jsem fakír a náhodou, že mám sebou v autě rekvizity a když večer přijde na diskotéku, tak jenom pro něj udělám představení. Koťátko na mně mohlo nechat oči, já byl totiž ještě před společnou dovolenou s Viktorem ve Španělsku, tři neděle v Chorvatsku, takže jsem byl opálený snad nejvíc v životě. A hlavně jsem se snažil budit dojem, že mi o něj nejde, že mne zajímá ten jeho ošklivej partner.

Nechali jsme je s Viktorem chvíli na pokoji a šli se bavit se společností kolem ohně. Viktor se dost předváděl (kalhoty dost těsné a měl je oblečené na ostro, dokonce jsem ho podezříval, že se mu při té exibici i trochu postavil), tak že jeho hadice byla hodně patrná a on si to opravdu užíval, jak všichni (chlapi i ženský) nenápadně sledovali jeho rozkrok.

Odpoledne jinak proběhlo docela spořádaně a bez ostudy. Večer na diskotéce, kam oba naši nový známý přišli, jsem si mladíčka opravdu vychutnal, celé svoje vystoupení jsem hrál na něj (vášnívé pohledy a všechny triky profesionálního komedianta, které mám v zásobě jsem na něj použil).

Vycítil jsem, že se to povedlo, chlapec ze mě nespustil oči. Byl to pro mne strašně hezký pocit, že to ještě funguje. Určitě to sami znáte, to krásný trnutí v rozkroku, když víte že se líbíte tomu, kterej se líbí vám.

Oslava narozenin skončila, já dostal zaplacený honorář za vystoupení, heteráci a ženský se dost opilí odebrali k domovu a v penzionu jsme zůstali na noc jenom slizoun s holátkem a Viktor a já. Hodně jsme společně tančili a pak šli spát i majitelé a obsluha a protože, všichni byli moji kamarádi, řekli, že až nás to nebude bavit, ať to vypneme a zhasneme.

My s Viktorem, jak jsem psal v předchozím příběhu, jsme byli zvyklý se na parketu svlékat a v gay penzionu, jsme se odvázali ještě víc a Viktor mi dokonce na parketu vytáhl ocas z kalhot a začal ho kouřit při tanci.

Největší moje překvapení bylo, že to holátko se k němu přidalo a kouřili mi ocas oba. Jeho partner to nevydržel, urazil se a šel spát.

Když jsme dopili všechen alkohol, který jsme měli na stolech a na parketu zkusili sexuální praktiky, které se dají udělat při tanci, popřáli jsme si dobrou noc s holátkem a vzájemně se podpírajíc, jsme odešli s Viktorem do našeho pokoje.

Viktor se jenom osprchoval a šel hned spát, mně se ještě nechtělo, tak jsem seděl na posteli, kouřil a popíjel ferneta z placatky. Když v tom se ozvalo zaklepání, já řekl dále a do pokoje vstoupil andílek mejch představ ON.

Již jsem po intimnostech na parketu věděl, že se jmenuje Martin a že je starý jako Viktor, tedy 24 a ne šestnáct, na které vypadal. Začal mi povídat o tom, že nemohl vedle svýho kluka usnout, tak že přišel na cígo. Celé moje odpolední a večerní snažení, bylo rázem zúročeno. Pozval jsem ho pochopitelně na panáka, podávali jsme si placatku, dokud v ní něco bylo.

Na začátku jsem si myslel, že přišel za Viktorem (byli stejně staří), ale když spícího Viktora odkoulel ke zdi a vlezl ke mně pod deku, teprve tehdy mi došlo, že chce mě.

Jeho neopotřebovanost byla prostě kouzelná. Působil fakt dojmem sice dospělého, ale nezkušeného a mladého dítěte. Strašně rychle mě vyvedl z mého okouzlení, když první co udělal bylo, že se svým ocasem (který mimochodem nebyl o moc menší, než Viktorův) začal dobývat do moji prdele.

Opravdu jsem přes svůj pokročilý věk, do svýho zadku, žádnej čurák ještě nikdy nepustil, ale tohle bylo něco jiného. To děťátko mně rajcovalo celý den, a s ním jsem byl ochotný přetrpět sex v jakékoliv podobě.

Byl dost nezkušený, a aniž se zeptal, tak mi ho tam narval hned celý, až po kořen, nebyl ani tak ohleduplný, aby použil nějaký rubrikant, nebo alespoň hodně slin, nebo aby alespoň chvíli počkal, až si můj svěrač na toho obra zvykne. Ale právě ta jeho nezkušenost s análním stykem a to jeho chtění, na něm bylo to nejvzrušivější.

On se celý klepal vzrušením a jeho dech byl tak zrychlený, že jsem si říkal, že ho musí ranit mrtvice. Byl to můj první ocas v prdeli, což mě taky tak obrovsky vzrušilo, tak že jsem stříkal strašně rychle a přesně do rytmu, jak mi ho tam vrážel.

Stříkal jsem dlouho a hodně. Martínek nevydržel pohled na můj stříkající ocas a stříkal hned po mně, tak jako by to měl od litru. Jak mě držel při šukání nohy do praku, měl jsem semeno všude, né jenom své, ale i tu obrovskou dávku z jeho macka, která mně pokropila až někam za hlavu.

Strašně dlouho jsme se potom líbali, protože jak jsem časem zjistil, Martínek je na něžnosti, a pusinky prostě přímo dělanej. Po osprchování jsme usnuli v objetí. Viktor, který tu noc prochrápal u zdi, teprve ráno zjistil, že u nás Martin byl a zůstal celou noc…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *