Stydlivka V.

Sluníčko mi posvítilo do tváře a já se pomalu probouzela. Brzy jsem si uvědomila, že je krásné sobotní ráno a máme s Petrou naplánovaný první výpravu mimo naše město.

Hned jsem pocítila trochu vzrušení, odhodila deku stranou a zajela rukou do kalhotek. Hrála jsem si s poštěváčkem, když jsem z druhé strany pokoje uslyšela nějaký pohyb. Byl to samozřejmě bratr, který se začal probouzet.

Chvíli jsem přemýšlela, jestli mám přestat, ale vzrušení bylo silnější. Probudil se, protřel si oči a zahleděl se mým směrem. Ihned sáhl do poličky, popadl kameru, přišel k mé posteli a začal natáčet.

Brzo mi kalhotky začaly překážet, tak jsem vstala z postele a pomalu si je svlékla tak, aby vše bylo dobře vidět na kameře.

Sedla jsem si na postel, opřela se zády o zeď a roztáhla nohy od sebe. Opět jsem rozehrála divadlo s mými prsty, kde jevištěm byla moje kundička. Dala jsem si záležet, aby měl bratr a hlavně jeho kamera, vždy dobrý výhled.

Když jsem se blížila k vrcholu, tak se najednou ze směru, kde máme kuchyň ozval křik, že snídaně je na stole, ať se jdeme najíst. Trochu jsem se lekla, ale v žádném případě jsem nehodlala přestat. Bratr také nepřestával točit. Riziko, že každou chvíli může do pokoje přijít jeden z rodičů, zvedlo mojí hladinu adrenalinu natolik, že jsem prakticky hned dosáhla velmi intenzivního orgasmu.

Bohužel jsem zapomněla krotit i své zvukové projevy, takže jsem docela hlasitě zařvala. Bratr se ihned lekl a utekl zpátky do postele. Mě to trvalo asi 5 sekund, než jsem si opět začala uvědomovat okolí a co jsem právě udělala. Okamžitě jsem přes sebe hodila deku a v té samé chvíli se otevřely dveře k nám do pokoje.

Objevila se rozcuchaná hlava táty a hned se zajímal co se tu děje, že křičím. Řekla jsem mu, že jsem zahlídla pavouka, ale už je naštěstí pryč. Byl celý otrávený, že jsem ho kvůli takové pitomosti vytáhla z postele, ani nad tím nepřemýšlel a šel pryč. Naštěstí si nevšiml kalhotek odhozených na zemi před mojí postelí.

Oba jsme se s bratrem začali smát, to bylo opravdu velmi těsné. Řekla jsem mu, ať ještě vezme kameru a jde ke mně.

Vzala jsem si jí od něj, odkryla svojí deku, položila kameru na postel tak, aby směrovala do mého rozkroku a roztáhla si kundičku. Byla jsem velmi mokrá a malá skvrna byla i na posteli. Chtěla jsem, aby to bylo také natočené jako výsledek mého ranního orgasmu.

Zvedla jsem ze země svoje kalhotky a začala se do nich utírat. Milého bratříčka to celé vyrajcovalo natolik, že se mu ihned postavil. Dlouho nad tím nepřemýšlel, vytáhl svého ptáka z trenek a začal si ho honit.

Trvalo to jen pár sekund, během kterých mě poprosil ať mu podám ty kalhotky. Řekla jsem si, že už jsou stejně mokré, tak jsem mu je dala.

Dal si je před svůj ocas a celou svojí dávku nastříkal na mé bílé kalhotky. Nakonec se do nich ještě utřel. Schoval ptáka zpět do trenek a podával mi kalhotky s omluvou, že mi je trochu naškrobil. Řekla jsem mu ať si je rovnou nechá a vypere je.

Z kuchyně se ozvalo opakované volání k snídani. Už jsme nechtěli riskovat, oblékli jsme se a šli na snídani. Stejně nás ještě další vzrušivé momenty čekají s Petrou, tak proč to teď přehánět.

Rodiče nám po snídani řekli, že musí na nákup. To se nám velmi hodilo. Oznámili jsme rodičům, že nejspíš také někam půjdeme, samozřejmě ne spolu, každý jinam…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *