Stydlivka VI.

Po snídani jsem ihned zavolala Petře, ať se co nejdřív staví a připravíme se na naše dobrodružství. Souhlasila a přibližně 5 minut poté, co odjeli rodiče, Petra skutečně přišla. Rychle jsme zapadly k nám do pokoje, kde už byl připravený bratr s kamerou na zdokumentování celé akce.

Vyptávala jsem se Petry, jaký plán vymyslela, ale nechtěla mi zatím nic prozradit. Řekla mi, ať se úplně svléknu, což už mi nečinilo nejmenší problém. Mezitím se přehrabovala v mé skříni s oblečením.

Nejprve mi podala jednu z těch průsvitných podprsenek co jsme nedávno koupily a také jedno velmi těsné bílé tričko. Pak jsem dostala i jedny normální bílé kalhotky, které jsem si také měla obléknout. Čekala jsem, že posledním kouskem bude nějaká sukně, skutečně po ní sáhla, ale místo aby ji podala mně, tak si ji hodila přes rameno. Vzala místo toho normální modré džíny. Sice jsem nechápala, ale poslechla jsem a oblékla si je.

Petra se pak ještě chvíli ve skříni přehrabovala a vybrala i nějaké další kalhotky. Dokonce vzala i podvazkový pás a punčochy, které jsme koupily. Vše pak poskládala do připravené tašky a prohlásila, že můžeme vyrazit.

Tušila jsem, že pojedeme mimo město, takže jsme logicky zamířili na vlakové nádraží. Petra šla koupit lístky. Vlak naštěstí za 10 minut přijel, tak jsme do něj nastoupili. Petra šla jako první a vybírala kam si sedneme. Brzy našla kupé, nebylo však prázdné, seděl v něm nějaký mladý muž, tak kolem 20-ti let.

Zeptala se ho jestli je tam volno. Kývl na znamení souhlasu. Petra se otočila na mě a potichu mi řekla, ať si sednu k okýnku naproti němu. Začínala jsem tušit, co má za lubem a poslechla jí. Ona si sedla vedle mne a bratr tedy naproti ní, aby jeho kamera měla dobrý výhled na mě, zatím jí však nezapínal, aby nevzbudil podezření.

Vlak se brzo dal do pohybu. Jeli jsme asi 20 minut, během kterých jsme si povídali o všem možném. Petře se povedlo do hovoru zapojit i toho kluka, byl celkem upovídaný, takže nám čas příjemně utíkal. Pociťovala jsem jisté vnitřní napětí, směs nervozity, adrenalinu a vzrušení. Čekala jsem, kdy už konečně Petra nějak začne.

V jedné chvilce ticha jsem se konečně dočkala, když se mě Petra zeptala, jestli mi v těch kalhotách není teplo. Vytušila jsem co tím chce říct a potvrdila, že docela ano. Petra tedy nemeškala, vytáhla z tašky minisukni a podávala mi jí. Mezitím se zeptala toho kluka, jestli mu nebude vadit, když se tu kamarádka převlékne. Zahlédla jsem zvláštní jiskru v jeho oku, když souhlasil.

Bratr zatím nenápadně zapnul kameru a začal natáčet. Kluk měl oči jenom pro mě, takže si toho vůbec nevšiml. Rozepnula jsem si pomalu kalhoty, stoupla si a začala je ze sebe stahovat. Kluk mě hltal očima, ale nezmohl se na slovo.

Svlékla jsem si ten zbytečný kus oblečení a nasoukala se do sukně. Sedla jsem si zpět jako slušné děvče s nohama u sebe. Když jsem podávala kalhoty Petře, tak na mě mrkla. Pochopila jsem to jako signál, že ho mám dráždit dál.

Dalších přibližně 10 minut jízdy vyplnilo nezávazné tlachání o blbostech. Kluk už teď nebyl tolik upovídaný, byla na něm cítit lehká nervozita, jestli na něj ještě něco chystáme. A rozhodně se nespletl.

Průběžně po milimetrech jsem roztahovala nohy od sebe, aby to vypadalo, že jsem se zapomněla hlídat. Nakonec jsem už seděla tak, že musel mít dobrý výhled na mé bílé kalhotky.

Jeho pohled sklouzával do mého rozkroku čím dál častěji. Petra toho využila a v jednu chvíli se toho kluka na přímo zeptala, jestli chce vidět, co má kamarádka za těmi kalhotkami. Na jeho tváři bylo možné v tu chvíli zaznamenat skutečné překvapení. Místo toho aby něco řekl, polkl svojí slinu, kývl a podíval se na mě. Mnou projela vlna vzrušení a bez dalšího přemýšlení jsem pořádně roztáhla nohy a odhrnula na stranu svoje kalhotky. Moje buchtička se trochu leskla z toho návalu vzrušení.

Sebrala jsem trochu odvahy a zeptala se toho úplně neznámého kluka, jestli se mu líbí moje kundička. Opět jen tiše kývl. Pomalu jsem si jí prsty rozevřela a zeptala se ho, co si myslí o mém poštěváčku. Nyní už ani nemusel nic říkat, krátce pohlédl do svého rozkroku, boule na jeho kraťasech dávala jasně najevo jak se cítí.

Petra mi řekla, ať si ty kalhotky sundám, že je stejně moc teplo. Hned jsem ji poslechla, vysvlékla jsem se z toho hadříku a hodila ho Petře do tašky. Sedla jsem si zpět na sedačku a bez ostychu nechala roztažené nohy. Petra začala opět mluvit o obecných tématech a já se snažila zapojit, ale absurdita to značně ztěžovala.

Jenom tu tak sedím ve vlakovém kupé, ukazuji svojí kundičku úplně neznámému chlapovi a normálně se s ním bavím, jako by se nic zvláštního nedělo. Navíc nyní je má póza taková, že kdokoliv by prošel kolem kupé a podíval se, tak uvidí mojí buchtičku v celé svojí kráse. Trochu jsem se bála, ale zároveň jsem byla natolik vzrušená, že jsem rozhodně nechtěla přestat.

Kluk se po chvíli trochu vzpamatoval a začal s námi zase komunikovat. Snažil se nám dívat do očí, když odpovídal, ale častěji jeho pohled směroval do mého obnaženého klína. Asi po pěti minutách mu to nedalo a zeptal se mě, proč to dělám.

Petra jako by čekala na tuhle otázku, začala mu hned vše vysvětlovat. Vymyslela si, že vede sektu exhibicionistek a já jsem její další ovečka do stáda. Tohle je prý moje první zkouška a hned poté mě pochválila, že si zatím vedu výborně.

Mile mě překvapila Petřina fantazie, myslela jsem, že mu prostě řekne pravdu. Kluk samozřejmě začal hned vyzvídat, jestli je možné nějak pomoci se zasvěcováním dalších děvčat. Petra mu dala jasně najevo, že to nelze, protože už ví o co jde a chybělo by tomu to překvapení, které členky sekty tolik potřebují. Nasadil trochu smutný výraz, ale pak se znovu zahleděl do mého klína a bylo mu lépe.

Dále jsme si s ním povídaly o životě a tak obecně. Už jsem to nevydržela, podívala jsem se na svojí kundičku a začala si jí hladit, zatímco jsem mu vysvětlovala něco o hudbě. Brzy jsem však začínala být silně vzrušená a zvyšovala jsem intenzitu dráždění mého poštěváčku. Zavřela jsem oči a jenom poslouchala diskusi mezi Petrou a tím klukem.

Byla jsem ve stavu, kdy mi bylo úplně jedno, jestli mne někdo pozoruje a kdo to je. V tom okamžiku jsem uslyšela otvírající se dveře kupé, ale ani to mě nedonutilo se podívat co se děje. Náhle se však ozval mužský hlas oznamující kontrolu jízdenek.

Trošku ve mě zatrnulo, ale jediná reakce, na kterou jsem se zmohla, že jsem trošku otevřela oči. Ve dveřích stál muž středního věku v uniformě průvodčího s kleštičkami v ruce a civěl na mě jako na zjevení.

Nevěnovala jsem mu zvláštní pozornost, ale částečně jsem si uvědomovala, že mám nového diváka. To mě opět hodně vzrušilo a brzy jsem začala vzdychat a svíjet v orgasmické křeči, až jsem konečně dosáhla svého vrcholu.

Brzy jsem se vzpamatovala, pomalu otevřela oči a setkala se s pohledem průvodčího. Usmála jsem se na něj a slušně ho pozdravila, jinak jsem se odmítala pohnout a dál jsem si zlehka hladila kundičku. Z transu probudila průvodčího až Petra, když mu začala nabízet naše jízdenky.

Třesoucíma rukama je zkontroloval a beze slova opustil kupé. Já jsem celá zářila štěstím, nejenom z právě prožitého orgasmu, ale i z toho, za jakých okolností se to stalo. Celé mi to dodalo velkou dávku odvahy pro další akce.

Vlak brzy zastavil ve stanici a náš spolucestující se s námi začal loučit, i když velmi nerad, ale musel vystoupit. Já jsem ještě na rozloučenou strčila prst do kundičky, postavila se a nabídla mu, ať ochutná. Moc rád prst olízal, pak nám poděkoval za hezky strávenou cestu a odešel.

Petra zřejmě měla ještě něco v plánu, neboť nechtěla, abychom také vystoupili. Nepodařilo se mi z ní dostat, co tady chce ještě dělat, ale bylo mi to jedno. Nyní už zvládnu prakticky cokoliv…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *