Těhotná Zuzka III.

Na to neplánované, divoké milování s Milanem myslela Zuzka po celý zbytek dne. Zpoza záclon dokonce večer vyhlížela, jestli už se vrátil domů z práce.

Představovala si, co dělá, jestli má chuť za ní zase zajít, zase jí tak pevně svírat a vrážet do ní toho svého úžasného tvrdého krasavce… Zuzka se celá zachvěla, a – ten den už poněkolikáté – cítila, jak vlhne. Jenže nikdo nepřišel, byla doma opět sama.

Druhý den se rozhodla uklidit trochu kolem bazénu. Oblékla si na to světle šedivou sukýnku, trochu delší než byla ta, ve které včera svedla Milana. Dala se upnout pod břichem, které jí tím pádem krásně trčelo dopředu. Nahoru si vzala starou Karlovu košili. Vyhrnula jí rukávy a volné cípy si svázala na prsou. Knoflíky nezapínala. Přitom se přistihla, že opět myslí na Milana a váhá, jestli si nesvléknout kalhotky. Pokrčila rameny a rychle je stáhla. Ten pocit! Opět ten čerstvý průvan mezi nohama, ten pocit nahoty a bezbrannosti…

Nebyla venku ani pět minut, když před branou zastavilo auto. Byla za domem, právě vytáhla sekačku na trávu. Nechala jí tam stát a pospíchala za roh, podívat se, kdo to jede. Srdce jí najednou bušilo, je možné, že by to vážně byl on?

Milan stál za brankou a usmíval se na ní. Byl oblečený stejně jako včera, ale jí připadal ještě svůdnější. Zamával jí. Než na náhle nejistých nohách došla až k němu, aby mohla otevřít, halasně jí oznamoval: „Nechali jsme tu včera nějakej vercajk, nenašla jste ho, mladá pani?“ V první chvíli jí to nedošlo a začala přemýšlet, kde mohli co nechat. Mezitím mu otevřela a uviděla zblízka jeho rošťácký výraz.

„Teda! Já ti málem uvěřila, ty…“ doříct už to nestačila, protože se protáhl dovnitř a přitiskl se k ní. Jeho letmé políbení se rázem prohloubilo, donutil jí otevřít ústa a vydat se napospas jeho chtivému jazyku.

Branku za ním zavřela jen silou zvyku. Zády jí jemně natlačil na boční zídku u chodníku, cítila jeho ruce z boku na bříšku, pak najednou byla jedna na zádech a druhá už rozvazovala uzel na košili.

Povolil snadno, ruka vyjela ze zad až k hlavě a přitiskl jí ještě víc k sobě. Druhou rukou nedočkavě přejížděl po ňadrech, bradavkách, které se rychle nalévaly a tuhly. Bránit se začala, až když jí docházel dech.

Odtrhli se od sebe. Prohlížela si ho a vůbec jí nepřišlo divné, že má košili rozhalenou a on jednou rukou jemně mne její ňadro, zatímco jí druhou rukou hladí po tváři.

„Kde jsi, vyhlížela jsem tě už večer,“ vyčetla mu potichu. Vykulil oči a rozesmál se. „To kdybych věděl, nepočkal bych ani na večerníčka!“ Znovu se k ní naklonil a s rozmyslem, rozkošnicky jí políbil.

Cítila, jak se jí po celém těle rozlévá blažený pocit. Přitiskla se k němu také a konečně se začala sama dotýkat toho báječného, svalnatého těla. Líbilo se jí, když po chvilce líbání sjel rukou z prsou na bříško a krouživě ho hladil. Přestal jí líbat a zvědavě se zadíval dolů na svou ruku: „Kdy to čekáte?“

„Začátkem října.“ Pyšně se také pohladila po pevném povrchu bříška. Pak přikryla jeho ruku. „Bude to holčička, takže se nemusíš nijak krotit, aspoň bude mít odmala správnou průpravu v tom, k čemu jsou chlapi dobrý!“

Zasmáli se a pak se znovu líbali. Tentokrát to přerušil on. „Nepůjdeme radši dovnitř?“ „Ne, je tam dusno.“ Nakrčila nos. „Můžeme být přece venku, za domem máme terasu…“ A už si ho vedla kolem domu dozadu na dvůr.

Než došli na roh domu, dohnal jí a zezadu se k ní přitiskl. Spokojeně se usmála a nechala se hladit na odhalených prsou a bříšku. Zpomalili, aby se k ní mohl pořádně mačkat.

Využil toho a zajel jí i pod sukni. Nijak se neostýchal a rovnou si to namířil mezi nohy. Když místo kalhotek nahmatal vlhkou, roztouženou kundičku, potěšeně se zasmál a donutil jí ještě víc zpomalit. Vjel jí totiž prsty do mokré štěrbinky, takže musela roztáhnout nohy, aby k ní lépe mohl.

„Poslyš, to chodíš bez kalhotek furt?“ Zachraptěl jí do ucha. Zasténala, jak zajel hlouběji do ní a otřela se o něj tváří. „Ne, jen když jsi tu ty. Ale moc se mi to líbí.“

To už byli konečně u bazénu. Zastavili se vedle lehátek, Milan jí na jedno usadil. Byla ráda, nevěděla, jak dlouho by jí ještě vratké nohy unesly. Bez pobízení se opřela a roztáhla široce stehna.

Když si k ní klekal, koketně se na něj usmála a zvedla si sukýnku nahoru. Zabodl se jí očima do rozkroku lesknoucího se jejími šťávami. Jeho obdivný, žádostivý pohled jí dělal tak dobře! Poposedla si blíž k němu a sukni si vyhrnula co nejvýš. Milan na nic nečekal a sklonil hlavu.

Když se jí jeho jazyk poprvé dotkl tam dole, měla pocit, že zemře blahem. Soused u ní zazvoní hned poránu a za pár minut tu už leží na lehátku, nohy roztažené, a on jí líže pipinku! A jak krásně líže!

Sténala, když olizoval pysky zalité její vlastní milostnou šťávou, kňučela blahem, když se pak pustil do masírování vlastní štěrbiny. Pomáhal si rukama, tlačil jí nohy co nejvíc od sebe, čelo opřené o její klenuté bříško. Přes něj ho ani neviděla, to ale nebylo důležité. Hlavní bylo, jak dobře jí to dělal.

Milanův jazyk se už mezitím propracoval až k jejímu klitorisu. Při prvním dotyku na něm s sebou trhla, při druhém se hlasitě nadechla a při třetím táhle zasténala, skoro vykřikla. Měla takový orgasmus, že o sobě chvíli vůbec nevěděla.

Když se vzpamatovala, cítila, že Milan se jí dole nadále poctivě věnuje. Byl to nádherný pocit, cítit jeho hbitý jazýček na citlivých pyscích a závojíčcích, cítit, jak jí neúnavně olizuje a saje.

Když poznal, že je opět při sobě, Milan ji konečně přestal dráždit a pomalu se zvedal. Významně si přitom oblízl rty, očima se kochal pohledem na její tělo změněné těhotenstvím, které mu bezostyšně předváděla.

Sukni měla shrnutou nahoře přes bříško, nohy roztažené do stran, kundičku rudou a celou mokrou. Velká košile ležela rozepnutá podél ní, takže měl nerušený výhled na veliká prsa s tmavými dvorci bradavek. Stál nad ní, prohlížel si jí a pomalu se svlékal. Dívala se na něj zpod přivřených víček a cítila, jak se k ní vrací vlna vzrušení.

Když konečně uviděla hlavičku jeho ztopořeného údu, sebrala síly a posadila se. Hlava se jí ocitla v těsné blízkosti jeho mužské chlouby. Byl úplně nahý, a když se nepatrně pohnul jejím směrem, neváhala a uchopila ho do ruky.

Úd mu pulzoval a na dotek byl horký. Fascinovaně si ho prohlížela z největší blízkosti. Tohle v ní včera bylo, zaražené až po okraj. Zdálo se jí to neuvěřitelné, Milanův úd byl široký a dlouhý.

Pomalu začala pohybovat rukou a laskat ho. Když se na špičce objevila kapička čiré tekutiny, neodolala a slízla jí. Chutnala slaně. Slyšela ho tlumeně zasténat, a tak ho olízla znovu, pořádně. Pak už si vzala do pusy celou hlavičku, rukou začala pořádně pumpovat.

Uchopil jí za hlavu a začal do ní nepatrně přirážet. Nevadilo jí to, naopak ho sevřela ještě pevněji. Postupně přirážel čím dál razantněji, až jí nakonec stačilo ho jen držet a ústy objíždět jeho hlavičku, kterou do ní sám vrážel a zase vyjížděl ven. Vůbec neměla problém s jeho velikostí, když se zabořil hlouběji, prostě uvolnila hrdlo a nechala ho tam zajet.

Milan se už přestával ovládat, jediné, po čem toužil, bylo završit ten nádherný pocit přirážení do hebké, pružné pusinky téhle nadržené nastávající maminky pořádným stříkáním.

Zuzka se nestihla ani připravit, najednou prostě cítila, jak do ní začíná během přirážení Milan stříkat. Překvapeně zafuněla, bylo toho hodně a nebývale intenzivní. Když do ní Karel kdysi několikrát stříkal bylo toho několik mdlých cákanců, se kterým neměla problém se vyrovnat. Teď jí Milanovy výstřiky dusily, lítaly až do hrdla a ucpávaly ho.

Bylo jí jasné, že Milan nemůže dělat nic jiného, než pokračovat, takže se prostě snažila polykat, co jen šlo. Bylo to poprvé, kdy polkla sperma – když to dělali s Karlem, vždy si pak odběhla to vyplivnout a pečlivě vypláchnout ústa.

Byl to zvláštní pocit, polykat semeno někoho cizího. A pocit, že to udělat musí, jinak se snad udusí, jen umocňoval její vzrušení z toho, co dělá…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *