Můj život s Viktorem IV. – Jak jsem řešil dilema

Seznámení s Martinem už znáš, ráno když jsme se všichni tři probudili v jedný posteli, to bylo docela hezký. Všichni jsme byli nazí a Viktor, který si v noci nic neužil, i pěkně nadržený, jeho obr stál v plný kráse.

Po ranním osprchování jsme se vrátili do postele a nádherně se mazlili až do oběda. Fakt zážitek, při kterým naskakuje husí kůže rozkoší, když se díváš zblízka, jak si dva nádherní kluci kouří ocasy a potom začnou kouřit tvůj, oba najednou, mezi tím vášnivá líbačka s jazyky až v krku.

Střídali jsme prostě všechny možný i nemožný polohy a kombinace. Vyvrcholení bylo ještě báječnější, seděl jsem Viktorovi na břiše, jeho dlouhej ocas, který jsem měl mezi nohama, měl žalud v úrovni mého a Martin k našim ocasům přitiskl svoji kládu zepředu.

Tři ocasy přitisknuté k sobě, musel jsem je honit oběma rukama najednou a nepřestal jsem, dokud obsah svých koulí nevystříkal poslední z nás. Nádhera, miluju pohled na čuráka, kterej stříká a ještě víc pohled na obličej chlapa při tom.

Pro mě při stříkání každej chlap tak zkrásní, že je k sežrání. Já si tenkrát ještě pořád myslel, že se Martinovi líbí i Viktor a říkal jsem si, že budeme žít báječnéj život ve třech, Viktora budeme oba mrdat (měl to opravdu rád) a s Martínkem se budu mazlit.

No měl jsem to nádherně nalajnovaný, ale po návratu do Prahy začaly problémy. Oba mi dali nůž na krk: „Buď to já, nebo on“. No a já chtěl opravdu oba. S Viktorem jsem si nádherně rozuměl v posteli, ale jinak jsem si trochu připadal jako jeho soukromý sponzor. Za celou dobu, co jsme se znali, jsem všude platil jenom já. Ne že bych byl lakomý, to snad asi ne, ale už jsem začínal mít trochu pocit, že jsem za blba.

A ještě jedna věc, která mi vadila víc, neměl jsem si s ním, mimo postel o čem povídat. Opravdu za těch půl roku, co jsme se znali, byl jediným společným tématem našich hovorů, jeho nádhernej ocas a jeho krásná prdel. A scházení jenom pro sex, se mi pro život, zdálo taky dost málo.

Martin, byl v sexu sice stejného založení jako já (v análu aktivní), ale zase se uměl nádherně smát, byl sice trochu stydlivej, strašně nerad chodil nahatej a při sexu se muselo zhasínat, jinak se vždycky strašně červenal. Sex ten mu stačil jenom jednou, maximálně dvakrát týdně.

Ale, nebyl vůbec vypočítavej, mně až vadilo, jak je hrdej a nenechá mě za sebe nic zaplatit. Jenom pro ilustraci – chtěl jsem mu udělat radost a dal jsem mu řetízek na ruku, striktně to odmítl, že takové drahé dárky on prostě nepřijímá.

Byla z toho docela srandovní scéna, já uraženej, že ode mě nechce dárek, jsem náramek vyhodil otevřeným oknem a Martin, když to viděl, tak ho šel hledat. Pod oknem byl zrovna záhon kapusty a ten řetízek zapadl mezi listy jedné z nich.

Nechal jsem ho snad půl hodiny hledat, pak teprve jsem mu šel pomoci, nebylo mi líto náramku, ale Martínka, kterej byl nešťastnej z toho, co způsobil. Na rozdíl od něj bral Viktor všechny dárky ode mě jako samozřejmost.

Další Martinova přednost byla, že se s ním dalo pořád o něčem povídat. No prostě, bylo to obrovský dilema, já kterej miluju sex nadevše v životě, jsem se musel rozhodnout, kterého z nich. Bral bych z každého půl, teda oba dohromady, ale na to nechtěl přistoupit ani jeden z nich.

Nebudu tady popisovat, jaké všechny způsoby jsem použil, abych je přesvědčil, že by šlo žít ve třech, byl jsem tenkrát dokonce tak zbabělý, že jsem utekl a nechal je, ať si to rozhodnou mezi sebou.

Nevyšlo to a já se musel rozhodnout a vybral jsem si Martínka. S Viktorem jsem se rozešel, sice nerad, ale pravda byla, že já se opravdu zamiloval do Martínka a upřednostnil jsem lásku před báječným sexem.

Ne, to je strašnej blábol, když na to koukám co píšu. Sex s Martínkem je nádhernější než s Viktorem (i když je ho podstatně méně), rozumíme si, aniž bychom na sebe promluvili, snažíme se dělat dobře hlavně druhému a ono je to najednou nádhernější, než se jenom vystříknout za každou cenu. Dokonce jsme s Martínkem vymysleli pravidlo, že se pravidelně střídáme na obou koncích ocasu. Já ho prostě i po deseti letech miluju a vím, že i on mne.

Dokonce jsem ho i pěkně zkazil tak, že se už nestydí. Při milování máme rozsvíceno, jezdíme spolu na nudistický pláže okukovat chlapy, občas zajdeme do sauny (to všechno před tím neznal). A nejhorší, nebo teda nejlepší, co se mi povedlo, přijal taky za své, že rodina jsou víc než dva, takže máme společné kamarády i v sexu.

Ale, abych dokončil, o čem jsem začal psát. Definitivní ukončení naší známosti s Viktorem, mělo docela komický nádech. Zašli jsme s Martínkem, kterého jsem tenkrát postupně kazil na diskotéku k Vokovi na Smíchov. A co čert nechtěl, potkali jsme tam Viktora. Choval se k nám docela normálně, dali jsme si všichni pusu a povídali jsme si jako staří známí, do té doby než šel Martínek na záchod.

Tam na něj totiž vyrukovala obrovská lesba, Viktorova kamarádka, kterou on poslal, aby Martina zbila. Protože Martínek je výřečnej klouček, tak ji vzal na panáka a ona mu všechno řekla, nakonec se spolu dost namazali. A to byl konec naší známosti s Viktorem.

Namazaní jsme s Martínkem ten večer byli oba dost. Stůl jsme měli těsně u parketu, takže od ostatních stolů k němu nebylo vidět. Při tanci (protože už jsem před tím, Martínka trochu zkazil) jsme byli svlečení do půl těla a svlékali jsme i ostatní na parketu, čímž jsme rozpoutali docela sexuální vichřici.

Takže všichni, kdo tančili se vzájemně svlékali, jeden druhému rozepínal poklopec a tak. Tančili jsme s Martínkem s jedním nádherným cigánkem, tomu jsme dokonce na parketu vytáhli ocas z kalhot. Ale to se dělo i okolo nás, tak to nebudilo pohoršení.

Vyvrcholením večera byla pánská live show, dva docela hubení a ne moc hezcí kluci, si to rozdávali na parketu. Ale pro nás s Martínkem, bylo vyvrcholení trochu jiné.

Jak jsme sledovali šukání na parketu, rozepnul nám pod stolem poklopce ten cigánek, se kterým jsme před tím tancovali, on totiž zalezl pod náš stůl a oba nám je vykouřil. Až do výstřiku.

To byl můj a věřím, že i Martínkův první a zatím poslední, opravdu sexuální zážitek na veřejnosti, před očima všech, i když o cigánkovi pod stolem jsme věděli jenom my dva…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *