Těhotná Zuzka V.

Po divokém milování s Milanem na břehu bazénu se Zuzka dávala dlouho dohromady. Cítila se krásně malátná, unavená, ale strašně spokojená. Až do oběda neudělala vůbec nic, jen odpočívala, nejdřív venku, potom doma, když už bylo na dvoře příliš velké teplo.

Odpoledne už jí otrnulo a ona začala přemýšlet, co bude večer. Ráno si myslela, že by Milana nemusela vidět třeba už vůbec, jak je ukojená. Ale to už ji zase přecházelo a pomalu se na něj začínala těšit. A představovat si, co a kde budou dělat…

Byla zrovna na balkóně zalít navečer kytky, když naproti zahlédla Milana. Stál tam u svého nablýskaného autíčka, ještě s nějakým jiným klukem. Bez přemýšlení mu zamávala. Zahlédli jí a Milan zamával taky.

Jeho kamarád zaváhal jen chvilku a pak jí taky zamával. Trochu ji to nazlobilo, co jí má co mávat nějakej cizí chlap? V tom si všimla, že Milan se vydal přes silnici k nim. A kamarád jde za ním!

Pospíchala k brance, ale schody už jí dělaly potíže, takže když otevřela dveře, stáli už oba před ní. Milan se na ní usmál tak krásně, že mu hned odpustila, že nepřišel sám.

„Ahoj, pojďte dál,“ pozvala je a trochu ustoupila, aby mohli projít. Mezitím si prohlížela jeho doprovod. Byl vyšší než Milan, ale ne tak svalnatý a hezký. Byl to blonďák, ostříhaný ale hodně na krátko. V olivovém triku a trochu divokých, kostkovaných kraťasech vypadal tak nějak obyčejně, sympaticky.

Milan šel dovnitř jako první. Využil toho a protáhl se těsně kolem ní. Ucítila jeho ruku, jak jí přejíždí po prsou. Před jeho kamarádem jí to přišlo hrozně necudné, úplně se z toho zachvěla… A bradavky jí ztuhly. Čekala jeho návštěvu, takže měla jen bílý top a krátkou sukni.

Naštěstí ne tu nejkratší, v té by se opravdu styděla. I tak byla sama překvapená, že vůbec neřeší své dva hosty, když na sobě nemá nic než ty dva kousky hadříku. Ano, neměla ani podprsenku ani kalhotky. Srdce jí z toho bušilo a dole opět začínala vlhnout, a to mladíkům nabídla zatím jenom něco k pití.

Milan je představil až uvnitř: „Zuzi, to je Martin, muj dobrej kamarád. Martine, tohle je Zuzka, naše krásná sousedka!“ Oba se na ni usmívali, Martin jí opatrně sevřel ruku (uvědomila si, že má ruku ještě větší než Milan) a pak se najednou nahnul a políbil jí na tvář.

Podívala se na něj dost překvapeně. „To bylo na to tykání,“ vysvětloval trochu moc sebevědomě. Ještě hodnou chvíli potom cítila Zuzka jeho výraznou vodu po holení a také jeho rty. Ta pusa byla podezřele vlhká, na pouhé tykání.

Kluci si nic neporučili, tak vytáhla z ledničky džus a bílé víno, spolu se skleničkami to dala na tác a vrazila Milanovi do rukou: „Pojďte si sednout ven, je krásně.“

Šla před nimi a byla si více než vědoma jejich hltavých pohledů. Trochu ji mrzelo, že si s Milanem neužijí hned. Ale na druhou stranu, ten odklad nebyl špatný. Takovéhle posezení se dvěma sexy klukama, to je přece prima způsob, jak trávit čas!

Párkrát na ně zavrtěla zadečkem, přičemž si byla tuze dobře vědoma jeho nahoty, pod tenkou látkou sukně. Zavedla je ke stolu, sama si sedla do křesla a ne na lavici, nechtěla před Martinem žádné velké důvěrnosti.

Milan s Martinem se usadili naproti ní a ona byla ráda za stůl, který skryl její rozkrok před jejich pátravými zraky, protože už nedokázala sedět s nohama u sebe. A s tak krátkou sukní by si klidně mohli všimnout, že pod ní nic nemá…

Takhle roztáhla stehna bezstarostně od sebe a užívala si ten čerstvý, chladivý pocit proudění vzduchu na své holé kundičce. Vůbec se nesoustředila na to, co říká. Místo toho se kochala pohledem na jejich těla, mužné ruce, kterými při mluvení rozkládali, a sama litovala, že od pasu dolů taky nic nevidí.

Milan to musel cítit podobně, protože po první sklence výborného vína najednou prohlásil, že to stojí za prd, sedět za stolem jak v nějaký pitomý restauraci. A hned se zvedl a pomáhal na nohy i Zuzaně.

Neodolal, a když jí hladil bříško, nabádaje ji k opatrnosti při vstávání, přejel rukou opět i po jejích prsou. Zuzka přitom náhodou zrovna vzhlédla, a tak jí bylo jasné, že Martin to dobře zaregistroval a podle výrazu tváře ho to dost nabudilo. Nechala se od Martina za ruku manévrovat jako loutka.

Najednou měla u sebe oba chlapy – Martin se za ni natáhl pro její křeslo a už ji usazovali vedle stolu. Sklenku jí dali tak, aby na ni dosáhla, ale lavičku si přetáhli, aby seděli trochu bokem k ní.

Měli teď pěkný výhled na upravený dvůr a bazén, nohy si natáhli daleko před sebe. Kdyby natáhla ty své malé i Zuzka, dotkla by se jich.

Zuzce bylo chvilku úzko z toho, že je teď vystavená jejich pohledům celá. Ale nejprve Martin a pak oba jí začali chválit bříško i oblečení a pak ji pochválil celou, z čehož rozpaky i potěšením malinko zčervenala.

Uvolnila se a už vůbec neřešila, že se oba jako mlsní kocouři pasou na každém jejím pohybu, který rozvlnil prsa pod bílou látkou. Stejně jako předstírala, že si nevšímá jejich pohledů, když ulevila bříšku a opět roztáhla nohy.

Nevěděla, kolik toho mohou vidět a jak jí víno z druhé sklenky stoupalo do hlavy, bylo jí to už celkem jedno. Vlastně naopak, představa, že by i Martin mohl zahlédnout něco víc, než jen hladkou kůži stehen, ji vzrušovala.

Tou dobou už probrali všechna nezávadná témata, týkající se domu i obecných informací o ní. Když slyšel, že její manžel Karel bývá často pryč na několik dní, Martin povytáhl obočí a otočil se na Milana. „Teda, ty se máš… taková krásná sousedka a soused věčně v trapu! Teď už se nedivím, že je takový problém tě někam večer vytáhnout.“

Když viděl, jak se Milan spokojeně uculuje a Zuzka rudne, jen závistivě zakroutil hlavou. „Kde to děláte, doma nebo i venku?“ Zeptal se dost neurvale.

Zuzana jen zalapala po dechu a pokusila se dát nohy k sobě. Jenže to nešlo… navíc potřebovala větrat, protože z těch řečí vlhla čím dál víc. Měla pocit, že cítí vůni své touhy a skoro se začala bát, kdy to ucítí oni.

Martin se rozhlédl a pokračoval: „Ale teda musím uznat, že to máte báječně zařízený. Tady se dají pořádat dobrý orgie, úplně to vidim!“ Pohledem sklouzl zase na Zuzku, na dobře viditelné, ztopořené bradavky a lákavě roztažené nohy.

Na rozkroku jim viděla, že začínají být oba vzrušení. Místo aby se jeho řečí lekla nebo jí to znechutilo, jen se zasmála: „Jaképak orgie, v mém stavu? Musím už být opatrná, jsem v sedmém měsíci. To už na žádné dovádění není,“ dokončila skoro smutně.

Milan ale ihned vyskočil a začal jí oponovat. „Jakýpak není! Jde ti to jako málokterý. A to jsme ještě ani nevyzkoušeli bazén!“ Dodal s laškovným úsměvem. To už u ní klečel a důvěrně jí hladil bříško. Pak jí dal něžnou pusu na tvář. „Nastávající maminky by měly hodně plavat, ne?“

Martin se taky zvedl. „No to by měly.“ Zkusil rukou vodu a obrátil se k nim: „To je kafe! Tak co, hupnem tam?“ Jak klečel, díval se teď Zuzce přímo mezi nohy. Při pohledu na oholenou kůžičku jejího nahého ohanbí a vzrušením nalitou mušličku jen nasucho polkl. „Sice nemám plavky, ale tak to by nevadilo, ne. Dyk sem vidět nejni.“ A s tím si klidně stoupl a začal se svlékat.

Zuzka z něho nedokázala odtrhnout oči. Byl štíhlý, spíš šlachovitý než svalnatý. Nebyl moc chlupatý, jenom v klíně, který jí také bez rozpaků ukázal, měl řádný porost. Ohnutý dolů z něj čouhal hodně dlouhý, úzký penis.

Když viděli, jak na něj zírá, oba se zasmáli. „Teda, neříkej, že jste se tady ještě nekoupali na vostro?“ Zeptal se jí Martin. A vůbec se nenamáhal skrývat, že pod tím obdivným pohledem se mu penis začíná pomalu zvedat.

Zuzka cítila, jak jí do tváří stoupá horkost. Teplo se jí rozlévalo i po těle, zejména v rozkroku. Martin se konečně otočil a sedl si na kraj bazénu. Pak se pomalu ponořil do vody a udělal pár temp od kraje. Milan mezitím nelenil a opět začal Zuzku zvedat. „Tak jdeme, jde se koupat.“

Cítila, jak jí jeho ruce chtivě zvedají top a mačkají ňadra. „Neblázni, nemám plavky, to přece nemůžu!“ snažila se bránit, ale neměla vůbec sílu. Pořád před očima viděla ten dlouhý, zarudlý, stoupající penis… „Jaký nemůžu, svlíknem se všichni,“ bručel Milan a už jí ho přetahoval přes hlavu.

Martin se ve vodě obrátil na záda a vesele a na ně zamával: „No vida, tak se mi to líbí! Jen pojď, Zuzi, voda je báječná!“

Už se jí vůbec nechtělo protestovat, takže nechala klidně Milana, aby jí rozepnul sukni a dokonce jí nevadilo, že jí zajel jednou rukou mezi nohy a přitiskl se na její kundičku.

„Pane jo, koukám, že kočička už je celá natěšená!“ zašeptal jí Milan a hned zajel dvěma prsty dovnitř. Neudržela se a zasténala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *