Divoká noc s matkou I.

Byl pátek večer. Byl jsem doma se svými třemi přáteli Markem, Standou a Tomášem. Už nám bylo 16 let, ale byli jsme všichni na mizině a tak jsme museli být pouze u mě doma, hrát kulečník a pít matčino pivo z ledničky.

Najednou jsem uslyšel zvuk auta, pak klaply vstupní dveře a někdo kráčel po schodišti. Moje matka se vřítila ze schůzky mnohem dříve než obvykle. „Zlato, jsi doma?“ volala na schodech.

Rychle jsme schovali pivo za skříň. „Jsme tady u mě dole, mami!“ odpověděl jsem. Matka sešla po schodech dolů. Usmála se na nás a řekla: „Ahoj, chlapci!“.

Musel jsem uznat, že moje máma je nádherná. Všichni moji kámoši to říkají a já s tím souhlasím. Bylo jí pouze 34 let a měla senzační tělo. Na sobě měla těsnou blůzu a krátkou sukni s rozparkem. Musím říct, že byla trochu nalitá.

„Jsi doma nějak brzo,“ řekl jsem jí. „Jo, byl to idiot,“ řekla pohrdavě. Uchopila tágo a snažila se trefit do koule. „Troufneš si na starou dámu, Stando?“ usmála se na mého kámoše.

Je to skvělé, když se moje máma přidá ke mně a mým kámošům. V té chvíli je spíš jak starší ségra než máma. Kluci ji obdivovali a bylo nám fajn.

Ten večer máma vypadala zvlášť dobře a já nemohl spustit oči z jejího zadku, když se nakláněla nad kulečníkový stůl. Viděl jsem, že mí kámoši jsou na tom stejně.

Po nějaké době máma řekla: „Dala bych si pivo. Chcete taky někdo?“ Byl jsem v šoku. Ještě nikdy předtím nám pivo nenabídla. Byli jsme všichni překvapeni.

„Jen to neříkejte vašim rodičům a hlavně žádné auto!“ zašklebila se rozpustile. „To je v pohodě, paní, nikdo z nás dnes auto nemá,“ odpověděli unisono kámoši a vytáhli jsme nedopité piva ze skrýší. „A vida, koukám, že jste se neostýchali!“ smála se máma a odešla do kuchyně pro svoje pivo.

„Teda vole, tvoje máma je perfektní!“ řekl Marek, jen co zmizela máma za dveřmi. „A nádherná!“ hlesl zasněně Tomáš a Standa jen souhlasně kýval hlavou. Praštil jsem ho tágem a šel odehrát svůj šťouch.

Popíjeli jsme a hráli pěkně dlouho, už jsme byli docela napití a nutno říct, že i trochu rozparádění z matčiny přítomnosti. A když si rozepla vrchní knoflíček blůzky a my zjistili, že nemá podprsenku, začala se nám vařit krev.

Máma si sedla na gauč a zatřásla svojí prázdnou lahví. „Mohl bys mi přinést další, zlatíčko? Ale musíš je vzít z mého auta, lednička je už prázdná.“ „Jistě mami,“ odpověděl jsem a ochotně běžel pro další piva.

Když jsem se vrátil s pivy v ruce, čekalo mě velké překvapení. Máma se na gauči mazlila s Markem! Nemohl jsem uvěřit tomu, co vidím. Oni to skutečně dělali! Marek měl matčiny kozy vyndané z její blůzy a chtivě je hnětl. Cítil jsem, jak mi tvrdne pták v kalhotách, když jsem se díval na matčiny velké, obnažené prsy.

Tomáš seděl vedle nich na opěradle gauče s otevřenou pusou. Standa byl za kulečníkovým stolem a se stejným výrazem civěl na pár na gauči. Vůbec mě nenapadlo, že by se mohlo něco takového stát, ale pak se matka otočila k Tomášovi a klidně mu rozepnula kalhoty! Vytáhla ven jeho ptáka a začala jej honit zatímco líbala Marka.

Stál jsem tam a zíral a pak jsem rovněž vytáhl svého ptáka a začal jej honit, sledujíc žádostivě matčinu ruku na Tomášově čurákovi. Co jsem také mohl dělat jiného!

V tom si mně matka všimla. „Hej zlato! Ty ses ztratil?“ zavolala, aniž přerušila pohyb své ruky na ptáku mého kámoše. Co teď? Myslel jsem si, že na mě docela zapomněla. Sešel jsem po schodech až k nim. Nemohl jsem stále věřit tomu, co vidím.

Přestala a vzala si ode mne jedno z piv. „Děkuji ti, zlatíčko,“ přitáhla mě k sobě a políbila. Měla přitom svá ústa otevřená a její jazyk vklouzl do mé pusy. To nemohla být pravda. Moje matka se se mnou líbá s obnaženým poprsím jako předtím s mými přáteli!

Po chvilce mě pustila a napila se svého piva. Stál jsem tam před ní jako blbec, neschopen pohybu. „Hej Stando, pojď sem k nám!“ zasmála se na třetího kámoše. „My to neřekneme tvým rodičům!“

Standa pomalu přišel k nám. Máma se předklonila ke mně a rozepnula mi kalhoty. Než jsem se nadál stáhla mi je dolů i se slipy a můj pták vyskočil jako pružinka. Vzala jej do ruky a lehce zmáčkla.

„Wouw, ty máš ale pěkný kousek, zlato!“ zvolala překvapeně. „Škoda, že jsem si toho nevšimla už dřív!“ Co jsem měl do pekla dělat! Ostatní chlapci využili příležitosti a rozepli matce blůzu. Jakou jsem měl jinou možnost než se k nim přidat? Při pohledu na matčiny houpající se kozy jsem ztratil rozvahu.

Klesl jsem na kolena před matku a začal jsem cucat jeden její prs, zatímco Marek cucal druhý. Máma nás oba za hlavy přitiskla k sobě. „Óóóhh, dobře chlapci, tak je to správně!“ povzbuzovala nás máma. Došlo mi, že musela být pěkně rozparáděná ze zkrachovalé schůzky a my jsme jí přišli vhod…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *