Těhotná Zuzka IV.

Poté, co Milan si Zuzkou navzájem dopřáli jeden druhému krásný orgasmus, se oba vyčerpaně svalili na lehátka vedle bazénu. Milan spokojeně funěl, svalnatá hruď se mu ještě prudce zdvíhala, jak se u toho stříkání zadýchal.

Zuzka ho pozorovala a mimoděk si přitom olizovala rty; pořád na jazyku cítila jeho sperma. Natáhla ruku a pohladila ho po břiše. Líbilo se jí, jak okamžitě napnul svaly, až ucítila pod svou dlaní malé varhánky. Mazlivě mu zajížděla do chlupů pod pupíkem, pak začala laskat i hruď.

Milan si podložil jednou rukou hlavu, druhou jí nedbale položil na prso. Zuzka zatím objevila jeho bradavky, hrála si s nimi, přejížděla po nich a brnkala na ně svými prstíky. S potěšením si všimla, že chviličku zvadlý úd se opět začíná probírat k životu.

„Ty si teda nezmar,“ zašeptal Milan nevěřícně. Na oplátku jí ale také začal laskat bradavku a mačkat ňadro. Ještě chvíli ho hladila, ale potom už byla tak vzrušená, že jí to nestačilo.

Neohrabaně vstala a nahá se nad ním sklonila. Kolenem se mu opřela o hruď a naklonila se nad něj, tak, aby se bříškem otřela o jeho tvář. S chutí jí políbil.

Zuzka se zasmála a sama si bříško pohladila. Přidal se k ní, jejich ruce se na něm proplétaly a hrály si. Potom najednou jedna jeho ruka sjela na stehno a přikryla jí rozkrok. Trhla s sebou a potěšeně zasténala. Rukou zatápala po jeho ztopořeném údu, ale to už se Milan zvedal.

Dost nešetrně s ní manévroval tak, aby si vylezla na lehátko a klekla si tam. „Tak dělej ty cuchto, roztáhni ty nohy! Je vidět, že jenom dítě ti nestačí, potřebuješ v břiše cejtit i pořádnýho čuráka, co.“

Mluvil tak sprostě, že se červenala, ale ochotně se mu podvolila a nohy rozevřela, jak to jenom šlo. Pak ucítila hlavičku jeho údu v rozkroku, prohnula se v zádech a už do ní zajížděl.

Bylo štěstí, že byla mokrá od předchozího orgasmu, jinak by jí to asi dost bolelo. Ani však nemukla, nechávala si líbit jeho tvrdé přirážení, i to, jak pevně jí svíral v bocích.

Pak se zaklonil a začal jí uvnitř zase dráždit na místě, kde se jí to neskutečně líbilo. Hekala v rytmu jeho přírazů a pak už jen skučela a celá se začala třást. Kdyby jí nedržel, svalila by se snad na zem.

„Dyk to řikám, seš úplná nadržená fena! Párkrát ho do tebe vrazim a seš hotová.“ Mumlal si Milan pro sebe a dál do ní nemilosrdně bušil. Protože před chvilkou stříkal, věděl, že tohle ještě nějakou dobu v pohodě vydrží. A jaksepatří si to užíval.

Její povolnost a vzrušivost ho rozdováděla natolik, že sklouznul rukama podél boků pod její stehna a podebral je. Pak jí za ně celou nadzdvihl, takže jí nohy ještě víc roztáhl. Byla po svém orgasmu ještě skoro neschopná pohybu, visela mu v rukou jako mrtvá váha. Rukama se naštěstí zvládla podpírat, takže nevisela úplně hlavou dolů.

Šukal jí v téhle pozici jako smyslů zbavený, dělalo mu neskutečně dobře vědomí, že namyšlená, krásná sousedka, manželka pana Podnikatele, si od něj nechá tohle všechno líbit a dokáže jenom kňučet blahem a sem tam se otřást pod návalem dalšího slabého orgasmu.

Pomalu cítil, že i on už se blíží k vrcholu. Zvolnil a opatrně jí položil napříč přes lehátko, takže si klekla na zem, bříško měla ve vzduchu a o lehátko se opírala jen horní částí těla.

Složila si ruce nad hlavou, nohy držela dál co nejvíc od sebe, aby do ní mohl. Věděla, že se do ní chystá zase stříkat a netoužila po ničem jiném. Těšila se, až jí útroby zase zaplaví jeho horké sperma, vybavovala si jeho chuť a představovala si jeho velký rudý úd uvnitř sebe, jak se prodírá hluboko dovnitř jako nějaký neúprosný dobyvatel a pak ze sebe chrlí ty krásné náboje.

Milan na nic nečekal a hned jak si lehla, začal opět zprudka přirážet. Přidržoval si jí za boky a pak za stehna, jinak by jí i s lehátkem brzy odstrkal až do bazénu. Při jeho tempu a při tom, jak hluboko ho do ní zarážel – pokaždé to plesklo a zadek se jí rozvlnil, jak do něj narazil boky – to netrvalo nijak zvlášť dlouho a už cítil, jak mu začíná sperma stoupat nahoru.

Nepřestával přirážet a s každým zanořením cítil, jak z něj vylétla další dávka, hluboko do ní. Kvitovala to pokaždé zasténáním, zdálo se, že jí to dělá vážně dobře. Ze setrvačnosti se v ní ještě párkrát pohnul i potom, co přestal stříkat. Cítil se úplně vyčerpaný, klečel za ní zalitý potem a dýchal, jako by právě sprintoval půl kilometru.

Zuzka pod ním klečela s hlavou bezvládně položenou na lehátku, obličej zakrytý zpocenými vlasy. Přejel jí dlaní po zádech a pomalu z ní vystoupil. Jen to mlasklo, Zuzka se trošinku zachvěla.

Odtáhl se od ní, ruku na zadečku a pozoroval její červené, zduřené pysky a otvor, který v ní zanechal. Zdálo se, jako by pysky žily vlastním životem, chvěly se a pomalu zavíraly díru, kterou do ní probořil. Přesto jí nestihly zavřít ani z poloviny a už z ní vytékal čůrek jeho semene.

Spokojeně ho pozoroval, pak najednou natáhl ruku a přiložil k ní zespodu dlaň. Tak, aby mu směs jejích šťáv a jeho spermatu stékala přímo do ní. Chvilku počkal, pak ruku zvedl (neodolal přitom a prsty jí vytřel štěrbinku) a začal to roztírat po jejím naducaném zadečku.

Zuzka pořád nijak nereagovala, nebyl si jistý, jestli vnímá, co dělá. Zatímco jednou rukou roztíral, druhou zase přistavil dolů a dál nabíral šťávičku. Na dotyk na své kundičce Zuzka reagovala, něco si mručela a vzdychala.

Milan dal dlaně k sobě a trochu je promnul, jako kdyby se mydlil. Pak se nad ní naklonil: „Slyšel jsem, že se těhotný musej pořád mazat. Trochu tě namažu, aby ti bylo dobře, než zase přijdu.“

Omamně vonící směs šťáv a spermatu jí pak začal vtírat do velkého břicha a prsou. Zuzka si to nechávala s chutí líbit, opájela se jeho dotyky stejně, jako tou vůní.

S hlazením skončil podle jejího názoru příliš brzy. Najednou se vztyčil, pleskl jí po zadku a vesele prohodil: „No, musim běžet. Ale večer mě čekej, kočko!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *