Vášnivá matka II.

Matka se zvedla a vytáhla zásuvku svého nočního stolku. Nevěděl jsem, co má na mysli, ale brzo jsem to poznal. Vytáhla z ní dvě věci, její vibrátor a tubu lubrikačního krému.

„Pamatuješ se, jak jsem se tě ptala, zda se ti líbí můj zadek?“ řekla. „Tak co… chceš ho zkusit doopravdy?“ zeptala se a smála se mi do očí.

„Ano, chci to zkusit!“ vyhrkl jsem v obavách, že žertuje. Pořád jsem měl před očima ten obrázek, jak jí můj otčím mrdá do konečníku a já si stále představoval sebe na jeho místě. A teď se mi to možná splní!!

Podala mi ty dvě věci a otočila se okolo tak, abychom mohli zaujmout polohu 69 s ní navrchu. Matka znova vzala můj probuzený penis do úst a začala na něm pracovat zase tak dobře jako předtím.

„Pane Bože, vidím, že ty také ještě nemáš dost, viď?“ řekla radostně. „Jo, nemám. Mami, kuř mě, kuř mě tak hezky jako předtím. Mami, ty to tak krásně umíš!“ zvolal jsem. Sám jsem začal lízat její mokvající kundu a pak jsem použil její vibrátor.

Zasouval jsem jej do kundy a jezdil s ním sem a tam, velice se mi to líbilo a jí také podle toho, jak začala vyvádět. Pak jsem vzal tubu, vymačkal trochu krému přímo do jejího konečníku, trochu si dal na prsty a začal jsem zkoušet zasunout prst dovnitř.

Jeden prst jsem zasunul nejdřív a začal jezdit v konečníku pomalu sem a tam. Máma reagovala okamžitě, nejdříve ještě energičtěji začala kouřit můj penis, a současně začala její kunda vlhnout a mokvat ještě víc. Viděl jsem, že se mámě mrdání konečníku velice líbí a nejraději to má současně do kundy i do zadku.

To už jsem v něm měl strčené dva prsty a připravoval jsem místo ještě pro třetí, zatímco v kundě jsem pracoval svým jazykem a prsty druhé ruky.

Máma byla úplný mrdací maniak!! Líbilo se jí prostě všechno, ale ze všeho nejvíce mrdání do zadku. A kdo může uspokojit lépe nadrženou matku než její nadržený syn?

Máma se zvedla na všechny čtyři a vystrčila na mě svůj nádherný zadek. Ještě pořád jsem jí lízal kundu, ale ona řekla: „Tak už mi ho vraž do zadku, proboha!“ a já ji hned poslechl.

Přesunul jsem se za ni, uchopil penis do ruky a přisadil jej k polootevřenému konečníku. Pomalu jsem jej začal tlačit dovnitř a protože jsem jí konečník předtím již trochu roztáhl a navíc dostatečně namastil krémem, cítil jsem, jak svým žaludem roztahuji její těsný svěrač a pomalu zajíždím do toho těsného a horkého tunelu análního sexu.

Pohled a cítění jak můj ztopořený čurák pomalu mizí v matčině zadku bylo něco, co jsem v mém dosavadním životě ještě nezažil. Jak jsem zajížděl do jejího análu, uchopila matka vibrátor a vsunula si jej současně do svojí kundy.

„Chci mít obě díry plné, škoda, že nemáš dva čuráky, abys mě mohl mrdat v obou dírkách současně,“ křičela jako pominutá, úplně propadlá sexu a vilnosti.

Mohl jsem cítit, jak se chvění ze zapnutého vibrátoru přenáší tenkými stěnami pochvy na můj čurák v jejím konečníku a bylo to něco úžasného. Jezdil jsem v matčině zadku tak, jak ona jezdila ve své kundě vibrátorem, oba mrdací nástroje se o sebe třely a ještě více podporovaly vzrušení a dráždění.

Matce se to muselo velice líbit, protože hlasitě sténala a křičela hrubým hlasem. „Mrdej, mrdej můj zadek, mrdej mě tvrdě a co nejhlouběji!“ pobízela mě a já se snažil ze všech svých sil.

Můj čurák jezdil v jejím konečníku, zatímco v kundě si jezdila svým vibrátorem a během chvilky se začala svíjet ve svém dalším orgasmu. Její zadek se křečovitě kroutil a svíral můj penis mrdající ji v neustálém pohybu, zatímco z kundy jí opět začalo vytékat ohromné množství jejích šťáv a kapalo volně na postel.

Trochu jsem se začal brzdit, nechtěl jsem ještě vystříknout. Tak jsem přestal mrdat její zadek a čekal, až se matka vzpamatuje a přestane se svíjet slastí.

Pak se položila na záda a jako by věděla, co chci, vyzývavě zvedla do výšky svoje stehna. V kundě měla ještě vražený zapnutý vibrátor, její konečník široce rozevřený na mě čekal a zval mě zpět do sebe.

Nalehl jsem na ní a zarazil chvějícího se čuráka hluboko do jejího ánusu, až divoce zaržála. „Ano, miláčku, vraž ho do mě co nejhlouběji. Mrdej můj zadek svým čurákem.“

Musela to být nádherná podívaná. Mrdal jsem matku ze všech sil, vrážel a zase vytahoval svého buchara hlouběji a hlouběji.

„Líbí se ti, jak tě mrdám, mami? Máš ráda, když tě tvůj syn mrdá v zadku?“ ptal jsem se jí vzrušeně. „Ooooh, ano, dobře mě mrdáš! Moc se mi líbí, jak mrdáš můj zadek, miláčku!“ odpovídala blaženě.

„Chceš, abych vystříkal svojí mrdku hluboko do tvýho zadku?“ ptal jsem se cítíc, jak se blíží ta chvíle. „Ano! Ano! Stříkej do mě! Stříkej hluboko v mém zadku a naplň mi jej svým sladkým, horkým semenem!“ kvílela slastí tušíc, co se blíží.

Nemohl jsem to již vydržet dlouho. Můj čurák bobtnal a chvěl se jako před explozí a do toho se začala znova svírat a cukat matčina kunda dalším orgasmem.

Čurák explodoval hluboko v matčině konečníku a já začal plnit její střeva svým semenem, zatímco z její kundy tekly další proudy její mrdky ven.

Máma mě objala rukama i nohama a svírala mě, dokud se její kunda a můj čurák nezklidnily. Pak sevření povolila a já vyjel čurákem ven z jejího zadku, ze kterého se pak vyvalila spousta mého semene.

Tu noc jsme skoro nespali, mrdali jsme s malými přestávkami téměř nepřetržitě a nakonec jsem usnul ležíc na matce s čurákem v její kundě.

Naštěstí jsme měli ještě pět dní, než se otčím měl vrátit domů a ty dny jsme skutečně využili!! A i potom, když se otčím vrátil, dokázali jsme si najít dostatek příležitostí, jak si krásně zamrdat a matčin zadek by mohl vyprávět…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *