Chladivé osvěžení

Oknem svítilo sluníčko do třídy, ve které bylo úmorné vedro. Naštěstí za pár minut měla skončit poslední, sedmá, vyučovací hodina. Ze zadní lavice se díval Petr na svoji spolužačku Lízu, které již delší dobu projevoval své sympatie a to docela s úspěchem.

Výkladu mnoho pozornosti nevěnoval, stejně jako většina žáků. Všechny probral k životu hlasitý zvonek, který způsobil pořádný šum a ruch. Profesorka ještě připomínala v ustupujícím klidu příští písemnou práci.

Chvatně si třída balila věci a opouštěla učebnu. Petr si pospíšil, ale neprchal hned pryč jako ostatní. Jeho kroky směřovaly za Lízou a ta z toho měla radost. Tu jí nezkazila ani uštěpačná poznámka místní drbny: „Tak kampak si dneska spolu vyrazíte milenci?“

Cestou ze školy míjeli cukrárnu, ve které prodávali výbornou točenou zmrzlinu. Neodolali v horkém počasí a koupili si společně dvě míchané vanilkovo-čokoládové. Jak šli dál, tak laškovali a vzájemně si je jeden druhému naschvál olizovali.

Zastavili se u jednoho otevřeného průchodu starého domu, políbili se, a vešli dovnitř. Stinnou chodbou dorazili ke vzdálenému schodišti, které vedlo hlouběji do sklepa. Věděli dopředu, co zde bude následovat, neboť měli oba rádi sex na veřejných místech, kde je mohl někdo načapat a toto vzrušení se jim líbilo.

Líza si vyhrnula tričko a před Petrem se v příšeří rozzářila krásná prsa, která nebyla tak opálená jako zbytek těla. Se svlékáním jí nepomohl, protože stále držel kornoutky s nedojedenou zmrzlinou.

To zase nebyl takový problém, neboť sundání růžových tang a vyhrnutí minisukně zvládla sama. Stáhla potom Petrovi kraťasy, pod kterými nic neměl, a přetáhla mu je přes boty.

Vysvobodila tím jeho penis, který byl připravený k „akci“. Vzala mu z ruky jednu zmrzku a potřela s ní jeho žilnatý úd a vzápětí mu ho v pusince očistila a olízala. To několikrát zopakovala k jeho očividnému potěšení.

Ani její vyholená kundička nezůstala zkrátka. Osud druhé zmrzliny byl takový, že byla přikládána mezi roztažené pysky a její stopy byly ihned „zlikvidovány“ Petrovým jazykem.

První přiložení na citlivá místa jí přivodilo mrazení v zádech, ztvrdnutí bradavek a hlasitý vzdech.

Na řadu přišla i pevná ňadra. Záhy se na nich ocitly oba špičaté kornoutky se zbytky chladivého obsahu. Krouživými pohyby se zmrzlina na nich roztékala a kulatá oplatková vnitřní výplň dráždila bradavky, což se Líze velmi líbilo.

Petr s tím přestal a odložil je na tašku. Od bříška ji začal olizovat směrem ke kozičkám a za chvíli všechno očistil. Pak si sedl na druhý schod a Líza obrácená k němu zády nasedla na jeho tvrdý ocas.

Přidržoval ji za boky a reguloval pozvolna rychlost šukání. Najednou se ozvalo bouchnutí a oba se zarazili. Petr ji měl na sobě „nabodnutou“, a tak nemohl nic dělat.

Nikdo nebyl slyšet ani vidět, tak se zase znova do toho dali. Nebáli se a jejich klid se odrazil i na hlasitějším vzdychání.

Po chvíli byla Líza unavená, tak změnili polohu. Nyní se ohnutá opírala rukama o třetí schůdek a Petr ho do ní zasunul zezadu a rukama svíral trochu ulepená visící prsa, aby tolik nelétala a on mohl začít důkladněji přirážet.

Byli úplně zaujatí svojí činností a neradi by se nechali v této chvíli někým vyrušit. Pro tentokrát měli štěstí a jejich číslo se jim krásně povedlo.

Krátce po Lízině orgasmu se chystal udělat i Petr. Těsně před výstřikem ho vyndal a před jejím obličejem naplnil svým horkým semenem jeden kornoutek.

Nechal si penis očistit v jejích ústech a vzápětí jí podal oplatkový obal, s netypickým obsahem, aby ho celý snědla.

Líza byla v sexu submisivní, a tak s odporem poslechla a začala chroupat a polykat vlnité okraje. Sladký cukrářský výrobek jí to ulehčoval. Horší to bylo ve špičce, do které stekla valná část Petrovy dávky. Líza se statečně držela a nevyplivla to ven.

Rychle ji rozkousala a spolkla a sáhla i po čistém druhém kornoutku, aby to jím zajedla. Poslušně se podívala na Petra, který byl spokojen. „Tak a teď obléknout a jdeme!“ sdělil Líze.

Oblečení se ještě zastavili nahoře u společného umyvadla na úklid a smyli ze sebe špínu z nevábných prostor, ve kterých si uskutečnili jednu z mnoha svých erotických příhod…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *