Vášnivá matka I.

V určitém věku, kdy jsem byl již schopen tyto věci vnímat, jsem si uvědomil, že moje matka byla velmi atraktivní žena. Bylo jí pouze 19 let, když jsem se narodil. Po celou dobu mého studia na střední škole mi mnoho kamarádů říkalo, jaká je moje matka atraktivní žena a jak by s ní rádi mrdali.

Samozřejmě, že podobné myšlenky v té době napadaly skoro neustále i mě. Měl jsem spoustu příležitostí vidět ji nahou, protože ona o sebe stále velice pečovala a klidně chodila doma do koupelny i z koupelny nahá. Blond vlasy, zelené oči a nádherný zadek…

Jednou, to právě pracovala na svém třetím manželství, jsem jí přistihl přímo v akci s mým nastávajícím otčímem…

To mi bylo sedmnáct let. Byli někde na večeři či kde, vrátili se po půlnoci a domnívali se jistě, že již spím. Ale já nespal. A protože měli trochu upito, nechali klidně dveře do ložnice otevřené a zahájili svojí postelovou akci.

Samozřejmě, že mě zajímalo co dělají, a tak jsem vstal a potichu došel po chodbě až ke dveřím jejich ložnice. Nechali si rozsvícenou lampičku na nočním stolku, takže jsem mohl krásně vše vidět.

První co jsem uviděl byla moje matka ležící na zádech na posteli, svoje stehna široce roztažená a můj nastávající fotr měl hlavu v jejím klíně a jazykem jí lízal kundu.

Máma hekala a sténala a kroutila se jako při nějakém záchvatu. Já jsem je vzrušeně pozoroval a honil si čuráka. Po nějaké době zvedl skorofotr hlavu a zeptal se jí, co by ještě chtěla. Její následující slova málem způsobila, že jsem vystříkl přímo tam mezi dveřmi.

Chtěla, aby strčil ten svůj velký ocas do jejího konečníku a mrdal jí dlouho a co nejhlouběji. A tak to také udělal, nejdříve si nějakým olejíčkem natřel čuráka a trochu ho nalil i na mámin konečník. Pak k ní přiklekl, máminy stehna si dal na ramena a přisadil ohromný žalud svého ptáka k jejímu konečníku.

Viděl jsem, jak jej začíná tlačit do matky, přidržoval si jej rukou a máma si začala svými prsty honit kundu. Pak náhle skorofotr hekl, máma zaržála jako kobyla a ohromný žalud zmizel v jejím konečníku a postupně se tam zasouval i celý čurák.

Chvilku byl klid, jako by si zvykali na ten nový pocit a pak začal skorofotr jezdit svým čurákem v matčině ánusu sem a tam, divoce přitom hekal, jeho koule mlaskaly o její zadek a máma hýkala a řehtala jako kůň.

Pak jsem zaslechl, jak zařval: „Úúúúž!“ a ona mu odpověděla: „Jo, stříkej, stříkej do mě!“ a on začal divoce narážet na její zadek, pokaždé přitom zařval, a tak jsem pochopil, že stříká semeno do matčina konečníku.

Trvalo to několik vteřin, máma si přitom divoce honila prsty svojí kundu a pak jeho čurák vyjel ven z jejího zadku a za ním vyteklo ohromné množství jeho semene.

V té chvíli začalo vytékat i něco z matčiny kundy a máma přitom křičela a svíjela se jako šílená, přivodila si orgasmus a pěkně si ho užívala, zatímco skoroftr ležel jako zabitý vedle ní.

Pak si máma roztírala všechno to semeno a svoje šťávy po břiše a kundě a řekla, že se jde osprchovat. Vystřelil jsem od dveří jako raketa, ale myslím, že mě asi máma zahlédla, ale nic neřekla.

Asi za dva roky nato jsem se vrátil domů ze studií, bylo mi již 20 a mámě 39 let a vypadala snad ještě lépe než předtím. Můj otčím byl na nějaké delší pracovní cestě či co, takže jsme zůstali s mámou doma sami a měli celý dům jen pro sebe.

Jednou se máma vrátila z práce a jako obvykle se šla převléci do domácího oblečení. Za chvíli jsem jí zaslechl, jak mě volá k sobě. Přišel jsem do ložnice a ona mě požádala, jestli bych jí nepomohl se zipem.

Otočila se ke mně zády, já zatáhl vší silou za zip a rozevřel jsem ho úplně až dolů, takže šaty z ní sjely okamžitě na zem. Dělal jsem to již několikrát, takže jsem nic netušil. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem viděl, že matka má na sobě pouze černý krajkovaný podvazkový pás, ale žádné kalhotky!

Nevím, zda to na mě připravila dopředu nebo to byla nějaká náhoda, v každém případě můj penis vyskočil a okamžitě vytvořil velkou bouli na mých kalhotách, kterou jsem se marně snažil skrýt rukama.

Máti se ohlédla přes rameno se smyslným úsměvem a civěla právě na tu mojí bouli v kalhotách, přičemž jakoby náhodou přitiskla svůj krásný sametový zadek přesně na ní. Pak se zeptala: „Líbí se ti můj zadek, zlato?“ a okamžitě dodala: „Já ti vidím na očích, že ano a jestli chceš, můžeš jej mít!“

Úplně jsem ztuhnul a nebyl schopen žádného slova, jen jsem něco nesmyslně koktal. Máma však udělala úplně něco jiného, otočila se a hbitě mi stáhla až na zem kalhoty i trenky.

Klekla si přede mne a než jsem se vzpamatoval, měla můj penis mezi svými nádhernými rty. Začala mi ho kouřit a dělala to velmi, velmi pomalu a neuvěřitelně krásně.

Svým jazykem jezdila okolo žaludu a pak si vsunula celý penis až do krku, jezdila po něm svými ústy a já nevěřícně zíral, jak dovedla můj dlouhý a tlustý penis obratně vsunout hluboko do hrdla, způsobujíc mi tak neuvěřitelně blažené chvíle.

Nedalo jí to moc práce a začal jsem stříkat hluboko do jejích úst svoje semeno, které ona obratně a s chutí polykala. Vycucla mě tak krásně a obratně, že jsem si připadal jako v nebi.

Pak, když pečlivě olízala můj penis, vstala, uchopila mě za ruku a beze slova mě táhla za sebou k manželské posteli. Lehla si na záda se široce roztaženými stehny a já automaticky klekl mezi ně.

Vyplázl jsem co nejvíce jazyk a začal lízat kundu své matky, co nejlépe jsem uměl. Přes těch 39 let měla kundu velice hezkou, těsnou a voňavou, důsledek její péče o sebe.

Jakmile jsem začal lízat její kundu, vykřikla: „Ano, lízej mojí kundu, chci abys mi to udělal, chci abys mě lízal dokud nebudu hotová!“ a já se začal snažit, seč jsem mohl.

Velice se jí to líbilo, bylo znát, že má lízání kundy ráda stejně jako kouření čuráků a já jsem v tom určitě po ní. Lízal jsem jí a cucal a hrál si s jejím poštěvákem a zpracovával jsem její kundu ústy i rukama, až se začalo její tělo svíjet a ona křičela jako smyslů zbavená a vypouštěla ze sebe ohromné množství šťáv. Nakonec se zklidnila a zůstala bez hnutí ležet se zavřenýma očima a pomalu se vzpamatovávala.

Po několika minutách začala její ruka opět hledat můj penis a přitáhla mě na sebe. Můj penis svírala v ruce a přisadila si jej ke své kundě a pak jsem jej pomalu zasunul do matčina těla a nemohl jsem tomu uvěřit, že mám čuráka v kundě svojí matky.

Přitiskl jsem ústa k matčiným a řekl: „To je tak vzrušující mrdat svojí vlastní matku!“ Zatímco rukama jsem svíral její kozy. Ona mi odpověděla: „Ano, je to vzrušující cítit v sobě penis vlastního syna. Mrdej mě jak nejlíp můžeš!“

Začal jsem jí pomalu mrdat, pomaloučku jsem jezdil v její těsné, horké a vlhké kundě celým svým čurákem. Vzrušovalo mě to vědomí, že překračujeme nějaké hranice předsudků a tabu, bylo to zatím nejvzrušenější mrdání v mém životě.

Netrvalo to dlouho a matka explodovala ve svém dalším orgasmu. Tentokrát jsem jasně cítil, jak se její kunda stahuje okolo mého čuráka, cuká sebou a vypouští velké množství šťáv.

Křičela a sténala takovým způsobem, že mi běhal mráz po zádech a bylo to šíleně vzrušující. I na ní působilo vědomí toho, že děláme něco zakázaného, zvráceného a nesmírně vzrušujícího.

Za chvilku se mi pohyby jejího těla přizpůsobily, nádherně přirážela jako zkušená mrdna, jako bychom spolu mrdali odjakživa. Po chvíli řekla, že by se chtěla na mě dívat, jak jí mrdám až budu stříkat, a že se vyměníme.

Lehl jsem si na záda a ona si na mě nasedla, napíchla se na můj penis a začala na mně jezdit jako na koni. Mohl jsem přitom krásně pozorovat, jak se její nádherné kozy houpou jako dva velké zvony a její velké hnědé a jako kámen tvrdé bradavky narážely na moje břicho a hruď.

Mrdala mě nádherně a za chvilku jsem již cítil, že brzo vybouchnu. „Už budu stříkat!“ vyjekl jsem a máma radostně zvolala: „Ano miláčku, stříkej, stříkej do svojí matky, do její pochvy, z níž jsi vyšel na svět!“ a její tělo se na mně vlnilo ještě divočeji.

Pak jsem ucítil, jak se mi semeno žene ven z těla, divoce jsem vykřikl a vysoko se vzepjal. Máma však bleskově seskočila, klekla si a ještě než jsem stačil vystříknout první salvu, strčila si penis do úst, takže jsem jí opět krmil svým horkým semenem, které jí tak chutnalo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *