Návštěva prarodičů III.

Zatímco Anna dokončovala svými ústy a jazykem mučení svého syna, babička si labužnicky rozmazávala chlapecké semeno po svých mohutných kozách, pak si otřela tváře a lačně olízla mokré prsty.

To se k ní již přitiskla ve vášnivém polibku její dcera a zároveň i matka jejího milence v jedné osobě. Chvíli se jejich jazyky proplétaly ve vášnivém polibku a vyměňovaly si tak chuť semene jejich vnuka a syna. Pak se Anna sklonila ke svému synovi a přitiskla svá ústa na jeho ve stejně vášnivém polibku. Ivan tak mohl rovněž ochutnat chuť svého semene.

Babička zatím tiskla rukama své kozy na svá ústa a olizovala z nich a jejich bradavek zasychající sperma svého vnuka. Anna a Ivan se objímaly ve vášnivých polibcích a Ivanovy ruce obratně laskaly kozy své matky, s bradavkami ztvrdlými vzrušením.

Jan, jehož penis byl již opět tvrdý a připravený, přešel k místu, kde právě Emilka absolvovala svoje první mrdání se svým dědou. „Mrdej mě, dědo! Mrdej mě!!“ sténala, zatímco její jazyk pokračoval v lízání růžového análního otvůrku malé prdelky svojí setřičky Karly. Nakonec do již vzrušeného otvůrku začala pomalu vsouvat i svoje prstíky.

Pavla, která seděla svojí kundou na obličeji svojí sestry – dvojčete Karly, se otočila dokola tak, že mohla sledovat dění za sebou, čímž umožnila svému dvojčeti lízat její druhou dírku. Odtahovala půlky zadku od sebe a tiskla růžový svraštělý otvůrek na sestřina ústa. „Dělej. Lízej můj zadek!“ vyzvala sestru. Karla začala jazykem lízat a dráždit nabízený otvůrek stejně, jako to Emilka dělala jí.

„Ach, mrdej mě, dědo! Já už budúúú!“ začala křičet Emilka. Náhle se její tělo divoce vzepjalo, napíchnuté na dědově čuráku jako na kůlu, a začalo se svíjet slastí vyvolanou dědovým čurákem v její kundičce.

Vřískala a sténala jako šílená, divoce se vzpínajíc proti neúprosným přírazům dědova čuráka. Tělem jí několik dlouhých minut probíhaly divoké vlny mučivé slasti, než nakonec odstrčila dědu od sebe a klesla vyčerpaná na podlahu, téměř bez sebe.

Děda viděl Jana stát poblíž něho s čurákem trčícím dopředu. „Pojď mi pomoci s tvými malými sestřičkami, Jane!“ vyzval jej a Jan ochotně přiskočil.

Dvojčata rychle vyskočila, jejich křehká něžná tělíčka lehce dosedla na pohovku. Nohy zvedla vzhůru a když je děda i Jan uchopili za kotníky a ještě trochu roztáhli, otevřela se tak přímá cesta na jejich těsné, vzrušením mokré a horké a nedočkavostí již otevřené kundičky.

Děda i Jan poklekli. Děda poklekl se svým masivním čurákem a Jan poklekl se svým mladým, dospívajícím čurákem. Společně přisadili svoje čuráky na malé dírky dvojčat, u nichž dívky nedočkavě roztahovaly pysky od sebe.

Janův penis zajel rychle do kundičky jeho sestry Pavly, zatímco děda pomalu tlačil svého čuráka do kundičky Karly – ještě nikdy předtím neměla v sobě tak velký penis.

Karla byla úplně u vytržení. Fascinovaně zírala, jak ohromný čurák kousek po kousku mizí v její kundě. Cítila, jak se její kunda rozpíná, jak ji nemilosrdně roztahuje tlustý kůl jejího dědy. „Óóch dědo! Ten je tak velký! Oh, ááách!“ sténala pod neúprosným tlakem ve svém těle.

Emilka se pomalu vzpamatovávala ze svého orgasmu, stála a pozorovala to představení a povzbuzovala svoje mladší sestry. „Není to nádherné, Karlo? Mrdej! Dívej se jak velkého čuráka máš ve své kundě!“

„Jooo! Ach, Emilko! Mě to bolí!“ – „Dělej Karlo!“ povzbuzovala ji Emilka. „Neboj se! Mrdej dědu, jak nejlépe to umíš, ty malá kurvičko!“

„Mrdej mě, Jane!“ Pavla nyní ječela slastí, jak její bratr bušil svým čurákem v její píče, jako by to bylo naposledy v jeho životě. „Já už jsééém!“ křičela, uchopila bratra za zadek a divoce jej přirážela na sebe.

„Ach, jak jsi těsná!“ skuhral děda námahou, jak překonával odpor těsné kundy svojí vnučky. „Však já ti tu tvojí kundu roztáhnu, uvidíš, ty malá kurvo! Jak nádherně přirážíš!“

„Dělám to dobře, dědečku?“ ptala se Karla. „Líbí se ti mrdání se mnou?“ – „Oh, baby! Jakou máš nádhernou kundu! Jak krásně tě táta naučil mrdat, ty moje malá kurvičko!“

„Bože dědo! Mrdej mě! Mrdej mě tím tvým obrovským čurákem! Bože, to je krása, cítit v sobě takového čuráka! Jen ho do mě narvi celýho! Chci ho mít v sobě!“ sténalo to mladé děvče úplně v transu, napíchnutá na ohromný kůl svého dědy jako na rožni.

Babička, Anna a Ivan přistoupili blíž a sledovali, jak děda s Janem mrdali dvojčata svými čuráky. „Mrdejte je! Mrdejte ta děvčata pořádně!“ povzbuzovali je.

Babička si sedla před Pavlu a Anna před Karlu. Začaly dráždit dívkám jejich klitorisy, zatímco Jan s dědou se stoupající intenzitou vráželi své čuráky do svíjejících se dívek. „Dělejte, vy malé děvky“ vyzývala Anna své dcerky. „Mrdejte ty čuráky!“

Děvčata divoce přirážela pod rostoucím náporem slasti. Pak to vypuklo všechno skoro současně. Dvojčata začala téměř současně vřískat, jak se jejich těla a mysli zmocňovala křeč orgasmu. Dívky se se zavřenýma očima svíjely v milostné křeči. Celá rodina stála okolo dědy a Jana a volala výkřiky povzbuzení.

„Stříkejte do těch malých kundiček!“ volala babička. „Naplňte je svým semenem!“ – „Dělejte! Mrdejte je tvrdě!“ povzbuzovala Anna svého otce a syna. „Vemte si jejich semeno! Vyždímejte je úplně!“ volala Emilka a Ivan na sestry.

Netrvalo to dlouho. Děda s Janem společně vykřikli slastí, když z jejich čuráků vytryskly gejzíry semene do dívčích tělíček. Další a další dávky bílého semene tryskaly z cukajících se čuráků do mladičkých vagín, až se semeno začalo hrnout z přeplněných kundiček ven…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *