Návštěva prarodičů IV.

Nakonec oba muži svoje cukající čuráky vytáhli ven. Emilka nelenila a sklonila se před dědu s ústy otevřenými a vsála do nich jeho penis. Jako žena kouřící na videu koňský ocas – z obrovského kůlu kape semeno na její tvář a obličej.

Dědův čurák byl ještě celý mokrý od Karliných šťáv a na jeho špičce se blyštily slzy jeho semene. Emilka chtivě cucala a olizovala tyto pochoutky svými ústy, líbilo se jí, jak sebou dědův čurák ještě pocukává posledními záškuby orgasmu. Nakonec žádostivě pohlédla na dědu.

Děda byl ohromen, když uviděl, jak se Ivan sklonil ke svému bratrovi a začal cucat a lízat jeho mokrý penis. Nevypadal vůbec jako další muž v rodině – ale děda věděl, že je to skutečné dvojče svého bratra a pouze dělá to, co spolu bráchové dříve dělali, než je vzali rodiče k sobě do postele.

Anna s babičkou již klečely před stehny dvojčat. Semeno z jejich kund již vytékalo ven a obě ženy začaly rychle lízat tuto pochoutku z dívčích pohlaví, až přivolaly oběma dívkám další orgasmy.

V tom nejlepším se otevřely dveře a vešel Jindra, manžel Anny a otec všech těch dětí. Podíval se se zájmem na scénu před sebou. „Ahoj babi a dědo! Vidím, kruci, že jste si našli zábavu! A s našimi dětmi si pěkně zamrdáte, učí se dobře, hlavně ty malé kurvičky!“

Pozoroval svojí ženu a tchyni, jak končí s olizováním kundiček jeho dvojčat a představil si, jak se tam asi to semeno dostalo. Jeho čurák se chtivě zachvěl a zvedl se vzhůru.

Emilka jako hodná a dobře vychovaná dcera ochotně přiskočila a klekla si před něj, dobře si všimla zvedající se boule v otcových kalhotách. Rozepnula zip jeho poklopce a vyndala tvrdnoucí penis ven. „Vítej doma, tati!“ zamumlala a otcův tenký dlouhý penis zmizel v jejích ústech.

„Ahoj Emilko, jak ty ale umíš přivítat svého tatínka, ty malá kurvičko!“ zazubil se a pohlédl dolů na krásnou tvářičku své dcerky a jejích modrých očí.

Vrátila mu pohled se smyslnou září v očích a chtivým úsměvem, jak ji učila její matka. Jindra položil svoje ruce na její dlouhé jemné vlasy. Uchopil pevně její hlavu svýma rukama a usměrňoval její pohyb po svém dlouhém čuráku sem a tam, vrážejíc jej hluboko do jejího krku. Ona si počínala zcela zkušeně, její matka ji naučila tuhle libůstku až k dokonalosti.

„To je ono, děvče. Jen pořádně kuř mýho čuráka. Bože, umíš to lépe než tvoje matka, ty malá kurvo! Budu tě mrdat do tvých úst, až se ti vystříkám do krku!“ skučel otec slastí, ještě umocněnou pohledem na svoje dvojčata svíjející se v orgasmu pod jazyky svojí matky a babičky.

„Ohhhhhhhh, jéééjej! Oh, babičko moje zlatá! Nemuč mě už tím svým jazykem! Já už jsééééém!“ vřískala opět Karla a její tělíčko se svíjelo milostnou křečí.

„Ooohh, mrdej mě, mami, svým jazykeéém! Já už taky jséém! Nepřestávej!“ stejně hlasitě ječela rovněž Pavla a i její tělíčko se začalo prohýbat a svíjet.

Anna se podívala na svého manžela a pokývla na něj, když její jazyk pokračoval v práci v dceřině kundě. Bylo na co se dívat. Výraz jeho sladkých holčiček nabízející svoje mladé kundy k lízání a vzrušení jeho dcery, která si vsunula celý jeho penis do úst, jej přivedl až na kraj výstřiku.

Jindra rychle vytáhl svého chvějícího se čuráka z chtivých úst svojí dcery Emilky. „Dej mi tvoje semeno, tatínku! Stříkej mi ho na tváře!“ skučela vášnivě ta malá děvka. „Ty chceš mojí mrdku, ty malá kurvičko?“ ptal se vzrušen na nejvyšší míru její chtivostí.

„Ano! Stříkej, tak už stříkej tati!“ povzbuzovala jej jako zkušená kurva jeho dcerka. „Jsi moje děvka?“ ptal se provokativně Jindra dcerky. „Oh ano, tati! Jsem tvoje malá kurva! Postříkej mě svojí mrdkou!“ ječela jako pominutá.

Jindrův čurák vybuchl. Měl pouze průměrnou velikost, ale Anna uměla správnou stravou vytvořit ve varlatech svého muže hojné množství semene. Velké množství lepkavého spermatu vytrysklo najednou z jeho žaludu a pokrylo hustou bílou smetanou dceřinu tvář.

Ta otevřela hladově svoje ústa ve snaze zachytit další dávky do nich, ale stejně si nechala další dávky dopadat i na již postříkané tváře. Líbilo se jí, když viděla tváře svojí matky či sestřiček hustě pokryté semenem otce a jejích bratrů a ráda poskytla zase Jindrovi podobnou podívanou na sebe.

Sperma stékalo z její tváře na bradu a pak dolů, na její hruď až na její prsa. Rozmazávala si semeno po svých kozičkách tak, jak to viděla u své matky či babičky, zatímco další a další dávky otcova semena pokrývaly její obličej a hruď.

Emilka rychle sklonila hlavu a vsála dychtivě do úst chvějící se hlavu otcova čuráka a zkušeně vysávala z jeho varlat poslední zásoby tátovy mrdky. Byla to skutečně přičinlivá žačka své matky a babičky a Jindra téměř omdléval slastí nad uměním své malé dcerky.

„Hhhmmm, tati. Ty jsi ale nadržený. Tolik semene jsi ještě na mě nikdy nenastříkal!“ vrkala slastí. „Ano, máš pravdu! To je proto, že tě tvoje matka i babička tak dobře zaučily, ty moje malá kurvičko! Od tebe bych chtěl svýho čuráka kouřit pořád!“ sténal slastí Jindra, se svým již vadnoucím čurákem v ústech své dcery.

„Ano, tati! Já ti ho vykouřím, kdykoliv si budeš přát a ráda. Víš, jak ráda kouřím tvého čuráka a jak mi chutná semeno!“ přitakávala Emilka ochotně a olizovala si pečlivě rty od zbytků otcova semene.

Jan a Ivan přistoupili k nim a klekli si před svojí starší sestru. „Ahoj, tati!“ řekli, než začali oba dva líbat divoce Emilku. Pak začali olizovat semeno jejich vlastního otce ze sestřiny tváře a prsou.

Pak se všichni očistili a umyli a šli se posilnit jídlem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *