Návštěva prarodičů VII.

Anna pohlédla okolo sebe. Viděla, jak se všem leskly chtíčem a vzrušením oči. „To teda byla mrdačka!“ první promluvila Emilka. „A jakou měla malou hezkou kundičku ta malá!“ „My máme taky takové vzrušené kundičky!“ ozvaly se unisono Pavla a Karla, ležící na podlaze uprostřed místnosti a vzájemně se dráždící rukama.

„Opřete se o ruce a klekněte si, děvčata!“ požádala babička a děvčata udělala jak si přála. Babička se posunula mezi ně a jela svojí rukou po štěrbině jejich zadečků, zatímco se dívky divoce líbaly. Bylo jasné, že babička kontroluje stav jejich kundiček.

„Dědo? Jindro? Pojďte sem a sedněte si před tato děvčátka, abychom dobře viděli, jak vám kouří vaše ocasy!“ přikázala babička. Oba muži ochotně poslechli. Děda si sedl před Pavlu, zatímco Jindra seděl před svojí druhou dcerkou, Karlou. Děvčata ihned začala pracovat na jejich tvrdých ztopořených čurácích.

Jejich ruce s obtížemi obemkly tlusté dříky a zkušenými pohyby jezdily po nich tak, jak je to jejich matka a babička učily, zatímco špičky obrovských fialových žaludů měly ve svých ústech. Který muž by vydržel dlouho takovou slast od mladičkých dívek?

„To je ono!“ šeptala vzrušeným hlasem babička, zatímco její ruce pokračovaly v laskání sladkých dívčích prdelek. Její prsty si pohrávaly s malými análními otvůrky a děvčata jezdila svými zadečky sem a tam ve snaze uhnout mučivé slasti babiččiných prstů.

„Jen pořádně kuřte čuráky svého otce a dědy, vy malé děvky! Máš ráda otcův čurák ve své puse, viď, Karlo? A ty, Pavlo? Vidím, jak se ti líbí kouřit takovýho čuráka jako má tvůj děda!“ – „Mmmmmmmm – Hhhhmm. Oh ano, babičko!“ odpovídaly dívky společně.

„Tak Anno, vyndej ty tvoje vibrátory ven ze stolku!“ řekla babička. Ve chvilce Anna sáhla do zásuvky svého stolku a vyndala dva osmipalcové vibrátory vypadající jako skutečný čurák. Jeden si vzala babička a druhý zůstal pro Annu.

„Tak chlapci, pojďte sem!“ řekla babička Janovi a Ivanovi, kteří stáli před Emilkou, oběma rukama honící jejich penisy. „Pojďte sem, vy malí perverti. Pomozte vašim sestřičkám připravit se na pořádnou mrdačku!“ poručila babička.

Chlapci přešli za svoje sestry. Babička a Anna odtahovaly dívkám půlky zadnice od sebe, zatímco chlapci jezdili svými jazyky nahoru a dolů v rozevřených štěrbinkách svých sester. Jejich jazyky pátraly v těsných mladých skulinkách jejich sourozenců, které jim jejich matka a babička nabízely.

„To je ono, Jane. Lízej zadek svojí sestry. Ochutnej její konečník, má to ráda!“ řekla Anna synovi. „Dělej, Ivane. Mrdej jazykem těsnou zadní díru svojí sestřičky. Připrav ji pro babičku. To je ono. Jste dobří kundolízálkové!“ pochvalovala si babička.

O několik minut později babička společně s Annou umístily svoje vibrátory ke kundičkám děvčátek. „Jste připraveny, holčičky?“ zeptala se babička. Děvčata sténala: „Mmmhhhmmmmm.“

„Tak jdeme na to, vy malé coury. Jen hezky poproste o mrdání!“ reagovala Anna. „Oh, mrdej mě babičko!“ zvolala Pavla. „Ano, mrdej mě, mami! Mrdej mě tvrdě s tím tvým umělým čurákem!“ přidala se Karla.

Obě ženy začaly zasouvat svoje vibrátory do těsných dívčích vagín a Pavla a Karla tlačily svoje zadky jim v ústrety. „Dobře to děláte, děvčata!“ chválila je babička. „Tak, mami, mrdej pořádně svojí malou vnučku. Má to ráda dobře a pořádně hluboko, celá po mně! Mrdej jí!“ pobízela Anna svojí matku.

„Oh dítě, to je nádherná malá kunda. Přirážej Pavlo! Přirážej na babičku dobře!“ vykřikla babička. „Tak je to správně, Pavlo. Jen přirážej babičce tak pěkně, jako mně kouříš čuráka!“ povzbuzoval vnučku i děda.

„Cucej mě! Cucej můj ocas! Vykuř mě úplně, cukroušku! Chci vidět svoje sperma na tvých tvářích!“ sténal děda slastí. „Ohhhhhhhh, jooo! Karlo! Kuř mi čuráka! Nepřestávej! Jaká jsi úžasná kurva!“ sténal i Jindra.

Emilka a chlapci pak doplnily ty rodinné orgie. Emilka přistoupila k dědovi a převrátila jej na záda. Pak si obkročmo sedla na jeho ústa a přitiskla na ně svoji horkou toužebně rozevřenou dívčí kundu: „Tady dědo! Potřebuju, abys mě lízal!“ Jak dědův jazyk začal zkoumat hlubinu její kundy, začala s ní jezdit po dědových ústech sem a tam jako nepříčetná.

Ivan byl za babičkou a Jan za svojí matkou. Přistoupili těsně k nim a začali neúprosně strkat svoje rozdováděné čuráčky do jejich konečníků. Rukama obemkli jejich těla a sevřeli v dlaních ty nádherné těžké a plné melouny, zatímco jejich čuráci zajeli plynule a hladce až po koule do ženských konečníků. Všichni čtyři vydechli slastí a chlapci okamžitě začali mrdat zadky své matky a babičky jako šílení. „Ach bože, já už budu hotová!“ začala sténat babička, zatímco stejně divoce mrdala umělým penisem svojí vnučku.

„Oh, maminko! Mrdej mě! Já už jséééémm!“ začala ječet Karla a její tělíčko se začalo divoce svíjet v milostné křeči obrovského orgasmu. Přitom však nezapomněla na svojí práci na otcově čuráku, ze kterého téměř ve stejném okamžiku vytryskl bílý gejzír semene za hlasitého otcova ryku. Podobné to bylo i s dědou, který svojí erupcí zaskočil Pavlu nepřipravenou, až se málem zalkla tou spoustou semene vystříknuvšího hluboko do jejího hrdla.

To již vrcholili i ostatní. Chlapci Jan a Ivan začali plnit anály babičky a matky svým semenem a divoce masírovali jejich houpající se kozy, zatímco ženy sténaly a svíjely se pod náporem svých orgasmů.

Poslední vytryskla Emilka a zalila překvapenému dědovi ústa ohromnou spoustou svých šťáv. Konečně se všichni zklidnili a zůstali chvíli bezvládně ležet na podlaze, jak kdo dopadl. Pak se celá rodina dívala, jak se děvčata otočila k sobě a začala se líbat. Jejich jazyky zkoumaly dutiny té druhé a olizovaly si vzájemně semeno ze svých rtů a tváří.

„Oh, Anno, drahoušku!“ řekla babička a přitiskla se ke svojí dceři, něžně laskající malé kozičky svých dcerušek. „My k vám musíme přijet co nejdříve!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *