Den svatby I. – Ráno s Lenkou

Dvacátý listopad 2006 – to byl den, na který Martina ve svém životě nikdy nezapomněla. Proč? Za prvé to byl den, kdy se vdávala, a za druhé pro to, co ten den všechno zažila. Ale popořadě.

Martině bylo dvacet čtyři let, právě skončila vysokou školu – ekonomku a hned se jí podařilo nastoupit do jednoho s.r.o., které zajišťovalo vývoz elektrického nářadí do zahraničí. Již tři roky chodila s Romanem, který byl o tři roky starší a pracoval jako konstruktér. Jejich známost měla za sebou všechny fáze a Roman už velmi dobře znal tělo Martiny po všech stránkách. Byli také dohodnuti, že svatba přijde až poté, co Martina dokončí vysokou školu.

Bylo ráno a Martina se probudila do svého svatebního dne. Bydlela zatím sama v garsonce, ale bylo dohodnuté, že se hned po svatbě přestěhuje do vily Romanových rodičů, kde bylo dost místa nejen pro ně dva, ale i pro Romanovu sestru Janu.

Martina odhrnula deku a na světle se objevilo její nahé tělo. Martina měla střední postavu, nebyla ani příliš hubená, ani příliš při těle, kozičky tak akorát, stejně jako zadeček. Martina spala nahá, už vlastně dlouho podobný způsob spánku praktikovala a to i v době, kdy ještě bydlela na koleji. Kdyby ji v tomto okamžiku Roman uviděl, asi by se hned na ni vrhnul a ošukal ji, ale ten zatím doma vyspával rozloučení se svobodou, které noc před svatbou absolvoval se svými kamarády. Skončili až nad ránem a Roman byl docela hodně společensky unaven.

Martina vylezla z pelíšku a pospíchala do koupelny, kde nejprve vlezla nahá pod sprchu a nechala bičovat svoje tělo nejprve studenou, pak teplou a pak zase studenou vodou, což ji příjemně vzrušovalo a postaralo se i o to, že se její bradavky postavily a po chvilce si ještě přejela ručkou po drobně obrostlé kočičce.

Martina se pravidelně dole upravovala, neměla kočičku ani zcela vyholenou, ani hustě zarostlou, spíše méně než více. To byl také její další krok při ranní hygieně, aby se dole upravila na noc, která samozřejmě nebyla její první sexuální, ale poprvé se měla oddat sexu jako novomanželka.

Bylo půl osmé, když dokončila svoji hygienu, v osm měla dorazit její kamarádka ze školy Lenka, která jí šla za svědkyni. Martina se ještě zcela nahá posadila do křesla a dá se říct, že posnídala. Vypila však jen trochu zeleného čaje a snědla jeden koláček, žaludek nebyl schopný více přijmout. Pak na sebe hodila jen lehké triko, které jí sahalo až po zadeček a připomínalo spíše krátkou noční košili. Čekali byste asi trošku více oblečení, ale Lenka byla Martininou velice důvěrnou kamarádkou a obě dvě toho na kolejích na vysoké škole prožily dost a dost.

To už se ozval zvonek a Martina šla otevřít.Samozřejmě, byla to Lenka, také ještě civilně oblečená, jen v sukni a halence. Sotva vešla a uviděla před sebou nepříliš oblečenou Martinu, políbila jí na ústa a hned jí rukou sjela na kozičky, které byly chráněny jen tričkem. „Tak co, jak se těšíš na dnešek, kočko?“ oslovila ji a šla s Martinou do obýváku.

„Tak ukaž se mi, jak dneska vypadáš?“ – „No jak bych měla vypadat?“ odpověděla Martina: „proti našemu poslednímu setkání na kolejích jsem nepřibrala, ale ani nezhubla, ostatně podívej se sama.“ Přetáhla si přes hlavu tričko a objevila se před Lenkou docela nahá.

Lenka se na ni se zalíbením podívala a musela konstatovat, že má Martina pravdu. Přesně takhle vypadala nejen při jejich posledním milování na koleji, ale i při jejich prvním milování před dvěma roky. To se Lenka a Martina sešly na společném dvojlůžáku na koleji a začal mezi nimi sexuální vztah, který přetrval nejen dva roky na škole a učinil jim studium mnohem příjemnějším, ale měl pokračoval i po škole.

Martina objala Lenku, políbila ji a hned se jejich jazyky začaly vzájemně dráždit. Obě dvě začaly rychleji dýchat a Martina i přes halenku cítila, jak Lenčiny bradavky tuhnou vzrušením. Nespokojila se s drážděním přes látku, rozepjala Lence jeden knoflíček a už se dotýkala jejích holých bradavek (neboť Lenka přišla v očekávání mazlení bez podprsenky).

Lenka to měla jednodušší a obrátila se k Martině: „Nebylo by to v postýlce lepší?“ – „Jistě, ano,“ odpověděla jí Martina a už rukou vjela pod sukýnku Lenky a přejela jí po kalhotkách. Její ruce však ještě před tím, než se obě dvě položily na postel, rozepjaly Lenčinu sukni a stáhly jí z těla i kalhotky.

V pokoji teď stály dvě nahé ženy, které se k sobě přitiskly a vzájemně se dotýkaly svými bradavkami, což umožňovalo i to, že obě dvě byly téměř stejně vysoké. Jejich tuhé bradavky lemovaly zahnědlé dvorce a i velikost jejich koziček se příliš nelišila.

Tahle pozice netrvala ale dlouho, Martina odhrnula z postele deku a obě se položily nahé jak Evy v ráji na postel. Opět se k sobě přitiskly a zase se jejich bradavky dotkly, ale když se k sobě přitiskly více, dotkla se i jejich stehna a brzy ucítily dotek i svých škebliček.

Jejich ruce také nezahálely, hladily se vzájemně po celém těle, nejprve záda, pak zadečky, vnitřní strany stehen a po chvilce se položily vedle sebe. To už jejich ruce klouzaly po chloupcích kundiček, kterou i Lenka měla jen málo zarostlou.

Za chvilku jejich dlaně sklouzly na stydké pysky, přejížděly po kundičkách a stále více se blížily k poštěváčkům. Martina začala být aktivnější a zasunula Lence dovnitř jeden a pak dva prsty. Lenka jí to s malým zpožděním oplatila, ale ty prsty byly tři a Martinu to velmi vzrušilo.

„Děláš mi to hezky, Lenko,“ šeptala: „už začínám vlhnout. Roztáhni nohy, Lenko, ať se můžu podívat na tu tvoji kundičku pěkně zblízka.“ Lenka jí vyhověla a Martina měla před očima černými chloupky ochmýřenou kundičku s baculatými stydkými pysky a i pěkně velký poštěváček.

„Já se chci taky podívat,“ zašeptala Lenka a Martina natočila svoje tělo do polohy 69. „Máš ji krásnou,“ pochválila ji Martině Lenka: „docela tomu tvýmu Romanovi závidím, co ti s ní dneska bude dělat o svatební noci. Dovol mi, abych ti ji vylízala, miláčku. Abych tu tvoji kočičku v dnešní slavnostní den oslavila.“

Martina samozřejmě roztáhla doširoka svoje stehna od sebe a za okamžik už ucítila, jak jí Lenka začíná svým jazýčkem dráždit stydké pysky, roztahuje je od sebe, olizuje jí vchod do kundičky, za chvilku pro změnu pocítila, jak Lenka bere mezi rty její poštěváček, cumlá ho a za chvilku do něj začíná ťukat špičkou svého jazyka.

Martina se soustředila na svou narůstající rozkoš, kterou jí Lenka působila a začala vzdychat stále více a více: „Ano, dělej mi to dál, strč mi tam prsty, ano ach, mrdej mne svými prsty, mrdej moji píču, dělej, já už za chvilku budu.“

A skutečně, netrvalo to dlouho a Martina už pocítila ve svém nitru vzrůstající orgasmus, který se projevil bohatým výstřikem šťáv z její kundičky. Martina se neudržela a začala přirážet svým klínem k Lenčinu obličeji a ta na to reagovala tím, že zabořila svoje ústa ještě hlouběji do jejího rozdrážděného mokrého klína.

Martina tomu pomohla jednak roztažením svého klína, co to šlo, ale i tím, že si Lenčinu hlavu do klína tlačila. Lenka se snažila Martině co nejvíce jejích šťáv vylízat. Bylo to však marné a po pěti minutách byla Martina v klíně stále mokrá a Lenčin obličej byl ulepený od jejích šťáv.

I Lenka by se ráda dočkala podobného vzrušení, ale Martina se náhodou podívala na hodiny na zdi a trhla sebou: „Musíme už skončit, teď jsem objednaná k holičce, pak se musím nastrojit do svatebního a pak už to na mne čeká.“

Lenka tak zůstala neukojená, ale opravdu už bylo na čase. Jak Lenka, tak i Martina se rychle osprchovaly, smyly ze svých pěkných těl pot rozkoše a začala další část Martinina svatebního dne…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *