Když jsem byl mladý I.

V době mého dospívání byli moji rodiče již dávno rozvedeni a já žil sám s mamkou. Jeden den, když byla moje máma v koupelně, zavolala na mě, abych jí přinesl čistou osušku ze skříně.

Našel jsem osušku a nesl ji mamce do koupelny. Dveře byly pootevřené, tak jsem do nich strčil, vešel dovnitř a zůstal stát s hubou dokořán. „Jéé… Promiň mami…“ koktal jsem ze sebe v rozpacích. „Myslel jsem, že jsi mi otevřela dveře, abych ti mohl podat tu osušku!“

Matka seděla na záchodové míse, jednu nohu ve vzduchu a lakovala si na ní nehty. Byla úplně nahá a já tam stál jako trouba a čuměl přímo mezi její nohy. Byla téměř holá s výjimkou malé houštinky a překvapená jako já.

Přikryla se trochu rukama, pak se na mě podívala takovým zvláštním pohledem a dala zase ruce dolů. „To nic,“ řekla: „Myslím, že jsi již dost starý a víš toho dost o ženách. Tak pojď blíž a podej mi tu osušku.“

Položila nohu s nalakovanými nehty na podlahu, ale stále jsem mohl krásně vidět její kundu. Také to bylo poprvé od té doby, co jsem byl maličký, kdy jsem mohl vidět její prsa. Byla nádherná, okrouhlá a pevná, s malými tvrdými bradavkami.

„Ty jsi ještě neviděl nahou ženu ani na obrázku, že tak koukáš?“ podivila se máma. „N..nne,“ koktal jsem: „A ty jsi hrozně hezká…“ – „Děkuju, zlatíčko, ty si skutečně myslíš, že jsem hezká?“ podivila se máti. „Jo… Ano… Myslím si to,“ koktal jsem dál a cítil, jak mi tvrdne čurák při pohledu na nahou matku. „Ty seš slaďoučký,“ něžně pronesla mamka. „Tak a teď už jdi a zavři dveře. Prohlídka skončila, ano?“

Vypadl jsem z koupelny celý bez sebe a klusal do svého pokoje. Zamknul jsem dveře, vytáhl z kalhot brnícího čuráka a začal ho honit jako divý. Fantazíroval jsem o máti, jejích velkých kozách a vyholené kundě a divoce si honil ptáka a držel před ním papírový kapesníček, jak jsem viděl u svých starších kamarádů. Jenomže jsem ještě nikdy nevystříknul, přesto se mi to však líbilo a byl jsem z toho celý uhnaný. Byl jsem celý omámený z toho vzrušení z pohledu na nahou matku i z masturbace, že jsem padnul na postel a skoro ihned usnul.

Musel jsem spát už delší dobu, protože venku byla tma, když jsem se probudil. Vlastně mě vzbudila mamka, jak mi zouvala boty a stahovala ponožky. Všimla si, že jsem se probudil a povídá: „Jen klidně lež, musíš být asi ospalý. Já ti pomůžu do postele.“

Byl jsem ještě napůl grogy, když mě nadzvedávala, aby mi mohla stáhnout tričko přes hlavu. Bylo ještě dost světla, abych viděl, že byla oblečená v krátkém průhledném župánku, který neměla zavázaný. Mohl jsem tak vidět její kundu a matka se vůbec nesnažila zahalit. Opět jsem cítil, jak se mi začíná probouzet čurák.

Spustil jsem nohy z postele, aby mi mohla máma stáhnout snáze kalhoty, a když se ke mně naklonila, její kozy úplně vyjely ze županu ven. Vůbec se nesnažila je opět ukrýt a pokračovala ve stahování mých kalhot, čímž osvobodila mýho čuráka, který jako pružina vyskočil vzhůru přímo před jejím obličejem.

„Ale, ty chlapečku,“ zasmála se. „To tě tak vzrušil pohled na svoji nahou, starou matku? Podívejme se, jak tvrdý je ten tvůj ocásek!“ smála se dál.

Sedla si vedle mne, natáhla ruku a uchopila do ní můj pulzující se penis. Sevřela jej v ruce a palcem jezdila po žaludu. Nemohl jsem uvěřit tomu, co se děje! Vždyť jsem byl ještě tak mladý a o podobných věcech jsem teprve začal snít!

„Ukaž mi, jak budeš objímat a líbat svoje děvče!“ smála se na ně máma provokativně. Posadil jsem se vedle ní a nesměle a trochu neuměle jsem ji objal a políbil. No políbil, spíš dal takovou tu dětskou pusu.

Máma se rozesmála, jednu moji ruku si položila na svoje veliké ňadro a druhou mezi nohy, až jsem ucítil vlhkost její kundy. „Ale musíš se trochu snažit. Jen mi ukaž, jak se ti líbí moje prsa a štěrbinka!“

Opět nesměle jsem začal hladit jednou rukou její prsa a druhou rukou její štěrbinu, což asi pro mámu nebylo to, co chtěla.

„Takhle ale ne, ty hlupáčku! Jen mi pořádně zmáčkni moje prsa, nezapomeň si pohrávat s bradavkama a tady dole,“ plácla mě přes ruku mezi jejími stehny. „Tady dole musíš hezky prstíčky dovnitř, nejdřív jeden, pak další a tak dál. A pořádně s nimi kmitat víš?“ poučovala mě. „Netušila jsem, že jsi ještě takové telátko. Neříkej, že jste si s klukama ještě neprohlíželi žádné fotky!“ kroutila nevěřícně hlavou nad mojí nezkušeností.

„Ale viděl, ale… Víš, byly to cizí ženský… A ty… Ty jsi moje mamka!“ koktal jsem rozpačitě. „To chceš říct, že snad nejsem žena, anebo že sis na mě nikdy nemyslel? Neříkej mi, že jsi neonanoval a přitom myslel na mě, že mám pravdu?“ pokračovala mamka v našem rozhovoru a nepřestávala mi při tom palcem ruky hladit špičku mého žaluda.

„Ale jo… A často…“ přiznával jsem a cítil, jak mi čurák tvrdne čím dál víc. „No tak na co čekáš? Máš mě tady, tak ukaž, na cos myslel, když sis honil svýho ptáčka?“ smála se mamka a pokračovala ve své hře s mým čurákem.

To už jsem nemohl jen tak vydržet. Přitiskl jsem se k mámině hrudi a přisál se na jednu její kozu. Bradavka okamžitě začala tuhnout a zvětšovat se. Současně jsem začal strkat do její kundy jeden a pak další prst a mrdat ji jimi tak, jak jsem viděl u kámoše na videu. Máma mě přitom trochu opravovala a ukazovala, jak správně prsty pracovat dovnitř a ven a já se učil moc rád. Mrdal jsem ji prsty a cucal střídavě jednu a pak druhou její bradavku, zatímco ona mi honila ptáčka a začala mi hladit a strkat prst do zadku! Bože, jak to bylo vzrušující!

Máma začala vzdychat a sténat, roztáhla co nejvíce nohy a já ji mrdal svými prsty, jak jsem mohl nejvíc. Uchopila mě za hlavu a přitiskla k sobě. Její rty se přisály na moje a její jazyk vnikl do mojí pusy a jezdil okolo mého, až jsem začal její hru jazyků opětovat. Ještě nikdy jsem se takto nelíbal a bylo to velice vzrušující!

Po chvilce mamka ústa ode mne odtáhla a začala téměř ječet. „Och Božéé… Jen mě mrdej všemi prsty… A ještě hlouběji… Ještě… Jóóój… To je onóóó… Úúúž… Uúž jsééém… Já už tečúúú!“

Uchopila moji ruku a tiskla ji vší silou do svého klína. Cítil jsem, jak se její kunda cuká a spasmicky svírá okolo mých prstů a vytéká z ní proud jejích šťáv, skoro jakoby čůrala! Pak se její ústa znova přisála na má a vášnivě mě líbala se svým jazykem v mojí puse.

Když se trošku zklidnila a její šťáva přestala vytékat, sklouzla z postele na kolena přede mne, položila mě na záda a sklonila se nade mnou. Pak jsem ucítil horké hebké rty obkroužící můj žalud a pomalu klouzající po téměř po celé délce mého ptáčka až se skoro celý ocitnul v jejích ústech!

Pochopil jsem, že moje vlastní matka je první ženou, která mě podle těch vzrušujících obrázků bude cucat ptáčka! Začala pilně cucat a olizovat moje péro, hlasitě přitom mlaskala a srkala a já se zatajeným dechem cítil, jak se mě začíná zmocňovat neznámé vzrušení.

Mamka pode mě náhle podstrčila ruku a začala mi jedním prstem nejdříve kroužit okolo konečníku a posléze pomalu tlačit prst dovnitř, až tam náhle zajel a já se vypnul do oblouku vzhůru. Ten matčin prst v zadku mě vzrušil ještě víc, náhle jsem ucítil mně dosud neznámý pocit tlaku v ptáku, v první chvíli jsem se lekl, že se počůrám a za okamžik jsem vystříknul poprvé v životě trochu mladického semene do matčiných úst.

Mamka nejenom že neucukla, ale naopak s chutí sála mého ptáka, jako by chtěla vysát všechno to semeno, co v něm bylo. Prakticky všechno spolykala do poslední slzičky a nakonec mýho ptáčka nádherně očistila s hlasitým mlaskáním a srkáním.

„Tak co tomu říká můj malý chlapeček? Líbilo se ti to, co ti maminka udělala?“ zeptala se po chvilce odpočinku a usmívala se na mě.

„Ach mami, to bylo krásnéé, ještě nikdy jsem něco takového nezažil! Víš, já jsem dnes poprvé v životě vystříknul!“ pyšně jsem pronesl. „Kluci se mi smáli, že ještě nestříkám, když jsme si na záchodě honili ptáčky. Ale teď jsem potom nějak ospalý,“ přiznal jsem se.

„Tak to bylo s maminkou poprvé? No to jsme šťastná, že jsem mohla ochutnat tvoje první semínko. Bylo tak výborné, že bych si nejraději dala přídavek. Ale teď půjdeme spát ke mně do mojí postele, souhlasíš?“ navrhla mamka a já nadšeně kráčel za ní do její ložnice. Další můj sen spát s matkou v její velké manželské posteli se mi vyplňuje…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *