Hraní s mámou I.

„Už jsi připraven na koupání, zlato?“ zeptala se Anna svého syna, stojíc v obývacím koupeli již ve svém bílém koupacím plášti. „Skoro, maminko,“ odpověděl Vítek. Tmavovlasý chlapec klečel na podlaze, oblečený v pyžamu s obrázkem Spidermana a barvičkami vybarvoval obrázky v knize omalovánek.

„Už je pozdě,“ odvětila Anna: „Musíme brzo do postele. Dělej miláčku, zítra musíš do školy a nemůžeš zůstat dlouho vzhůru.“ „Dobře mami,“ řekl Vítek. S povzdechem zavřel omalovánky a společně s barvičkami je položil na stolek. Jako každý dospívající chlapec nemohl pochopit proč musí jít tak brzo spát kvůli nějaké stupidní škole, ale pomyšlení na večerní koupel s jeho rozvedenou matkou jej přiměla ke spěchu. Koupal se svojí maminkou co si pamatoval a bylo to stále nádherné. Zvlášť od doby, co si začali spolu hrát.

Vítek poskočil a spěchal za svojí matkou, která se otočila a vedla synka po schodišti. Vešli do koupelny, velké, bíle obložené místnosti s velkou, oválnou vanou v rohu. Anna se naklonila a otočila kohoutkem, z něhož začala se šuměním proudit teplá voda do vany.

Vítek se nedočkavě svlékl. Byl to tichý, obyčejný chlapec, mírný a ostýchavý, ale nikdy se neostýchal před svojí matkou. Být před ní nahý mu připadalo zcela samozřejmé. Byli před sebou zcela bezprostřední, a jemu to připadalo zcela normální.

Anna šťastně sledovala jak Vítek odkládá pyžamo a odhaluje svoje útlé, bílé tělo. Pečlivě si pyžamo složil, položil do rohu koupelny a zůstal stát zcela nahý před ní. Jeho malý penis byl, jak jinak, zcela holý, malý ale perfektní penis se houpal mezi jeho hubenými stehny a jeho varlata byla malá, ještě ne úplně vyvinutá.

Vítek radostně uchopil láhev s pěnou do koupele a vytlačil její větší množství do vody proudící do vany a pozoroval jak se vytváří bohatá, voňavá pěna na stoupající hladině.

Anna spokojeně pohlížela na malý, bílý a rozkošný zadek svého synka, rozvázala si pásek koupacího pláště a nechala jej volně sjet na podlahu. Sklonila se pro něj, její velké, plné bílé prsy se smyslně zhouply a pak ještě jednou, když se trošku vypjala na špičky aby mohla pověsit svůj plášť na háček na zdi.

Anna byla atraktivní žena s velkými, pevnými prsy, perfektní směs sexuálně náruživé ženy a mateřské krásy. Měla kudrnaté, hnědé vlasy sahající jí až na ramena, krásné tváře s jemným úsměvem a průzračně modré oči. Její tělo bylo štíhlé a souměrné, o hlavu vyšší než Vítek ve svých 12 letech.

Anniny prsy byly nejvýraznější částí jejího těla, se svojí velikostí 36 D jako melouny. Nebyly vůbec rozteklé, ale pružné a pevné, s tmavě rudými bradavkami na špičkách. Tmavě hnědý trojúhelník porostu skrýval její pochvu.

Vítek zavřel vodovodní kohoutek když byla vana plná. „Tak můžeš do vany, mami,“ srdečně oznámil své matce a s výrazem očekávání vlezl do vany jako první a klekl si na její druhý konec.

Anna pomalu přešla k vaně, vlezla do ní a stejně jako on, klekla si proti svému synovi a spokojeně vydechla, když sklouzla do příjemně teplé vody. Vítek lpěl pohledem na svojí matce, přirozeně, ale byl to pohled chlapce který byl již zvyklý na pohled na svojí krásnou, nahou matku.

„Umyješ mi moje prsy, zlato?“ zeptala se Anna svého syna, vypínajíc současně svojí hruď vyzývavě svými houpajícími se velkými prsy na svého syna. „Jasně, ano maminko!“ zahihňal se radostně hoch.

On zbožňoval umývání svojí matky, především jistých partií. Dělal to již mnohokrát předtím, samozřejmě, ale nyní to bylo již několik měsíců po jeho 12 narozeninách kdy přitom začal prožíval zcela nové, krásné pocity a jeho penis přitom tak divně ztuhnul. Jeho matka od té doby začala vymýšlet nové způsoby hraní s Vítkem, mytí jejího těla a její hraní si s Vítkovým penisem na oplátku a poslední dobou se začali oddávat hrám i po ukončení koupele.

Vítek namydlil žínku a potom, s jazykem trošku vyplazeným soustředěním ze svých rudých rtíků, natáhl ruku a začal mydlit matčiny prsy. Mydlil žínkou ty pružné, plné prsy a pak je omýval teplou vodou, těšíc se z jejich pružnosti a chvění, když se jich dotýkal.

„Můžu to udělat rukama jako minule?“ zeptal se po chvilce matky. „Jistě miláčku.“ přikývla Anna. Vítek odložil žínku na okraj vany, zatímco jeho matka uchopila láhev s luxusním, voňavým gelem.

„Natáhni ruce!“ řekla a Vítek ochotně natáhl ruce s otevřenými dlaněmi. Anna mu do každé připravené dlaně vytlačila velkou dávku zlatavého, voňavého gelu. Pak odložila láhev na okraj vany a klekla si těsně před svého synka s připravenými dlaněmi.

Jeho nádherné, hnědé oči jiskřily potěšením když položil svoje ruce na její prsy, na každý prs jednu ruku, až cítil na dlani tuhou bradavku. Pak začal svýma malýma ručkama důkladně jezdit po celém obvodu chvějících se prsů, pěna z gelu tryskala mezi jeho prstíky jak mydlil matčiny prsy. Vzrušená matka přivřela svoje oči a tiše předla blahem pod synovými dotyky.

„Dělá ti to dobře, maminko?“ zeptal se Vítek. „Dělá, zlato,“ usmála se Anna a otevřela oči. „Velmi krásné…“ Vítek si blaženě pohrával s matčinými prsy, nemohouc se nabažit jejich dotýkání.

„Nechceš mi je již opláchnout?“ zeptala se po chvilce Anna. „A ty pak umyješ mého ptáčka?“ zeptal se Vítek dychtivě. „Jistě,“ ujistila jej matka.

Vítek znovu uchopil žínku a namočil jí do vody. Pak začal pečlivě stírat mydlinky z jejích prsů, s požitkem tiskl ruce s žínkou na pružné kopce po nichž pak stékaly pramínky vody vytlačené z žínky po matčině těle dolů.

Opakoval to několikrát pozorujíc, jak voda splachuje pěnu a odhaluje matčiny prsy v jejich plné, lesknoucí se kráse. Konečně byl se svojí prací spokojen, ještě jednou přejel po matčiných prsech ručkou aby se přesvědčil, že je skutečně všechna pěna pryč a pak pohlédl na svojí matku.

„Tak a teď ty, umyj mi mého ptáčka,“ prohlásil rozhodně, podal žínku svojí matce a bez ostychu si stoupl před ní…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *