Když jsem byl mladý III.

Seděl jsem v kuchyni u stolu, pojídal smažená vajíčka, zapíjel kakaem a se zálibou pohlížel na nahou mamku sedící naproti mně. Vzrušoval mě pohled na její nádherné velké kozy houpající se při každém jejím pohybu.

Jakmile jsme dojedli, mamka se zvedla a přistoupila ke mně aby sebrala použité nádobí ze stolu. Jak se nahnula nad stůl, nemohl jsem odolat a uchopil ty její melouny do misek dlaní a ucítil tuhost velkých bradavek.

Zasmála se jako by moje konání předvídala, chviličku mě nehnutě nechala pohrát si s jejími prsy a pak její jedna ruka sjela pod stůl, kde tušila můj tuhnoucí kolík. Opět se nemýlila, sevřela můj tuhý sval do dlaně a začala pomalu honit, zatímco se přitiskla ústy na má a opět mě začala tak vášnivě jako již předtím líbat.

„Tak když už jsi snědl svojí snídani a nabral nové síly, mohl bys opět potěšit svojí maminku. Myslím, že tvůj přítel je již připraven!“ řekla mamka a vyzývavě na mne pohlédla.

„Myslím, že jsme připraveni všichni!“ odvětil jsem a zkusmo zajel matce mezi nohy na vlhnoucí pochvu. Mamka otočila svojí židli opěradlem ke stolu a sedla si na ní s vyzývavě roztaženým nohama abych měl dobrý pohled a přístup k její pičce.

„Je čas naučit tě zase něco jiného. Vím jak se ti líbilo když jsem cucala tvého ptáčka a zrovna tak máme my ženy rádi, když vaše jazýčky lížou naše spodní pusinky. Tak pojď blíž a zkus to, jak by ti to šlo!“ vyzvala mě mamka.

Nechala mě kleknout si přímo mezi její roztažené nohy takže se její růžová štěrbinka ocitla přímo přede mnou. Prsty svojí ruky si mamka odtáhla pysky svojí buchty od sebe takže jsem mohl vidět vlhké růžové stěny jejího tunelu lásky. Potom palcem odtáhla horní část a odhalila mi pohled na podivný chvějící se výrůstek, přes který několikrát bříškem palce přejela a pokaždé slabě sykla. „Vidíš, to je ženské citlivé místo, nezapomeň na to!“ upozornila mě.

Nedočkavě jsem přitiskl hlavu k matčině lasturce a poprvé v životě jazykem zkusil přejet po ní. Mamka mě opět začala upozorňovat na citlivá místa a radit jak nejlépe lízat a dráždit její kundičku a musím říci, že se mi tato zábava velice líbila. Mamce rovněž alespoň soudě podle její reakce, kdy vzdychala a sténala čím dál více.

Oba dva jsme se rozvášnili na nejvyšší míru. Já jsem lízal a cucal maminčinu štěrbinku, která se již pořádně roztáhla a její pysky zduřely vzbouřenou krví na nejvyšší míru rozvášněné mamky. Poštěvák na který mě mamka upozorňovala, se již proměnil v malý čuráček, skoro dva centimetry dlouhý a pokaždé když jsem se jej dotkl jazykem nebo sevřel mezi rty, vykřikla mamka slastí a celá se zachvěla.

Jazyk mě již skoro bolel jak jsem jej vyplazoval v touze strčit jej co nejdál do mamky, oběma rukama jsem odtahoval od sebe matčina stehna abych mohl co nejblíže k otvoru do jejího těla a lízal a cucal jako zběsilý.

Matčino sténání a křik mě burcoval k maximální snaze a pak to náhle přišlo. Mamka začala křičet ještě víc, skoro jsem jí nerozuměl ale bylo to velice sprosté, nikdy jsem ji takto mluvit neslyšel.

To už mě tiskla hlavu oběma rukama na svojí kundičku, kterou se snažila jezdit sem a tam. Pak náhle se její tělo vzepjalo, ruce mě přimáčkly k její pochvě až jsem téměř ztrácel dech a na mě vytryskl neskutečný proud matčiných šťáv.

Měl jsem je všude, plná ústa, tekly mi po tváři na bradu, prostě všude. Pak sevření jejích rukou povolilo a já se mohl zase svobodně nadechnout. Vyzvedla mě k sobě a sama mě začala olizovat od své šťávy, přičemž si všimla, jak mně stojí pták.

„Teda miláčku, bylo to nádherné. Ty jsi tak dobrý žák a tak snaživý, že lituju, že jsme nezačali dříve. Víš už dlouho jsem tak nádherný orgasmus nezažila. Jseš určitě pořádně vzrušený jak vidím. Víš co, pojď se s maminkou milovat tady na tom stole!“ řekla mamka.

Lehla si na jídelní stůl a opět roztáhla nohy co nejvíc od sebe. Viděl jsem její ještě roztaženou pochvu lesknoucí se jejím sekretem a čekající na útok mého klacka. Hbitě jsem přiskočil ke stolu, uchopil mamku za nohy a přisadil ptáka mezi ně do lákajícího otvoru. Jedním rázem jsem zajel až na dno matčiny buchty, mlasklo to a začal jsem jezdit v té mokřině sem a tam, přidržujíc se za matčiny nohy.

„Teda mami, ty jsi uvnitř tak mokrá!“ zvolal jsem. „Aspoň ti to bude dobře klouzat miláčku,“ odpověděla mamka. „A teď buď opět hodný chlapeček a ukaž mamince, co ses už naučil!“

Jezdil jsem mamce v kundě ze všech sil, bylo to nádherné a líbilo se i jí. Alespoň podle toho jak kvílela a sténala.

„To je ono… jen přirážej… jen se neboj a vraž ho do mě co nejdál… Ano… Ano to je správně! Už jsi mně zase udělal!“ křičela a prohýbala se blahem.

„Já už budu taky stříkat maminkóó. Já budu stříkat do tvojí buchtičkýý!“ odpovídal jsem a cítil jak se mi semeno žene vzhůru.

„Ano miláčku, stříkej, stříkej do svojí maminky. Já už taky stříkááám!“ sténala mamka a již jsem cítil jak se její pochva stahuje okolo mého ptáka a z její pochvy vystříkla její šťáva ve stejném okamžiku jako sperma z mého penisu.

Tak jsme prosouložili celý den, kdy mě mamka zaučovala do tajů milování. Od toho dne pak jakmile přišla mamka domů z práce, ihned se svlékla a jako já chodila po bytě nahá.

Bylo to vzrušující, pozorovat matčino tělo při pohybu, zvláště její prsy a ona se stejným zalíbením sledovala můj penis při chůzi. Byli jsme stále vzrušení a milovali se kdekoliv nás napadlo.

Nejoblíbenější milování bylo zezadu, kdy si mamka klekla na všechny čtyři a já ji mrdal jako to dělají psi. Mohl jsem si přitom pohodlně hrát s jejími prsy a ona to strašně milovala.

Asi si budete myslet, že podivné jak mohla moje matka sexuálně zaučovat vlastního syna. Jednou, když jsme odpočívali po nádherném a divokém milování, mi začala vyprávět jak jí začal zaučovat její otec.

Akorát končila základní školu, ale byla již úplně vyspělá. Byl to její otec kdo jí naučil tajům milostných her a probudil v ní lásku k sexu. Nepřipravil ji však o panenství, pouze jí lízal nebo miloval do konečníku, aby nemohla otěhotnět. I mě mamka naučila používat i její druhý kanál lásky a bylo to skoro ještě lepší, než do pochvy.

Díky otci se jí sex tak zalíbil, že i když byla vdaná, využila každé příležitosti k sexu s jakýmkoliv mužem, který projevil o ní zájem. A bylo jich hodně vzhledem k tomu, jak atraktivní žena byla. Naštěstí byl otec dost tolerantní a dokonce se rád díval na její milování s jedním i více cizími muži, nebo i dívkami a ženami.

Užívali jsme si od té doby sexu při každé příležitosti, někdy jsem přivedl i pár kamarádů a kamarádek a bylo to úžasné. Dokonce chtěla maminka zkusit i našeho psa, ale o tom vám budu vyprávět jindy. No a teď když jsem se oženil, jsme na milování tři a věřte mi, je to nádherné. Právě teď slyším jak mně volá mamka z koupelny, kde jsou již delší dobu s mojí ženou. Takže nemůžu je nechat čekat, čurák mně stojí jako kůl…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *