Hraní s mámou II.

„Vidím, že jsi znovu vzrušený, nemám pravdu?“ usmála se Anna, oči v úrovni synova penisu, který stál před ní. „Já jsem vždy vzrušený, když jsem s tebou v koupelně, maminko,“ přiznal Vítek bezelstně. „Zvlášť, když si hraju s tvými prsy nebo tvým zadečkem.“

„Tobě se líbí moje prsy?“ zazubila se Anna vzhlížejíc vzhůru na svého mladého synka, zatímco si vystříkla trochu sprchového gelu do své pravé ruky. „A líbí se ti také můj zadek?“

„Jasně mami! Máš je tak hlaďoučké a velké! Podívej, vždyť se mi ani jedna nevejde do obou rukou!“ snažil se chlapec obemknout marně oběma dlaněmi jeden z velkých, plných prsů.

Anna nechala synka hrát si s jejími kozami, položila tubu se šamponem na kraj vany a rukou s žínkou jemně sevřela jeho penis. Pomaloučku začala jezdit jemně sevřenou dlaní s žínkou po Vítkovu penisu sem a tam a vzrušeně pozorovala svojí ruku, klouzající po chlapcově penisu.

Vítek hluboce vydechl když ucítil matčinu ruku svírající jeho penis a okamžitě začal jemně sténat, stehna se mu začala viditelně třást pod vlivem intimních dotyků jeho matky. Anna zbožňovala ten malý, chlapecký penis, žádostivě pozorovala jak se náhle zvětšuje a tvrdne, zatímco z hrdla jejího synka vycházely úpěnlivé steny a vzdechy blaha.

Sevřela dětský penis do své dlaně, její dlouhé, krásné prsty druhé ruky obkroužily nádherná varlátka visící pod ním a jemně je tiskly a laskaly, zatímco její sevřená dlaň jezdila pomalými, dlouhými tahy sem a tam. Pak zvedla oči z té něžné hračky a pohlédla s něhou na svého synka, stojícího před ní s vystrčeným bříškem v hlubokém záklonu, oči přivřené slastí s ručkama hrajícíma si s jejími bolestivě ztopořenými bradavkami na špičkách jejích velkých, plných prsů.

„Je to tak hezké miláčku?“ zeptala se šeptem Anna hlasem chvějícím se vzrušením. „Mhmhmhm!“ jen kýval hlavou Vítek a díval se na svoje prstíky na matčiných bradavkách. Pak pohlédl ještě níž až uviděl matčiny krásné ruce hrající si již bez žínky s jeho penisem.

Anna pokračovala v masturbaci svého malého chlapce a cítila, jak Vítek začíná instinktivně přirážet svým klínem do její ruky. „Já myslím mami, že bych mohl brzy stříkat, mamííí!“ zavrněl Vítek brzy.

Před několika týdny poprvé dospěl k vrcholu, když jeho matka něžně a dlouho sála jeho penis po skončení koupele. Vlastně to ani nebyl výron semene, jen takový spíš rychlý orgasmus, ale byl to přece jen pocit uspokojení a vyvrcholení. Až později začal poprvé stříkat i panické semeno, spíše jen takových pár kapek předkrmu, k jeho velké slasti a ještě větší radosti a hrdosti jeho matky.

Anna byla velice hrdá na synkovu schopnost již dosahovat vrcholu a věděla, že to nebude dlouho trvat kdy začne vystřikovat velké dávky lahodného spermatu. Anna však ještě nechtěla aby její synek vrcholil do jejích dlaní, ještě ne, chtěla, aby dosáhl vrcholu uvnitř jejího těla, v její roztoužené, žhavé a lačné pochvě. Chtěla, aby nejdříve uspokojil on jí, tak jak to uměl díky dlouhé výdrži dané jeho mládím.

„Nechceš nejdřív umýt moje dírky?“ zeptala se ho a pustila jeho chvějící se penis ze svých rukou. „Ano, prosím, prosííím!“ nadšeně zvolal Vítek a klekl si zpět do vany. „A mohl bych to dělat jako vždycky? Nejdřív prsty a pak mým ptáčkem?“ „Jistě zlato a zezadu, jak to máme rádi, ano?“ odpověděla Anna.

Vítek se odsunul a kraj vany a pozoroval radostně jak se jeho nádherná matka obrací a spouští se na všechny čtyři zadkem k němu. Na jejím těle se leskly kapky vody a bílá pěna sprchového gelu, její pochva prosvítala červeně mezi mokrými chlupy, nedočkavě pootevřená zvráceným vzrušením z toho, co bude následovat. Nad ní se pukrlil kulatý otvůrek jejího anusu, přímo žadonící po zvídavém prstíku.

Vítek již věděl, co má dělat. Jeho matka si jej pečlivě zaškolila za ta dlouhá předchozí léta, kdy jej učila nenápadně laskat její tělo na těch nejvzrušivějších místech. Namočil si ukazovák pravé ruky do gelu, aby byl kluzký a hebký. Potom špičkou prstu zajel na vrchol matčiny pochvy a pomalu začal klouzat dovnitř hladově rozevřeného těla. Jemně zasunul celý ukazovák do své matky.

„Hmmmmm! Jéééééj!“ Anna zavzdychala toužebně, když prst jejího synka zajel do její vagíny. „To je krása, miláčku!“ „Dělám to dobře, maminko?“ zeptal se Vítek aby se ujistil. „Ááách! Ano, to je ono. Jen mě čisti, miláčku! Jen pořádně vyčisti moji vagínu svými prsty a potom i svým ptáčkem!“

Vítek rád vystrkoval svého ptáčka na maminku. Bylo to krásné, když si hrála s jeho ptáčkem nebo jej cucala – což ráda dělala co si pamatoval – ale obzvlášť miloval nové způsoby hraní, kterým jej jeho matka začala učit od doby, co poprvé ucítil ten nádherný pocit slasti svého prvního orgasmu, jak to jeho matka nazvala. Od té doby mu dovolovala „mýt“ jí vevnitř jejího těla tak, že mohl strkat svůj penis do jejích dírek, té přední říkala vagína nebo pochva a druhé, té zadní pak anus, nebo konečník.

Vítek byl zcela zaujat zasouváním a vysouváním svých prstíků do pochvy své matky a tmavě rudý pulzující žaloudek jeho dětského ale již ztopořeného penisu se objevoval a opět schovával do pěny ve vodě a jeho matka jemně sténala a vzdychala při jeho hře. Cítila se krásně a uvolněně a těšila se na podobnou hru ve svém anusu. Ještě krásnější to bude, pomyslela si, až její synek nahradí svoje prstíky svým bojovně trčícím čuráčkem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *