Konečně

Nikdy jsem nevěřila kecům, že malý kašpárek dokáže zahrát velké divadlo. Dokáže. Když moc chcete a možná také když milujete. Já si musela počkat několik let, když už byl mým šéfem a vraceli jsme se ze služební cesty.

Blížili jsme se k Praze a já to viděla zoufale. Byl velmi teplý letní podvečer. Strašně se mi chtělo na záchod. Věděla jsem, že cesta v lese je opuštěná a i kdyby ne… takové situace mě vzrušovaly.

Nechala jsem si zastavit, že chci na záchod. Můj šéf vylezl a opřel se o dveře u řidiče. Sami dva… a les… a možná nikdo… a možná někdo v okolí.

Vylezla jsem ven a postavila se před přední kapotu. Sundala jsem si černé sáčko, a pod ním jsem měla jen červenou, lesklou podprsenku.

Podíval se… zaváhal… nevěděl… Pravé koleno jsem položila na kapotu. Černá, těsná sukně zapraskala. Vyhrnula jsem si jí a dívala se na něj s našpulenými rty.

I on sundal sako… po krátkém zaváhání. Rozhlédl se a podíval se kolem. Olízla jsem si rty. Tak moc a tak strašně dlouho jsem ho chtěla.

Přistoupil ke mě a objel zezadu. Prsty mi stiskl kozičky. Zasténala jsem. Moje citlivé místo. A také záda… které mi přejel jazykem.

Sundala jsem i sukni a ukázala mu krajkové samodržící silonky. Neměla jsem kalhotky – na co? Ve večerním odrazu skla jsem viděla, jak zkoumá můj velký, vypracovaný zadek.

Začal ho hníst… jako těsto. Otřela jsem mindu o kapotu a zasténala. Žádné slovo, jen dotyky a vzdechy.

Musela jsem se otočit a nějakým zázrakem se vyšvihnout na kapotu černého, lesklého Audi. Přitáhla jsem si jeho rty, které na mě do té doby vrhaly jen posměšné úšklebky. Druhou rukou jsem mu rozepla poklopec a vjela do rozkroku. Malý… nabubřelý.

Zvhla jsem… cítila jsem, jak mi šťáva stéká po stehnu. Nevím přesně po jakém, ale tekla. Moje minda ho chtěla… a hned ho nasála.

Po krátkém zaváhání mi sundal podprsenku z levé kozičky a pevně ji nasál. Minda ho vtáhla do sebe a šoustala na jeho špičce. Moc se jí to líbilo a já měla v hlavě jen rozkoš. Ta se zvětšovala.

Prudce mě otočil a vrazil ho do mě. Cítila jsem nůž chtíče, který mi projel až do úst. Můj zadek se pohyboval a chtěl ho… cítila jsem ho… hladil mi bradavky a jezdil po šíji. Les… zpívali ptáci… a já řvala rozkoší. Chtěla jsem si to dovolit. Cítila jsem jak do mě klouže a jak bude vrcholit.

Prudce jsem se otočila a vychytala okamžik, kdy začal prýštit. Nejdříve do mých úst… pak na má plná prsa…

„Slízni si to po sobě,“ musela jsem to zasyčet… teď jsem si připadala jako matrona… až od pupíku na mém plochém břiše jsem cítila jeho jazyk… než to spolknul…

Přisála jsem se na jeho ústa a slízala z jeho jazyku poslední spermii. Další várky šly do mě… do mojí chtivý mindy… pod můj poštěváček pro který jsem přinutila mi ho olízat… a držela ho při tom za jeho vlnité vlasy. Nikdo to neuměl lépe.

Mám vyduté bříško… chodím na zkrácený úvazek do práce… vždy přijdu do jeho kanceláře, zamknu. Kleknu si k němu a nasaju mu toho malého divocha. Chci totiž, aby se mi vystříkal na prsa která se zvětšila na pětky.

Jsou velká… oblá… a s růžovými bradavkami. Když se vystříká a já si to prstíčkem setřu do pusinky… laskavě si sednu na stůl a nechám ho, aby mi ji vylízal… oholenou a pošťěváček… nabobtnalý… když mi slast teče po stehnech, líže mi břicho a…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *