Adélčini miláčci III.

Jirka musel řídit babiččino auto a brzy poznal proč. Za jízdy mu babička rozepnula znova zip a obnažila jeho tuhý penis. Sklonila se do jeho klína a začala ho nádherně kouřit jako by jí bylo líto nechat tvrdý penis bez povšimnutí. Byl to malý zázrak, že domů dojeli bez problémů, protože v době kdy sebou začal Jirkův čurák opět cukat v babiččiných ústech, nevěděl skoro ani kam jede.

Adéla mohla říci, že se mu velice líbily její sandály; jakmile dojeli konečně domů, následoval jí po schodišti a přitom pokračoval v honění svého čuráka, sledujíc její klapající podpatky. Byl na to tak soustředěný, skutečně, že ani nepozoroval jak se jeho babička při chůzi svléká a až nahoře si všiml, že je jeho babička již úplně nahá. Pak se před ním rozverně otočila dokola a vedla jej do svého pokoje.

„Líbím se ti?“ zeptala se jej svůdně a ještě jednou se před ním otočila až se její velké, těžké kozy nádherně zhouply. „Jsi nádherná!“ vypravil ze sebe ztěžka Jirka a chtivě pozoroval její nádherné kozy houpající se na její hrudi. „Nemohli bychom si ještě zamrdat?“ zeptal se váhavě. „Ale ano!“ zapředla Adéla jako kočka a zručně znova rozepnula a svlékla vnukovi kalhoty. Pak klesla na záda na postel a vyzývavě se na vnuka usmála. Ten ze sebe rychle shodil zbytek oblečení a nedočkavě zalehl mezi její široce roztažená stehna. Přisadil čuráka k babiččině horké a vlhké kundě a jedním rázem zajel až na její dno.

„Ach Bože!“ vyjekla Adéla překvapením, „Tobě vůbec neměkne, viď?“ a sevřela ve slastném očekávání vnukovo tělo svýma nohama. Jirka zavzdychal vášní, prudce přirazil klínem na babiččino břicho, pak se pomalu pohnul a zkusil se dotknout babiččiných nádherných prsů. Ačkoliv se díky svojí váze a velikosti trochu prověšovaly když babička stála, byly stále ještě nádherně pružné a plné, s velkými kulatými dvorci okolo tuhých růžových bradavek.

Vzal jednu z bradavek do svých úst a začal ji dychtivě sát, zatímco pokračoval v mrdání její kundy. „Ach to je nádhera!“ sténala Adéla, svírajíc své kozy v dlaních, „Možná, že babička vymačkne pro tebe nějaké mléko…“ tiskla v dlaních velký prs jehož bradavku její vnuk cucal.

„Ty jsi jak malá,“ řekl její vnuk pochybovačně. „Hmm, uvidíme.“ řekla Adéla, sevřela si bradavky mezi palce a ukazováky a tiskla prsty k sobě. A skutečně, malinká kapička mléka skápla z jejích bradavek o chvilku později.

„Sakra..“ zvolal Jirka, když ucítil tu chuť na jazyku která jej vzrušila ještě víc. Adéla byla velice potěšená a usmívala se na něj. „Skoro si přeju abych s tebou otěhotněla,“ řekla a tiskla jej k sobě svými stehny obemknutými okolo něj. „Pak bych měla nějaké mléko i pro tebe“ a přitiskla vnuka k sobě.

Nakonec oba podlehli návalu vášně, Jirka vrážel divoce penis do hladové pochvy svojí babičky, která stejně divoce přirážela svým klínem, dokud do její vaginy nevypustil všechno svoje žhavé semeno.

Adéla s úžasem zjistila, že její vnuk ani poté nebyl dost ukojen. Po několika minutách kdy se jejich zrychlený dech zklidňoval a mysl obestřená vášní přicházela k sobě, Jirka, který vůbec nevyndal stále tvrdého čuráka z babiččiny kundy, začal opět jezdit sem a tam.

Něco podobného Adéla za celý svůj život nezažila, ani ve svém mládí, kdy byl její manžel na vrcholku svých sexuálních sil. Prožívala něco co dosud nepoznala něco jako trvalý orgasmus a nemohla se toho nabažit. S úžasem se dívala na svého vnuka neúnavně jezdícího svým nádherně tvrdým čurákem v její kundě sem a tam a přinášející jí dosud nepoznanou slast a vzrušení.

Netrvalo dlouho a již opět cítila jak se jí zmocňuje slastná vlna milostné křeče, kdy se její zralé tělo vzpíná a svíjí v dlouhých a nesmírně slastně mučivých atacích slasti, aby nakonec ucítila jak její vnuk z divokým výkřikem slasti stříká svoje horké semeno hluboko do jejího těla, poskytujícího mu nádherné uspokojení svojí zralostí a plností.

Potom si v příšeří Adélčiny ložnice na její posteli odpočali, ale Adéla pocítila velký hlad a odebrala se dolů po schodišti udělat něco k jídlu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *