Bouřka

Bylo trochu pošmourné teplé letní odpoledne, s Alexem jsme se rozhodli, že si uděláme piknik v přírodě, tak jsme sbalili deku, nějaké pochutiny, lahvinku vína a vyrazili. Kousek od našeho domu je krásná louka ze všech stran uzavřená lesem a protože máme rádi soukromí, vydali jsme se právě tam.

Vybrali jsme místo, které se nám líbilo a rozdělali jsme deku. Alex otevřel víno a připili jsme si na náš piknik. Vzali jsme si sebou šachy a protože jsme oba vášniví hráči, hned jsme se pustili do hry. Hráli jsme dlouho a vzhledem k tomu, že jsme u toho popíjeli víno, nálada byla velmi uvolněná… Až mě jednou Alex porazil a smál se, jak mě pěkně dostal na lopatky. Sebrala jsem mu krále a odmítla ho vydat, smáli jsme se a on, že si ho vezme. „Tak to zkus,“ řekla jsem a už jsem utíkala pryč.

Okamžitě na mou hru přistoupil a hnal se za mnou. Velmi rychle mě však dostihl a povalil na zem. Sebral mi krále a políbil mě: „Tak, a co budeš dělat teď, ty moje královno?“ lišácky se zeptal. Prudce jsem ho překulila na záda, taky ho políbila, sebrala krále a v běhu pryč jsem na něj ještě vykřikla: „Tak, co budeš dělat teď, ty moje princátko.“ A uháněla jsem směrem k dece. Kde jsem se nechala chytit a on, aby se zapomnělo na jeho pokoření, mě položil na deku a začal vášnivě líbat… Mrknul na mě a pronesl: „Tak, a co budeš dělat teď…“

Místo odpovědi se mu dostalo polibků. Dlouho jsme se mazlili a líbali, až jsme úplně zapomněli na svět kolem nás. Poprvé jsme se vrátili do reality, až když na nás spadly první nesmělé kapky deště. Oba jsme se na sebe podívali a posilněni dobrým vínem se rozhodli, že se zrovna teď rozhodně nenecháme rušit. A protože byl déšť teplý a příjemný, jak už v létě bývá, pokračovali jsme v našich hrátkách.

Už jsem byla jen v podprsence a kalhotách a Alexovi zbývaly už jen trenky. Po jeho krásném těle začínaly stékat první kapky deště a tenhle pohled se mi moc zamlouval. Jemu očividně taky, protože ze mě během následující chvilky doslova serval zbytek oblečení, až jsem před ním zůstala nahá. Vůbec jsme v tu chvíli nemysleli na to, že jsme přeci jen na veřejnosti, nebo že by nás snad mohl někdo vidět. Touha nás hnala dál a oba jsme už věděli, že teď už se nezastavíme.

Mezi tím se nebe zatáhlo a z dálky začaly hřmít první hromy. Z oblohy na nás padal déšť a oba jsme již byli promočení na kost. Stékaly po nás provazce vody a nad hlavami zněly hromy. Zatoužila jsem být nahoře, a tak jsem Alexe obrátila na záda. Očividně byl potěšen, protože si mile rád role vyměnil. Z mých prsou na něj kapal déšť a on byl naprosto fascinován tím pohledem na moje promočené a vzrušené tělo. Tiskl mě k sobě a já ho hladila na rukách, na ramenou a líbala ho a bradavkách. I jeho tělo bylo horké a déšť jsme vnímali jen jako zpestření.

Posadil se a za zadek mě přitáhl klínem k tomu svému. Dotkl se tak špičkou svého penisu mojí vzrušené broskvičky a já se poprvé zachvěla. Všiml si mého zachvění a mile rád vyslyšel mou tichou prosbu. Přitáhl mě k sobě pomalu blíž a blíž a pronikal tak do mě. Až jsem ho pojmula celého.

Cítila jsem, jak mě uvnitř roztahuje a proniká do mého nitra. Zaklonila jsem se a dovolila mu tak proniknout ještě hlouběji. Jakmile to udělal, zalapala jsem po dechu. Jeho tvrdý vzrušený penis jsem teď celý cítila uvnitř sebe. Jako by mě protínal. Omotala jsem svýma nohama jeho hrudník a vyhoupla se maličko nad jeho klín. Potom jsem se pomalu spouštěla na jeho penis a zase se z něj zvedala, zatímco mi Alex líbal ňadra a držel mě u sebe.

Voda po nás stékala a hromy už se začaly přibližovat, stejně jako se naše vzrušení stupňovalo. Z ničeho nic mě po chvilce položil a záda a moje nohy si nechal ovinuté kolem sebe. Takže se mu teď před očima rozhostil až nestoudný pohled na mojí kundičku.

Rukou mi ji široce pohladil a potom prostředníčkem pronikl hluboko do mě, zatímco zbývajícími prsty mě dál hladil. Po chvilce přidal i druhý prst a vklouzl do mě. Ani jeho dva prsty nebyly dostačující, tak přidal ještě třetí.

Prostředníčkem dělal malé tahy po vnitřních stěnách mojí jeskyňky a zbývajícími prsty mě trochu roztahoval. Ten malý pohyb prostředníčkem mě okamžitě vystřelil k orgasmu a najednou jsem cítila, jak jeho ruku stahují moje vnitřní svaly ve slastném orgasmu, který se prohnal mým tělem.

Zvedla jsem se na rukách a vášnivě ho políbila a povalila na záda. Orgasmus mě vyburcoval a chtěla jsem teď jeho. Vzala jsem si jeho penis a začala si s ním pohrávat. Moje horká pusa pro něj byla dostatečně vzrušivý podnět a už za malou chvilku mého dráždění a olizování mě k sobě přitáhl a pronikl do mě.

Otočil nás tak, že teď jsem byla na zádech já, zatímco byl celou dobu otočky hluboko ve mně. Sotva jsem po té otočce byla schopná dýchat a když se ve mně začal pohybovat otevřela jsem oči a podívala se do těch jeho. Usmíval se nad tím, jak se mi to líbí a zrychlil tempo.

Jak do mě postupně pronikal hlouběji a rychleji, blížila se i bouřka a hřmění bylo slyšet čím dál tím více a blesky protínaly oblohu už nad našimi hlavami. Sotva jsem v tom ruchu uslyšela Alexe, jak začal vzdychat…

Sama jsem se pomalu začala propadat do dalšího orgasmu, když tu najednou naprosto zastavil a celého ho ze mě vyndal.. Najednou jsem se cítila tak prázdná a chtěla ho znovu uvnitř. Jen tak mě škádlil a já to věděla.

Pronikl do mě a začal přirážet, zatímco mě k sobě tiskl. Jeho vzdechy se mísily s těmi mými a za zvuku hromů jsme oba explodovali v okamžiku, kdy přímo nad našimi hlavami oblohu pročísl ohromný blesk. Snad ta scenérie bouřky, snad stékající voda po našich tělech, možná víno, zapříčinilo tak úžasný sex, na který jsme ještě dlouho vzpomínali…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *