Adélčini miláčci VI.

V první reakci na tu novinu úplně přerušili svůj sex. Ale pak asi po několika týdnech, když zase Jirka k babičce přijel na návštěvu, byl mile překvapen, když jej probudily babiččiny prsty na jeho penisu. Byla kompletně nahá, matné světlo ligotalo na jejích velkých kozách a Jirka s úžasem pozoroval, jak na něj obkročmo nasedá a napichuje se na jeho ztopořený penis.

„Myslím, že se již cítíš lépe, nemám pravdu?“ odhadoval Jirka. „Ano, máš pravdu,“ odpověděla Adéla, s rozkoší se napichujíc na jeho penis. „Rozhodla jsem se dítě si ponechat!“ dosedla se slabým vyjeknutím, jak vnukův čurák napnul její hladovou pochvu k prasknutí.

Jirkův čurák ztuhnul ještě víc a Adéla vydechla slastí. Nemohl uvěřit tomu, že tam někde mezi jeho napuchlým čurákem a svým houpajícím se prsem měla babička ve své děloze jejich rostoucí dítě.

„Nemůže se něco stát?“ zeptal se opatrně. „Ale zlato,“ řekla Adéla, jezdíc na jeho penisu. „Já přece neublížím našemu dítěti!“ A pak mlčky s neskonalou vášní jezdila po vnukovu penisu, dokud nedohnala oba dva současně k nádhernému orgasmu, kdy se mísily její štávy s bohatým semenem jejího vnuka. V tom vrcholném okamžiku zavřela vnukova otvírající se ústa vášnivým polibkem a vší svojí dovedností ždímala jeho penis do poslední kapky, zatímco jeho ruce drtily její natékající prsy v nesmírném ataku vášně a slasti.

„Miluji tě, babi,“ zasténal Jirka. „Ale co když budou nějaké potíže! Co až to zjistí lidé? A proboha svatého, co řekneme mámě?“ zděsil se té myšlenky. „Jen to nech na svojí babičce,“ uklidňovala jej Adéla a položila mu hlavu na rameno, zatímco její kunda pokračovala ve ždímání vnukova čuráka. „Uvidíš, nějak to vyřídím.“

Přes svojí sebejistotu, nebyla připravena na šokující zjištění jejího gynekologa o několik měsíců později, že je těhotná s dvojčaty!

Tak jak se blížily Vánoce, Adéla byla již čtyři měsíce těhotná, nemohla skrývat rostoucí břicho. Jirkovi se to líbilo, miloval ji misionářským stylem a říkal, jak je nádherná a nemohl uvěřit tomu, jak její břicho bylo tvrdé pod jeho rukou. Těhotenstvím jakoby zkrásněla a její tělo jej ještě více vzrušovalo než předtím. Milovali se snad ještě častěji než předtím, i když přece jen poněkud opatrněji, ale stejně vášnivě.

„Bude to bolet?“ zeptal se jednou Jirka naivně. „Ano, bude,“ odvětila Adéla. „Já nechci, aby tě to bolelo,“ řekl Jirka. „Neboj se, naštěstí to nebude moje první dítě,“ uklidnila jej Adéla. „Ale není to nic příjemného.“

Jirka se zatřásl při představě, jak malé dětské tělíčko prochází ústím její pochvy, v níž právě jezdil jeho penis a se zvířecím vzrušením vypustil do její vagíny další svoje semeno.

Pak si Adéla řekla v práci o volno s tím, že je vyčerpaná, aby mohla zajet za svojí dcerou Marií, 38-letou Jirkovou matkou, která ji pozvala na Vánoce. Marie si chtěla se svojí matkou promluvit o Jirkovi, který ji začal znepokojovat svými dotazy na těhotenství. Bála se, že provedl něco s nějakou spolužačkou, a chtěla od matky radu. Netušila však, jaká je skutečnost!


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *