Pracovní porada

Všichni říkají, že partneři spolu nemají pracovat, ale já se už několikrát přesvědčila, že pracovat s manželem je vlastně docela zábava. Oba pracujeme pro jednu společnost coby právníci. Máme stejné postavení, takže se nemáme důvod hádat. Co mám opravdu ráda, jsou pracovní porady. Zvláště pak jednou…

Tom mě těsně před poradou chytl na chodbě a odtáhl si mě k sobě do kanceláře, což jsem zprvu moc nechápala. Dokonce za námi zamkl a klíč nechal v zámku. Potom se na mě okamžitě vrhl a začal mě vášnivě líbat.

Doklopýtal se mnou ke svému stolu a posadil mě na něj. Vyhrnul mi sukni a tiskl mi stehna. Nechápala jsem, co se to s ním děje, ale bylo to příjemné a vzrušující.

Podíval se na mě a řekl: „Máš chuť si dnes poradu pořádně užít?“ A mrkl na mě. „Co máš za lubem?“ zeptala jsem se trochu nesvá. „Neboj, bude se Ti to líbit. Věříš mi?“ a znovu mě vášnivě políbil. „Ano…“ vydechla jsem.

Už na nic nečekal a rovnou se vydal k mým kalhotkám, odhrnul je stranou a když zjistil, že jsem už vlhká, zajel do mě rukou. Nechápala jsem, proč se ptal na poradu, když si to se mnou teď a tady očividně chce rozdat, ale neměla jsem sílu se pod jeho dotyky ptát.

Chvíli si se mnou hrál svou rukou hluboko ve mně a potom kamsi sáhl a vyndal malý předmět vajíčkovitého tvaru. Cosi plastového tělové barvy. Nechá mě se toho dotknout – je to docela příjemné jakási imitace snad kůže. Vezme to a míří s tím přímo k mému klínu… Trochu nechápu a chci pronést: „Co to…?“ Ale umlčí mě polibkem: „Neboj.“

Strčí to do mě a to už vážně nic nechápu. Ještě mě políbí tam dole a urovná kalhotky a sukni a pomůže mi na nohy: „Tak, kočko, a můžeme směle na poradu.“ – „Ale co to…,“ nestihnu to ani doříct a v ruce se mu objeví jakýsi malý ovladač, něco stiskne a mě se rozvlní samotné nitro… Zalapám po dechu a musím se posadit… „A ne, že si to před poradou vyndáš!“

Usmívá se a jde ke mně… Líbá mě a pronese: „Hned po poradě ke mně přijď… Hned si Tě tady vezmu… Jsi úžasná!“ No, tak takovou hru jsem nečekala, ale proč ne. Přikývnu, a tak se zvedáme a opustíme Tomovu kancelář.

Já se vydám do té své pro poznámky a mířím přímo do zasedací místnosti, kde už skoro všichni čekají. Usadím se a jsem vděčná, že dnes nemusím nic přednášet já. Dnes naštěstí budou mluvit jen ostatní a na mně je maximálně vyjádření názoru.

Tom už taky přišel a sedá si daleko ode mě, ale tak, aby na mě měl dobrý výhled. Jediné, co mě znervozňuje je to, že mě má plně ve svých rukách.

Dorazí i šéf a porada začíná. Postupně se střídají mluvčí a přednáší své problémy, což vůbec nevnímám, protože si Tom hraje se svou novou hračkou – se mnou.

Už vystřídal několik druhů vibrací, jak do doby trvání, tak do intenzity. Ze začátku jsem měla trochu problém dělat že nic a trochu jsem se vrtěla, ale teď už zdárně zakrývám, co právě prožívám. Dokonce už se mi podařilo prožít orgasmus a nikdo o tom nemá ani tucha. Pravdou tedy je, že jsem se trochu kousla do rtu, ale to chladím vodou, kterou tu máme k občerstvení.

Jediný, kdo si všiml byl Tom, který na mě mrkl. Na jeho tázavý pohled jsem odpověděla mrknutím a pokývnutím, načež mnou projel další elektrický výboj, když se ten stroječek uvnitř mě začal snad točit dokola, či co.

O, ano – jeho prostředek se točí, zatímco celý vibruje. Tohle mě okamžitě odstartovalo k dalšímu orgasmu, který jsem už trochu nezvládala díky jeho intenzitě a skoro vykřikla: „Anoo!“

Tu se na mě všichni podívají a já musím rychle zareagovat: „Ano, naprosto s Tebou, Miriam, souhlasím. Jaké řešení navrhuješ?“ Miriam, která právě cosi vysvětluje se trochu zarazí, ale hned začne vysvětlovat svůj nápad na řešení. To už ale nevnímám, protože Tom našel nějaký další program.

Teď to v krátkých intervalech silně zavibruje a zase na vteřinku ustane. Já z toho mám pocit, jako by to uvnitř mě poskakovalo. Už to moc dlouho nevydržím a opustím tuto místnost, úplně to cítím, jak sebou vytáhnu manžela a rozdám si to s ním třeba i na chodbě. Takové pocity to ve mně vyvolává.

Naštěstí už porada končí, a tak se mezi prvními vyřítím z místnosti a mířím rovnou do Tomovi kanceláře. Usadím se do křesla a čekám. Ve vteřině je tu i Tom a zuřivě za sebou zamyká dveře. Ještě cestou rozepíná kalhoty a jde přímo ke mně.

Posadí mě na stůl, rovnou zamíří mezi moje nohy, stáhne kalhotky a vyndá tu věcičku. A místo ní do mě pronikne svým tolik napruženým penisem.

Téměř okamžitě mám pocit, jako bych celá explodovala. Zaplní mě celou a zatímco mi rozepíná halenku a podprsenku, aby se dostal k mým ňadrům, přiráží. Sotva se dotkne mých vzrušených bradavek vydechnu rozkoší, zakloním hlavu a sama mu prsa nastavuji.

Najednou mění polohu a obrací mě. Teď na stole ležím částí hrudníku a vystrkuju na Toma zadek. Chytne mě za pánev a přiráží ke mně, což už stoupám k nebesům. Ćim víc mě tiskne, tím blíž je i on orgasmu. Téměř současně oba vrcholíme. On naposledy mohutně přirazí a stříká sladkou smetanu…

Urovnám si oblečení a naposled ho políbím. Odkráčím do své kanceláře konečně něco dělat. Takže jak říkám, někdy to není na škodu s manželem i pracovat…


Uveřejněno

v

, , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *