Adélčini miláčci VIII.

„Áááách!“ vyjekla Marie slastí a pudově přitiskla synovu hlavu mezi svoje nohy, cítíc jak jeho jazyk zajíždí hluboko do její vagíny.

Jirka pracoval jazykem ze všech svých sil, vzrušen pomyšlením na to, že to je kunda jeho vlastní matky kterou právě chutná. A zatímco kmital jazykem v její hlubině, Adéla si jednou rukou hrála se svým klitorisem a současně volnou druhou rukou hnětla tvrdé kozy svojí dcery. Její prsty laskaly nateklé bradavky přes látku podprsenky a přispívaly tak k celkovému dráždění Mariiny mysli.

Za okamžik se Marie prudce vzepjala vzhůru, její tělo se prohnulo do vysokého oblouku a z úst jí vytryskly divoké výkřiky slasti. Jirka ucítil jak se matčina kunda začíná chvět a cukat a pak jeho jazyk zaplavil proud matčiny mrdky.

„Óóóó… Božééé… Úúúúž…“ křičela jako pominutá a její vysoko zvednutý klín přirážel prudce na synova ústa v nesmírném náporu orgasmu. „Ach, mami, jak krásně jsi ho to naučila!“ volala na svojí matku, svíjející se rovněž pod náporem orgasmu vyvolaným jejími prsty. „Jo, ano!“ huhlala Adéla mezi nápory slasti.

Po chvilce se obě zklidnily a Jirka opustil místo mezi matčinýma nohama. Sklonil se nad oddychující matkou a začal jí rozepínat blůzu, zatímco mu Adéla stahovala kalhoty a košili.

„Co to děláš?“ ptala se Marie řečnicky když synovy prsty začaly hledat háčky její podprsenky. „To nemůžeš, vždyť jsem tvoje matka,“ bránila se, ale přitom se nadzvedla tak, aby jí mohl její syn podprsenku rozepnout. „Ach Bože, jak dlouho už mi nikdo nerozepínal podprsenku!“ vydechla roztouženě když její syn osvobodil její kozy. Jirka jenom zatajil dech, když uviděl tu nádheru tak zblízka.

„Hezké kozy má tvoje máma, viď? Však je má po mně, nemám pravdu?“ řekla Adéla s trochou žárlivosti v hlase a podebrala si svými dlaněmi svoje melouny jako by je chtěla porovnat s dceřinými. Jirka jen zakýval na souhlas hlavou a vrhl se ústy přímo na hroty matčiných ňader. To, o čem jen snil se naplňovalo a on si toho začal užívat jak jen mohl.

To už byli všichni nazí a babička zvolala, „Tak ukaž svojí matce jak to umíš, junáku!“ Jirka pustil z úst jednu z matčiných bradavek a řekl. „Mami, můžu ho do tebe vrazit?“

Marie byla celá bez sebe vzrušením, ale současně plná nejistoty z toho, co by mělo následovat. Jirka však nečekal na nějaký souhlas, vklínil se mezi matčina štíhlá stehna a babiččina ruka sama přisadila jeho čuráka k ústí matčiny pochvy.

Jeden prudký pohyb Jirkova těla a dlouhý šíp zajel až po kořen do Mariiny kundy. Ozvaly se tři současné výkřiky slasti a vzrušení. Jirka poprvé v životě pocítil sametovou těsnost a vroucnost matčiny kundy. Bylo to pro něj nesmírně vzrušující cítit jak jeho penis obepíná kunda vlastní matky a její plné štědré tělo se pod ním chvěje a svíjí vzrušením a touhou stejně jako jeho.

„Líbí se ti to, mami?“ zašeptal hlasem plným vzrušení matce do ucha. „Oooch, ano, ano, líbí, mrdej, pokračuj, mrdej a nepřestávej, už tak dlouho jsem necítila takovou slast a rozkoš!“ kvílela Marie a její tělo se plně poddávalo synovu ataku. „To je ono, jen ukaž té tvojí matce jak umíš mrdat ženskou kundu!“ povzbuzovala jej babička a rukou dráždila jeho varlata a současně matčin poštěvák.

Jirka neúnavně mrdal matčinu kundu a cucal její kozy dokud neucítil jak se stěny matčiny kundy začínají opět stahovat a cukat nástupem dalšího orgasmu. Marie začala hlasitě křičet a sténat, její nohy sevřely synovo tělo do pevného objetí a její kunda se přisála k jeho penisu, přinášejícímu jí tolik slasti a blaha.

„To je ono, jen ji mrdej, udělej jí to pořádně, té tvojí děvce matce, podívej jak křičí a svíjí se, jako nějaká coura a ne tvoje matka, vidíš ji?“ volala babička rovněž vzrušená z pohledu na svíjející se tělo své dcery a opět se začala uspokojovat svými prsty.

Jen se matčino tělo přestalo svíjet cítil Jirka, že bude rovněž stříkat. „Už budu stříkat, mami!“ oznámil a ještě zvýšil tempo svého mrdání. „Můžu do tebe?“ zeptal se chvějícím se hlasem plným napětí a touhy.

„Já nevím, asi bych neměla… Ach Bože, stříkej, stříkej, chci tě cítit jak do mně stříkáš!“ nakonec souhlasila Marie, přemožená alkoholem a divokým chtíčem, že zapomněla na jakoukoliv opatrnost.

Jen to dořekla, ucítila jak se tlustý penis jejího syna v její pochvě zachvěl, škubnul sebou a současně vystříkl na její dno první chuchvalec spermatu a za ním pak následovaly další a další. „Promiň mami, nemohl jsem se již udržet!“ omlouval se dodatečně Jirka, když vystříkl do matky poslední dávku semene.

„No Marie, snad nedopadneš jako já?“ smála se Adéla svojí dceři, která byla ještě omámena slastí a bylo jí v tom okamžiku vše úplně jedno. A než zcela procitla, začal Jirkův neúnavný penis opět dráždit její vyhládlou kundu a její mysl se začala opět propadat do pohádky slasti a vzrušení.

Na tu noc Marie nezapomene do smrti, stejně jako její syn. Tolik orgasmů neměla snad za celý život předtím a její zralé a zkušené tělo poskytlo jejímu synovi stejnou slast a odměnu.

Zkrátka nepřišla díky Jirkově neúnavnosti ani Adéla, i když jej přece jen musela nabádat k určité opatrnosti vzhledem k jejímu stupni těhotenství a nakonec mu nabídla k uspokojení svůj těsný konečník a bohatá ňadra, stejně jako jeho matka. A tak si hoch musel připadat jako v ráji, opatrován a ukájen dvěma zkušenými, zralými ženami s bohatými prsy a zkušenými klíny.

Svátky uběhly jako voda, zcela naplněné sexem a orgiemi. Jak také jinak, když mladý, neúnavný a stále chtivý hoch probudí plamen touhy ve dvou zralých ženách. A tak se loučili s docela těžkým srdcem, Adéla s Marií musely do práce, Jirka do školy.

No a za několik týdnů Marie zjistila, že nedostala svojí periodu a při následné návštěvě svého gynekologa se potvrdilo její tušení. Ihned zavolala tuto novinu svojí matce a oznámila ji, že bude potřetí babičkou. Ke všemu pak ji doktor sdělil, že bude mít rovněž dvojčata, jako její matka!

Jak se blížil Adélin termín porodu, pozvala ji Marie k sobě a tak měl Jirka k dispozici dvě ženy. Obě byly chtivé až do poslední chvíle, i když určitou opatrnost museli zachovávat.

Jirka se namohl nabažit jejich těl, především velkých, těžkých prsů plných mateřského mléka a mimořádně citlivých kund. Mrdal je především v poloze naboku, hezky zezadu a pokud to ještě šlo, tak v kleče jako feny, což měli všichni nejraději a on zvlášť, neboť tak ještě více vynikaly jejich těžké prsy, tolik toužící po jeho zvídavých rukách. Soulož mezi ně pak patřila k vrcholům jejich orgií a on pak ležel sevřen velkými prsy a blaženě stříkal ohromné spousty semene, zatímco z jiného prsu současně sál sladké mateřské mléko. A nutno říci, že se obě ženy střídaly spravedlivě.

Adéla byla na vrcholu svého štěstí. Obklopena svými miláčky, dcerou a jejím synem a užívala si toho, v co již ani nedoufala. A až pak ona i její dcera porodí Jirkovy děti, budou si dále užívat tak jako předtím a tak dlouho, dokud jim to bude vyhovovat. A všichni tři doufali, že to bude co nejdéle…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *