Jak jsme si to rozdali na výstavě

Zase jsme jednou vyrazili s Alešem za kulturou a jako obvykle je to nuda. Kamarádka nás pozvala na výstavu obrazů jejího muže. Mají to na zámku a ve spoustě místností je spousta nudných obrazů.

Proplétáme se tedy místnostmi mezi lidmi a tváříme se, že obrazům hrozně rozumíme. Přitom si ze všeho děláme legraci a házíme na sebe znuděné pohledy. Jediné, co je tu pozitivní, je dobré jídlo a víno.

Oba trochu popíjíme a já se už cítím v příjemné náladě. Ne opilá, ale zároveň už ze mě opadla nuda. Když tu se dostáváme do místnosti s milostnými akty. Aleš už toho taky dost vypil a okamžitě na mě vrhne vilný pohled a mrkne na mě. Nakloní se ke mně a pošeptá mi: „Konečně začíná zábava, kotě. Teď si tu něco vyber a za chvilku ti to splním.“ A znovu se usměje.

Procházíme kolem obrazů a sledujeme milence v různých polohách a místech. Mě zaujme obraz milenců, kteří si leží v náručí u zapadlého jezírka někde v lese. Leží částečně ve vodě asi tak, aby obraz nepůsobil vulgárně a zároveň jsou vidět od pasu nahoru, aby si zachoval erotičnost. Mrknu na Aleše a řeknu mu: „Tak se ukaž.“ On jen pokrčí hlavou a pokračujeme v prohlídce dál.

Tento sál je opravdu z celé výstavy nejzajímavější. Najednou se mi někam ztratí, ale já ho nehledám, on si mě tu najde. Dál si prohlížím obrazy a najednou je u mě. Ani jsem si nevšimla, odkud se tu vzal.

Políbí mě na rty a chytne za ruku. Lehce naznačí, abych ho kamsi následovala. Jdu tedy za ním a říkám si, copak mi to asi chce ukázat. Cestou popadne od hostesky ještě dvě sklenky a podává mi je. Od druhé slečinky vezme misku ovoce a pokračuje dál. Následuji ho a on míří ven ze sálu.

Procházíme dlouhou chodbou, kde všude postávají lidé. Jsou zabráni do diskuse o obrazech, a tak si nás nikdo nevšímá. Dojdeme na konec chodby a Aleš hned míří do jedněch zavřených dveří. Vtáhne mě dovnitř a okamžitě za námi zavírá dveře a otáčí klíčem v zámku.

Teprve teď se v místnosti rozhlížím. Je to obrovská koupelna a v jejím středu je velká vířivka. Usměji se na Aleše a chci se zeptat, co tu děláme, ale on mi přikryje otvírající se ústa polibkem. Vezme mi sklenky s vínem z rukou a pokládá je na kraj vířivky. Nechápavě ho sleduji a čekám.

Vrátí se ke mně a zastaví se těsně přede mnou. Rukama pomalu stahuje ramínka mých šatů a nechává je spadnout po ramenou. Vytřeštím na něj oči a hlesnu: „Tady?“ Místo odpovědi se mi dostává vroucího polibku.

Přitiskne mě k sobě, abych cítila jeho vzrušený úd a už nekladla odpor. Opravdu mě dobře zná a tohle mi stačí. Začnu mu oplácet polibky, ale on se ode mě trochu odtáhne. Jen tak, aby se mohl dívat, jak mi šaty padají na zem, jakmile jim pomůže přes moje prsa, která se teď pomalu odkrývají jeho nenasytnému pohledu.

Doslova mě hltá pohledem a mně začínají bradavky tuhnout. Líbí se mu, co se mnou dělá už jen jeho pohled. Jeho ruce teď putují přes můj pas ke kalhotkám, které také nechá spadnout na zem.

Najednou mě chytne do náruče a nese k vířivce. Pomalu mě ponoří do vody a do ruky podá sklenku vína, mrkne na mě a začne se svlékat. Odhaluje mi svoje nádherné tělo a noří se do vody vedle mě.

Napije se vína a přitahuje mě k sobě. I já položím sklenku a sednu si na něj. Musím dávat pozor, abych se přímo nenapíchla na jeho vzrušený penis.

Usadí si mě na klíně a stiskne mě v náruči. Cítím, jak se mu napínají svaly na ramenou a šíleně mě to vzrušuje. Pozoruje kapky vody, jak pozvolna stékají po mém těle a vždycky se na chvilku zastaví na mých ňadrech, než stečou dolů. Přesně mě dostal, kde mě chtěl mít.

Vzdychnu mu do ouška: „Chci Tě…“ – „Tady?“ zeptá se trochu vyděšeně, ale zároveň vzrušeně. Úplně z něj cítím, jak moc to chce, i když ještě trochu váhá. – „Ano, prosím… Vezmi si mě…,“ žadoním. Je už hodně vzrušený tou samotnou představou, a tak rád plní mou prosbu.

Trochu mě nadzdvihne a nechává mě na sebe nasednout. Proniká do mě a já se zakloním. Cítím, jak do mě proniká a uvnitř mě roztahuje… Dál a dál… Proniká do mého nitra. Jeho penis si razí si cestu mnou a já vzdychnu a otevřu oči.

Pomalu se ve mně začíná pohybovat a sleduje, jak mě jeho pomalé pohyby mučí… Líbí se mu, jak se na něm svíjím rozkoší a zapomíná na to, kde právě jsme, už mu nevadí, že by mohl někdo přijít, naopak vzrušuje ho to.

Přitisknu se k němu a maličko se k němu nakloním, tím se do mě dostane pěkně hluboko a já zase vzdychnu. Cítím, jak se mi stěny jeskyňky chvějí a stahují, jeho penis uvnitř mě…

Ten tlak, který teď vyvolává na jeho penis ho přivádí k šílenství a začne razantně přirážet. Dýchám rychleji a hluboce a i on začíná dýchat rychleji, cítím, že už brzy bude a i mnou začíná procházet první vlna vzrušení.

Směrem od poštěváčku se mi tělem prožene horká vlna. Rozlévá se po celém mém těle a stahují se mi poševní svaly ještě víc. Téměř okamžitě do mě začne stříkat horkou smetanu a plní tak můj vnitřek. Jakmile to cítím, prochází mnou další horká vlna a za ní se už žene doslova elektrický výboj. Prohnu se v zádech a kdyby mě nedržel, asi bych spadla na znak. Zalapám po dechu a tisknu se k němu.

Byl to úžasný zážitek, opláchneme se, oblékneme a vmísíme se zpět na výstavu, když se mě potom při odchodu kamarádka ptá, jak se nám výstava líbila, usmíváme se s Alešem na sebe a výstavu náramně pochválíme. Cestou domů si ještě dlouze vyprávíme o tom, jaké to bylo vzrušující. A jakmile přijdeme domů, opět se na sebe vrhneme, takový ten zážitek v nás zanechal dojem.


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *