Ve zkušebnich kabinkách

Hrozně nerada nakupuji a můj přitel to ví. Jednou jsme byli v takovém tom obrovském supermarketu a já se rozhodla, že si koupím nové spodní prádlo. Martin zatím kdesi brouzdal v oddělení elektroniky, tak jsem mu jen ukázala, že jdu do kabinek a šla si vyzkoušet prádélko, co jsem si vybrala.

Kabinky byly prázdné, tak jsem do jedné zapadla a zavřela za sebou. Vybrala jsem si dva modely. Jedno bylo bílé krajkové prádlo s kalhotkami s nohavičkou a druhé bylo temně rudé s maličkatými kalhotkami typu tanga.

Nejprve jsem si zkusila to bílé. To bylo takové rádoby romantické, ale díky tomu, že bylo celé z krajek zachovalo si i nádech erotična.

To druhé bylo mnohem odvážnější a rajcovnější. Hned co jsem si ho oblékla jsem se cítila děsně sexy a pohled na moje tělo v tom prádýlku mě trochu vzrušil. Kochala jsem se pohledem a přejížděla si přes prsa… když tu někdo zabušil na dvířka kabinky. Skoro jsem nadskočila.

„Ano?“ vypravím ze sebe přidušeně. „To jsem já,“ zahihňá se Martin. Otevřu tedy pomalu dvířka a čekám, že se jen podívá, ale on najednou hupsne za mnou do kabinky a už mě sjíždí pohledem v tom prádélku.

„Co to děláš?“ zašeptám. Ale to už mi polibkem zakryje ústa. „Kochám se pohledem, kočičko.“ A plácne mě přes zadek. Poodstrčí mě od sebe a prohlíží si mě hezky celou. Jsem trochu nesvá a zmatená.

„Hezký, moc hezký…“ řekne a zase si mě k sobě přitáhne. Jeho ruce putují po mém těle a zastaví se na zadečku.

„Neblázni!“ Vypravím ze sebe trochu vyděšeně, když mi ty titěrné kalhotky stahuje ke kolenům. „Neboj, bude se Ti to líbit, uvidíš.“ A políbí mě.

Zatímco jazykem prozkoumává moje ústa kalhotky se ocitnou na zemi. Otočí mě zády k sobě, čelem k zrcadlu a naznačuje, abych se dívala.

Stoupne si blízko za mě a jeho ruce mi putují po těle. Začínají na šíji a přes ramena s nimi klouže po mých bocích. Na bříšku se zastaví a pokračuje teď nahoru k mým prsům.

Na vteřinu se přitiskne k mým zádům a jakýmsi fíglem ve vteřině rozepne bez rukou podprsenku. Jeho ruce se vrací na moje ramena a pomalu nechává ramínka spadnout dolu. A rozkošnicky si užívá ten pohled v zrcadle.

Zvedne mi ruce a tím ze mě podprsenka spadne. Stojím tam před tím zrcadlem teď úplně nahá a vzrušená tím, co se děje.

Předklání mě a rukama mě opírá o stoleček před zrcadlem. Přejíždí rukama po mých zádech a roztáhne mi nohy. Prohne mi záda a tím mi vyšpulí zadek. Trpělivě čekám co bude dělat dál.

Poklekne mezi moje nohy a jazykem přejede přes mojí teď už vlhkou štěrbinku. Takhle zezadu se jazykem dostává do jiných míst než když mi to dělá zepředu. Navíc se rukama věnuje mému zadečku, který hladí a pevně svírá.

Jazykem zajíždí hluboko do mě a já pomalu přestávám zvládat držet se na nohou. V zrcadle mohu sledovat, jak mi tuhnou bradavky a zatoužím se jich dotýkat. Přenesu tedy váhu na jednu ruku a volnou si s nimi střídavě hraji. Mačkám je a kroužím kolem nich. Občas si olíznu prsty, abych po nich mohla lépe klouzat.

Martin zatím chvílemi saje a chvílemi olizuje můj klitoris až cítí, že už jsem na něj připravená. Postaví se za mě a jazykem přejede přes moje záda, což mě donutí zalapat po dechu. Už na nic nečeká a rovnou si sundavá kalhoty a hned do mě proniká.

Chce se mi vzdychat rozkoší, ale vím, že tady vážně nemohu. Stěny té kabinky jsou až příliš moc tenké. Sleduje můj zápas v zrcadle a náramně se baví.

Ještě víc a víc mě dráždí a užívá si to. Proniká do mě hlouběji a hlouběji a já z toho mám pocit, že exploduji.

Chvíli proniká pomaličku a co nejdále a chvíli rychlými a tvrdými přírazy… Moje tělo se začíná slabounce třást a cítím, že už moc dlouho nevydržím nekřičet rozkoší.

Předklání se ke mně a skoro si lehá na má záda. Prsty jedné ruky mi strčí do pusy, abych mu je mohla ožužlávat a druhou rukou tiskne bradavky mých prsou.
Tichounce mi vzdychá do ouška, což mě vzrušuje ještě víc.

Cítím jak se moje tělo začíná prohýbat a on to cítí také. Zrychluje tempo a intenzitu přírazů. Cítím, jak se mi stáhnou svaly ve slastné křeči a v tu samou chvílí už i on vrcholí. Tentokráte však mimo mě, do papírového kapesníku, který si ani nevím kdy připravil.

Plácne mě po stále ještě vystrčeném zadku. Políbí a sděluje, že počká venku se svým šibalským úsměvem.
Prádlo jsem si nakonec koupila oboje a ještě mockrát jsme si doma hráli na módní přehlídku…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *