Snacha chce dítě VIII.

Týden na to byla manželka s Toddem opět na cestách, když se jeden večer Nancy zase jednou objevila na mém prahu. Otevřel jsem jí a lekl se. Plakala. Vzal jsem jí za ruku a odvedl dovnitř: „Posaď se, zlato. Co se stalo? Je něco s Toddem?“

Plakala tak usedavě, že dlouho nemohla vůbec promluvit, jen na mě odmítavě mávala, když jsem se snažil jí uklidnit. Nakonec jsem jí dal nějaké kapesníky k ruce a čekal, až to přejde samo.

„Tak co se děje?“ – Nedostala ze sebe nic víc, než „dostala jsem to.“ Čekal jsem, až se nakonec sebrala a řekla mi: „Dostala jsem menstruaci. Nejsem těhotná.“ Oddechl jsem si. Opravdu jsem se bál, že to je něco vážného.

„Drahoušku, vždyť víš, že to může trvat. Mluvila jsi přece s lékaři. Není to o tom, udělat šup sem šup tam a bác, jsi těhotná.“

„Já vím, tati. Já jen, že jsem tolik doufala. Tak jsem se těšila. Měli jsme styk denně po celou mou ovulaci, někdy i dvakrát denně. Myslela jsem, že to bude stačit.“

„Může to trvat dlouho. Ale já tu vždycky budu, neboj se.“ Tak na to se mohla spolehnout. Nancy naposledy popotáhla a vysušila si slzy. „Vím to, tatínku. A oceňuji to.“

Sedli jsme si a povídali si o všem možném. Po večeři jsme šli spát. Už jen to, že si tak samozřejmě šla lehnout do postele se mnou, mělo za následek mou erekci. Ta se na žádnou periodu samozřejmě neohlížela.

Když Nancy vklouzla pod přikrývku, otočila se ke mně a jednou rukou mě pod dekou objala. Zavadila přitom o mou nesmlouvavou připravenost.

Zachichotala se jako malá holka: „Dneska se nemůžeme milovat.“ Pak se na mě tak zvláštně podívala a potichu pokračovala, „ale tak snad bysme s tím mohli i tak něco udělat.“

Došlo mi, že mi ho chce vyhonit. Nevadilo mi to, dívčí ruka je pořád mnohem lepší než má vlastní. Nancy se na mě dál dívala: „Možná to neudělám dobře. Ještě jsem to totiž nezkoušela. Teda zkoušela, jednou, s Toddem. Ale zastavil mě. Řekl, že to nemá moc rád, takže už jsem se o to později nikdy nepokusila.“

Nancy nadzvedla pokrývky a vklouzla celá pod ně. Cítil jsem, jak se její štíhlé tělo posunuje dolů po mém. Sledoval jsem bouli na přikrývkách, jak se sune k mým bokům. Pak jsem uslyšel její tlumený hlas: „Myslím, že to rád měl, ale myslel si nejspíš, že by mi musel oplatit stejnou mincí a to bylo nejspíš to, co nemá moc rád. Někteří muži to prý nemají rádi. Ale slyšela jsem, že úplně všichni muži mají rádi toto.“

Nancy dlaní a prsty sevřela mé ztopoření. Potom mě překvapila, když jsem ucítil, že lehce políbila jeho kořen, těsně vedle pytlíku. Pokračovala v jemném líbání po celé mojí délce až k hlavičce. Tam jsem ucítil lehoučký dotek. Bylo to jako polibek na dobrou noc od dítěte.

Měla pravdu; nevěděla, jak se to dělá. Čekal jsem, jestli přijde ještě něco. Pak jsem ucítil, jak něco obkružuje celou mou hlavičku, pěkně kolem dokola. Musel to být jazyk, bylo to teplé, měkké a mokré.

Jak se na mě Nancy tiskla, nahmatal jsem její zadeček. Měla na sobě kalhotky, nic krajkového, ale poctivý kus látky. Nevadilo mi to, začal jsem jí za odměnu hladit.

Boule na pokrývkách se přesunula přímo nad mou erekci. Ucítil jsem další lehký polibek. Už už jsem jí chtěl dát pár rad, když se náhle celá má hlavička ocitla v těsném, mokrém a měkoučkém objetí. Zároveň s tím mě její ruka začala třít, o palec nebo dva, nahoru a dolů, pravidelně, vytrvale. Její hlava se potom začala hýbat do stejného rytmu, až nadzvedávala přikrývky.

To jsem prostě musel vidět. Zvedl jsem obě pokrývky a rozhrnul je do stran. Nancy okamžitě zvedla hlavu. „Ne tati. To… je tu zima.“

V mé ložnici v žádném případě nebyla zima. Spíš tam bylo příliš veliké teplo. Navíc naše dvě nahá těla se k sobě dost tiskla.

„Není tu zima. Jestli něco, je tu pěkně horko.“ S těmi slovy jsem si dal polštář pod hlavu, abych dobře viděl. Nancy mi plaše řekla: „Je to trochu ponižující. Je to snazší, když se nedíváte.“ Když to říkala, rukou mě nadále tak příjemně, malinko honila. Ležela teď na boku, hlavu si podepírala druhou rukou. Její ústa byla nedaleko mé rudě se lesknoucí hlavičky.

„Zlato, prosím, já se na tebe chci dívat. Dělá mi to moc dobře, strašně mě to vzrušuje, dívat se na tebe.“

Nancy neřekla nic. Dívala se mi do očí a pomalinku otevřela ústa. Pak mě vzala dovnitř a sklonila hlavu, aby mě mohla opět uspokojovat.

Když jsem začal mizet v téhle krásné svatyňce, vyplázla jazyk a začala mě lenivými tahy olizovat kolem hlavičky. Byl to tak krásný pocit, že jsem mimoděk nadzvedl hýždě nahoru ve snaze dostat se hlouběji do její pusinky.

Sevřela kolem mě rty a pak teprve sklopila zraky. Hlava jí začala pumpovat nahoru a dolů. Čas od času jsem cítil, jak se o mě otřela zuby, ale rozhodně to nebylo nic, co by stálo za stěžování a risk, že toho nechá.

Velmi rychle se dostavilo známé chvění a já věděl, že už jsem blízko. Sáhl jsem dolů a sundal ze sebe její ruku. Když se na mě tázavě podívala, řekl jsem jí: „Chci teď cítit jen tvá ústa.“

V odpověďi na to mě skoro celého obkroužila uvnitř sebe jazykem. Byla dobrá, jako kdyby celý den nedělala nic jiného, než kouřila ptáky. „Och, ano, a také tvůj jazyk.“ Dodal jsem blaženě.

Chtěl jsem si lehnout a vychutnat si to do konce, ale byl jsem zvědavý, co bude, až se udělám. Bylo mi tak dobře, že jsem se nedokázal udržet a nadzvedával jsem se v bocích do rytmu jejího laskání. Kdybych mohl, byl bych to ještě chvíli pozdržel a užil si to ještě víc a déle. Žena mi nic takového doposud nepředvedla a potom, co vybuchnu Nancy v ústech, už mi to možná nikdy neudělá ani ona. Měl bych být džentlmen a varovat jí, ale byl jsem příliš sobecký. Chtěl jsem jí stříkat do pusy.

Předtím jsem měl hlavu svalenou na straně a jen si užíval její laskání, ale teď jsem jí zase pozvedl. Zíral jsem Nancy do tváře, když jsem naposledy zvedl boky. Horké semeno se prodralo ven a za mého hlasitého sténání jí vybuchlo v ústech. Nancy vyvalila oči, když jí první erupce dorazila na patro, ale neodtáhla se. Dál kolem mě kmitala jazykem. Následovaly další erupce a já sledoval, jak jí pracují tváře, když mě poctivě vysávala. Hlava mi spadla zpátky na polštář. Nedělal jsem vlastně nic, ale byl jsem naprosto vyčerpaný.

Když už jsem konečně neměl co stříkat, Nancy mě znovu vzala do ruky a pak mě jako nějaký nanuk olízala a pečlivě očistila. Slyšel jsem, jak mě volá, tak jsem s námahou zvedl hlavu.

Otevřela ústa a já tam viděl velkou bílou louži, kterou se pomalu prodíral tam a zpátky její jazyk. Než pusu zavřela, malá část jí stekla po bradě a ukápla na mé břicho. Dívala se mi přímo do očí, když s viditelným potěšením spolkla všechno, co měla v ústech. Potom sklonila hlavu a slízla to, co na mě steklo a také to spolkla.

Nancy se potom po čtyřech přeplazila vedle mě a přitiskla se k mému boku. Hlavu mi položila na rameno, rukou si lenivě hrála s šedivějícími chlupy na mé hrudi.

„Vypadá to, že jsem vás vysála ze všech životodárných tekutin,“ řekla. „Bylo to jiné, než jsem čekala. Slyšela jsem, že se mužům líbí, když to žena polkne. Že je to pro ně hodně vzrušující.“ Zmohl jsem se pouze na tiché přitakání: „Ano, to je.“

„Moje přítelkyně o tom samozřejmě taky mluvily. Některá to měla ráda, některá moc ne. Nikdy to prý nevíš, dokud to nevyzkoušíš.“

Začal jsem být zvědavý. Neřekla, jaké to bylo pro ni. Patřila mezi ty, kterým se to moc nelíbilo? „No a jaké to bylo?“ Zeptal jsem se tedy.

„Bylo to takové… hladké, čisté. Nevěděla jsem, co vlastně čekám, ale i tak to chutnalo jinak než jsem myslela. Co se mi ale líbilo moc, byla chuť moci. Moc se mi líbilo dávat vám tak intenzivní potěšení. I když to pravda bylo plýtvání skvělým semenem.“ Dodala trochu lítostivě.

„Věř mi, nebylo to žádné plýtvání.“ Ještě nějakou dobu jsem si povídali, než jsme postupně oba usnuli…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *