Nádherně se nudím

Nádherně se nudím, a tak koukám z okna na přírodu, která se probouzí ze zimního spánku. V příjemně vytopeném domě ani neslyším kapání vody ze střechy.

Pustím si počítač a kouknu se, co je nového. V zámku slyším klíč. Manželka se zrovna vrací z práce. Dnes o hodinu dříve nežli obvykle. Ale je v pohodě.

Jak na ni přišlo sluneční světlo, zvýraznilo její úsměv a krásné oči. Cítím, že mám chuť na hezké odpolední milování.

„Co bylo dnes v práci?“ ptám se jako obvykle a přitom si přeji, aby to zase bylo. „Aaale nic. Jako obvykle. Jsem nějaká strhaná. Bylo moc práce. Jsem na všechno sama. Petra ještě marodí a náhrada za Ivanu také ještě nenastoupila. Jdu do sprchy!“ volá na mě ještě a mizí v koupelně.

Dostávám zase chuť na malé šmírování. Proto také mám v koupelně za skříňkou minikameru. Usedám k počítači a stahuji obraz z koupelny.

Žena se zrovna začala svlékat. „Ne, dnes chci být u toho přímo!“ zapínám záznam a jdu na věc. Otevírám dveře a vstupuji do koupelny, kde už se napouští horká voda. Takovou, žensky horkou vodu nemám ve vaně rád, ale zatím tam nepolezu.

Mirka uhýbá pohledem. Koukám úkosem na její prádlo a vidím v rozkroku mokré kalhotky. Hladím ji po zádech a začínám ji namydlenou žínkou lehce třít. To má ráda. A já můžu vyzvídat, protože tuším, že něco bylo. A to něco mi dělá šíleně dobře. Vím o sobě, že jsem tak trochu úchyl, když mne ze všeho nejvíc vzrušuje představa manželčina sexu s někým jiným.

Mirka je ještě docela zachovalá, i když má několik zbytečných kilo navíc. Ale o to lépe je vykreslena její kulaťoučká prdelka, tedy spíše zadnice nad pevnými masitými stehny. A taky nádherné, ještě dost pevné kozy, velikostí již soupeřící s házenkářským míčem. Prostě taková krev a mléko, i když na prahu čtyřicítky. Kundičku má vyholenou, až na malý ostrůvek nad pahorkem.

Zpravidla se rychle vzruší a na první dotek silně zvlhne. Ale přivést ji k orgasmu dá pořádnou fušku a ne vždycky se mi to povede. Říkala, že s jinými muži to bylo stejné a vůbec nezáleželo na velikosti. Spíše na výdrži a snad i náhodě, že se uvolnila a spustila se stavidla.

Laskám jí prsa žínkou a hnětu je druhou rukou. Cítím, že se jí to líbí, a tak se osměluji na břicho a do rozkroku. Lehce jí zajíždím prstem mezi stydké pysky a dráždím klitoris. Pak zasunuji prst do pochvy a kmitám konečkem. To se jí líbí, je mokrá od vody i od tryskající šťávy.

Sundávám si triko a obojí kalhoty. Péro mi sice naplno nestojí, ale to je mi jedno. Mám děsně rád laskání poloztopořeného ptáka. A stejně mi je příjemné si teď sednout do teplé vody.

Až zasyčím, když mne obejme voda spíše vařící než teplá. Sedíme proti sobě a navzájem se laskáme a dráždíme. Mirka umí nádherně honit péro.

Beru ze šuplíku robertka a zasouvám jí jej do pochvy. Sedí s rozkročenýma nohama a já jí honím poštěváček a rejdím jí v kundičce mohutným robertkem. Vidím její vlhký pohled a ptám se.

„Hmmm. Zase mě otravoval Martin…,“ dychtivě naslouchám a hladím jí volnou rukou bradavky. „Zavolal mě do kanceláře, že potřebuje s něčím pomoct. A že tam má děsně dobrý pití, abych přišla ochutnat. Nenapadlo mě, že má Nováčková dovolenou, tak jsem tam přišla i s kýblem a gumovými rukavicemi. Měl rozlitou vodu pod květináči, tak jsem mu ji napřed setřela. Asi se mu líbila moje prdel, a ani jsem si nevšimla, kdy zamknul.

Tedy všimla, ale došlo mi to až za chvíli. Ptala jsem je ho, proč zamyká, vždyť si budou lidi myslet kdovíco. Řekl mi, že nikdo nepřijde, ale kdyby náhodou, že nás nemusí vidět, má prý tam skvělý Bols. A při řeči už naléval dvě skleničky.

Stáhla jsem si raději rukavice a namazala si ruce jeho krémem. Když jsme se napili, nalil ještě jednu a najednou si rozepnul poklopec a vyndal ptáka.“

„Ale toho už znáš, ne? Ten tě nepřekvapil, co?“ říkám já vzrušeně a čekám, co se dělo dál. „Však víš, že jsem k němu občas zašla, když jsem čekala, až se mi vrátíš. Nějak jsme si vyplňovali prázdnotu. On zrovna žádnou neměl a já potřebovala aspoň občas pocit, že s někým můžu být jako doma.“ – „Tak jsi mu ho pohonila?“

„Vzala jsem ho do ruky. Nemělo smysl mu to rozmlouvat, když byl tak nadržený. Měl ho žilnatýho a zase pořádně velkýho. Málem se mi nevešel do ruky. Tak jsem ho vzala do obou a honila.

Chtěl ho chvíli kouřit a přitom mi shrnul podprsenku, aby se dostal na prsa. Začalo to být divoký. Pak mě zvedl, otočil a přikázal mi, abych se opřela o stůl.

Lehla jsem tedy na lokty a on mi stáhl kalhoty i s kalhotkami. Pak mi ho tam vrazil. Je to hovado, nikdy nedělá žádnou předehru a ani mi nerozhrnul závojíčky. Dost to bolelo. Cítila jsem se jako napíchnutá na rožni…“

„Otoč se, miláčku, já ti ho tam chci taky zasunout!“ povídám a už jí ho rvu do kundy, kde před dvěma hodinami řádil Martinův čůrák. „A co bylo dál?“ dychtivě vyzvídám mezi přírazy.

„No, pak mě klátil takhle zezadu. Někdo pořád klepal na dveře, pak i na okno. To už volala Majxnerka, že co tam Martin dělá. A ten jenom funěl a jeho koule mě plácaly po prdeli.

Napřed se mi to nelíbilo a chtěla jsem, aby už byl hotový a přestal. Ale takový velký pták je zase docela příjemný, když jsem se trochu roztáhla a povolila. Pak už to nebolelo a i když jsem ho cítila až v krku, bylo to děsně fajn.

Zrovna jsem se udělala, když to na něj přišlo. Pustil to do mě a to už mlaskalo jako hrom. Měla jsem strach, že to uslyší i za dveřmi. Když ho vytáhl ještě pokapal koberec. Mně jeho semeno teklo po stehnech a celá jsem se ještě klepala.

Chtěl, abych mu ho ještě olízala, tak jsem ho znovu vzala do pusy a jak jsem dřepěla, tak ten sajrajt ze mě tekl na podlahu. Martinovi se mezitím znovu postavil, tak jsem si sedla na jeho stůl a on mi ho tam dal ještě jednou. Pod prdelí jsem měla celé jezero…“

To už jsem nevydržel a spustil stavidla. Naplnil jsem manželčinu kundu svojí mrdkou až po okraj. Pěkně zezadu jsem se do ní vystříkal. Stejně jako její šéf dneska v poledne.

Rád pozoruji, jak to z ní vytéká. Stála přede mnou nahá ve vaně a já se nořil do pěny. Bylo to skvělé. Mirce stékala po vnitřní straně stehen moje mrdka, jistě ještě smíchaná s Martinovou. Pak jsme se vykoupali a začalo běžné odpoledne…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *