Maminko, jak se to dělá? II.

„Lindo… Jak… Jseš tady dlouho…?“ koktala jsem v rozpacích, nemohouce se vzpamatovat z překvapení. „Nedělej to takhle, mami. Marek je ve svém pokoji. Mít sex je mnohem lepší, nemám pravdu?“ zeptala se Linda sledujíc, jak vztekle odkládám vibrátor a natahuji si kalhoty.

Zalapala jsem po dechu. Moje vlastní dcera mi právě navrhla, abych souložila se synem! A nejen to, ona mi řekla, že sex je lepší než ukájení pomocí vibrátoru. Určitě to má z toho porna, co si pouští Marek. Co se bude dít dál, snad začne i s někým spát? Takhle to ale nemůžu nechat.

Náhle jsem dostala nápad. Přes jeho nemorálnost jsem o tom přestala přemýšlet. Copak mohu nechat svoje děti, aby řešily svoje sexuální problémy s někým cizím? Oni nemají ani potuchy o tom, jaké je těhotenství v nedospělosti, jaké potíže mohou být z neznalosti a nevědomosti.

„Lindo… Ještě chceš vědět, jak se dělá orální sex?“ zeptala jsem se tiše. „Ano!“ zvolala Linda nadšeně a přestala bedlivě pozorovat moji částečně odkrytou pochvu. „Dobře… Pojď se mnou!“ řekla jsem, vzala Lindu za ruku a společně jsme šly k Markovu pokoji.

Ve dveřích jsem viděla, že Markovo video dál hraje, stejně jako on dál masturbuje. Beze slova jsem dveře otevřela dokořán a pohledem vyzvala Lindu, aby mě následovala.

Vzdychla si a následovala mě. Já jsem se vplížila za Marka. Jakmile jsem byla přímo za jeho židlí, klekla jsem si na kolena a otočila jeho židli ke mně. Hlasitě vydechnul a jeho tváře zrudly, když mě uviděl klečet přímo před ním.

„Mami!“ zavřeštěl překvapeně. „Teď se pozorně dívej, Lindo!“ řekla jsem úplně ignorujíc Marka. Pokoušel se panicky zakrýt svůj penis, ale já jsem prostě odstrčila jeho ruce stranou a sevřela penis do jedné ruky. Než stačil cokoli udělat, sklonila jsem hlavu níž a vsála jeho penis do úst. Byl již úplně vlhký a Marek musel být již téměř na okraji výronu semene.

„Ohh… Mami, co ty to…,“ koktal ve směsi šoku a slasti. Přitáhla jsem si volnou rukou Lindu blíže, takže měla dobrý výhled a začala jsem jezdit hlavou nahoru a dolů po Markově penisu. Přestal se bránit a začal tiše sténat.

Přestala jsem hýbat hlavou, sevřela žalud jeho penisu mezi rty a začala silně sát a jazykem dráždit jeho špičku. Pak jsem na chvilku přestala a podívala se na syna. Civěl na mě v úžasu, oči vykulené a úplně v šoku. Ale přestal se už úplně bránit a zcela se poddal.

„Dobře Lindo, teď to zkus ty!“ řekla jsem a otočila židli s Markem k ní. „Tak jo, zkusím to,“ odpověděla nervozně Linda. Dívala jsem se, jak Linda pomalu sklonila hlavu k Markovu penisu a vzala jej do úst. Vešel se jí tam jenom z poloviny než mně a pak jezdila hlavou sem a tam jako já předtím.

„Cucej trochu víc, drahoušku!“ radila jsem jí. „Soustřeď se na tu část na špičce. Používej k tomu jazyk.“ Byla bystrým žákem a Marek brzy sténal stejně, jako když jsem mu to dělala já.

Linda sevřela hlavu penisu mezi rty a jazykem po ní rychle kmitala. Pak otevřela ještě více ústa a jela hlavou dolů, jak viděla u mě, zasouvajíce přitom celý Markův bobtnající penis hluboko do svého hrdla. Potom pomalu jela zpět a opět zasouvala penis do svých úst, znova a znova.

Jak jsem ji sledovala, stáhla jsem si znova dolů kalhotky. Marek sledoval s vyvalenýma očima, jak jsem mu poskytla volný výhled na svoji vyholenou pochvu, stále ještě vlhkou.

„Ty jsi ještě panic, Marku?“ zaskočila jsem jej zvídavou otázkou. „Uh… Jo… Jo jsem…,“ zajíkavě odpověděl mezi vzdechy, zatímco jej Linda srkavě kouřila. Položila jsem Lindě ruku na záda, ona přestala ve své práci a pohlédla na mě. „Lindo, svlékni se do naha, prosím!“ požádala jsem ji.

Usmála se na mě a rychle si svlékla blůzu. Její rozvíjející se prsy byly ještě sotva znatelné. Marek nespouštěl z Lindy oči, když si pomalu svlékla kalhoty a pak i spodní kalhotky. Mezi nohama byla ještě holá, se sotva znatelnou štěrbinou její panenské pochvy.

„Marku, líbilo by se ti dělat to tvojí sestřičce do pochvy?“ zeptala jsem se ho s úsměvem. On jen polknul na má slova a vzchopil se pouze na: „Jo…ano…“ „Dobře, ale ne tady na židli,“ řekla Linda žertovně. Znova mě překvapila. Pouze šestnáctiletá dívka a již mluví tak zkušeně!

Marek vstal ze židle, sedl si na kraj postele a položil se na záda. „Nejdříve ji budeš lízat a potom jí ho tam strčíš, dobře?“ dirigovala jsem svoje děti. Pomohla jsem nedočkavé Lindě kleknout si nad bratrova ústa tak, aby měla svoji kundičku přímo nad nimi. Pak jsem mírným tlakem na její zadeček přitlačila její pochvu na bratrova ústa.

„Tak a teď musíš hezky jazykem jezdit přes její štěrbinku a snažit se strkat jej dovnitř dokud se štěrbinka nerozevře víc. Rozumíš?“ radila jsem synkovi a cítila, jak stále víc a víc vlhnu.

Marek prokázal, že nesledoval svoje pornokazety nadarmo a Lindino čím dál hlasitější vzdychání naznačovalo, že si vede docela zkušeně. Vsunula jsem po chvilce ruku pod Marka na Lindinu pochvu a ucítila, jak je již rozevřená a mokrá.

„Myslím, že je již Linda správně připravená,“ řekla jsem Markovi a on přestal sestřinu pochvu lízat. Linda nedočkavě slezla z bratrových úst a podívala se na mě. „Tak teď si na něj sedneš, jak ti ukážu. Bude dobře to udělat rychle, poprvé to přece jen trošku bolí, ale potom je to nádherné…!“ zasnila jsem se a zachvěla chtíčem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *