Dovolená s bráchou

Odjeli jsem sami s bráchou do Řecka na dovolenou. Měli jsme společný pokoj. Chodili jsme často na pláž, ale tam bylo dost lidí. Tak jsme zašli na místní nuda pláž.

Svlékli jsem se do naha a opalovali se. Bylo tam docela hodně žen a pár chlapů. Měla jsem čtyřky prsa a byla úplně vyholená. Občas jsem se koukla na ženy i na mého bráchu. Měl zastřižené chloupky a měl docela vyvinutý penis.

S bráchou jsme se navzájem mazali opalovacím krémem. Večer když jsme se vrátili z pláže tak jsme šli se vykoupat. Po vykoupání jsem chodila jen v kalhotkách po pokoji.

Ráno jsme vstali a šli opět na pláž. Tentokrát jsme šli s foťákem a fotili místní pláž a moře. Když jsme dorazili na osamocenou pláž tak jsme se svlékli do naha a opalovali se.

Brácha mě začal fotit nahatou. Bylo mi trochu trapně ale nevadilo mi to. Pak jsem se oblékli a šli na pokoj.

Šla jsem do sprchy a brácha zatim vybalil naše věci z kufru. Když jsem vylezla ze sprchy tak brácha držel můj vibrátor který jsem si zabalila pro dlouhé chvile. On ho držel v ruce a očichával ho.

Začervenala jsem se a vytrhla jsem mu ho z ruky. Pak řekl: „Ty používáš vibrátor?“ a viděla jsem jak mu pomalinku stoupá penis.

Řekla jsem: „No a co, vždyť je to normální a lidské“ on pak že jo. Pak mi řekl jestli se na něj nemůže podívat ještě jednou. Moc se mi nechělo, ale pak jsem mu ho podala.

Vzal si ho do ruky a zkoumal ho, potom ho i jazykem olíznul. Svlíknul si trenýrky a lehnul si na postel. Penis mu stál a vedle něj ho porovnával s mým vibrátorem.

Pak mi řekl který se mi líbí. Podívala jsem se na něj a byla jsem dost nadržená. Viděla jsem bráchu jak mu stojí penis a v ruce drží mého vibrouše. Nevěděla jsem co dělat.

Chvilku jsme na sebe koukali. Začal masturbovat a já šla k němu blíž. Vzala jsem bráchovi penis a začala mu ho pomalinku honit.

Po chvilce jsem ho strčila do pusy. Jemu se to líbilo a držel mi hlavu. Najednou mi začal stříkat do pusy sperma. Bylo toho dost a já to nestačila polykat. Bylo vidět že neměl dlouho sex.

Jeho klín byl plnej spermatu. Vstal a šel se vysprchovat. Já si lehla na postel a začala jsem strkat vibrátor do mé nadržené vagíny.

Brácha přišel a koukal se chvilku na mě. Přistoupil ke mně a začal mi olizovat vagínu. Byla jsem dost nadržená až jsem se udělala.

Opět se mu postavil a pomalinku mi ho strčil do vagíny. Zrychloval a mně se to moc líbilo. Pak jsme vyměnili polohu a zkusili to zezadu.

Strčil mi penis do vagíny a jednou rukou mi dal vibrátor do prdelky. Jeho penis mi pulsoval ve vagíně a dost si to užíval. Potom mi ho strčil do prdelky a já citila jak mi jí vystříkal. Pořád jsem byla nadržená, takže ten večer jsme celej proprcali a i zbytek dovolené…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *