Zaučení mladého hřebečka III.

Se Štěpánkou a její anglickou kámoškou Nancy jsme měli sraz na přírodním koupáku. Chodil jsem odmala s rodiči na nudistickou pláž a zůstal jsem tomuto stylu slunění a koupání věrný.

Dřív jsem tak chodil hlavně za účelem očumovat ženský, ale pěknejch holek tam bylo vždy pomálu. Spíš se tam odreagovávaly důchodkyně a manželský páry. A každej maník, kterej tam přišel s ucházející kůstkou si ji ostražitě hlídal před šmíráky. Nakonec ale převládl ten báječnej pocit svobody a relativní rovnosti. No a taky jsem rád vystavoval na obdiv svůj penis.

Myslím, že v mužském osazenstvu jsem hrál první ligu co se týče velikosti. Bavilo mě sledovat, jak si ženský poposunujou sluneční brýle, aby mě mohly ve skrytu pozorovat.

Holky přišly o chvíli později. Měl jsem zrovinka přes ksicht hozený triko, abych se moc nesežehnul, když jsem podvědomě na sobě ucítil dva stíny.

„Jé, já jsem hned věděla, že to jseš ty… a hádej podle čeho jsem tě poznala…?“ uvítala mě Štěpka. „To je Nancy a to je Pavel,“ vzájemně nás představila. Vstal jsem a jal se podle zvyklostí políbit svou novou známost.

Nancy pohlídla na můj klátící se penis a letmý polibek se náhle změnil na divokej francouzák. Jazykem mi spočítala zubní plomby a propátrala všechny možné kazy. Ta táhlá pusa mi ihned rozhoupala ptáka. Raděj jsem si rychle sedl, abych nepobouřil veřejnost.

„Hi, sweet boy,“ šeptla a v jejich očích se mihla tajemná vášeň. „No, tak mládeži, ještě si užijete!“ řekla Štěpánka a rozložila jejich deku vedle mě. Holky udělaly striptýz a lehly si na záda vedle sebe a já musel na břicho, rychle ukrýt erekci.

Nancy nebyla v ksichtě nic moc, ale to tělo bylo božanský. Pozoroval jsem holky vedle sebe a porovnával. Obličej hezčí a smyslnější Štěpánka – orál s ní. Kozy – rozhodně větší a sympatičtější tvar a bradavky Nancy – klasika a na koníčka s ní. Kundičky obě vyholený, nádherně vypouklý, růžovoučký – asi remíza. Na anál bych bral asi Nancy. Při trojce – nahoře, na jazyku bych brousil Nancy a ocas bych si narazil Štěpánku.

Koukal jsem na ně a snil o věcech příštích. „Hele Pavle, Nancy, ač na to nevypadá je ještě panna. Víš, ona chlapy spíš jenom dráždí, v podstatě je lesbička. Ale když jsem jí o tobě vyprávěla, o těch našich šukačkách, řekla, že to taky zkusí. Že by jednou chtěla dítě a tak chce vědět, co ji čeká při jeho výrobě. Až budeme u nás, nech všechno na mě. My si dáme dvojku a až ti řeknu, tak se budeš moct přidat…“

Přikývl jsem. „No a teď půjdeme do vody. My plavem s Nancy na ten ostrůvek vpravo, když budeš chtít, tak tam přijď za náma.“ Holky se zvedly a já pozoroval ladně vyšpulené prdelky. Půlka mužského osazenstva pláže v duchu zavila touhou a zapíchla se vzrušenými šourky do dek.

Počkal jsem, až mi opadne erekce a vyrazil na ostrůvek. Naštěstí byl opuštěný, přeci jen byl dost daleko a voda nebyla zrovinka moc prohřátá.

Holky už seděly na břehu, líbaly se a hladily. Stál jsem po krk ve vodě a s otevřenou pusou pozoroval tu něžnost a nevinnost. Vždycky jsem v duchu toužil být přizván do pravé lesbické lásky, sdílet ty rozeklané jazýčky a vlhké kundičky. Pod hladinou jsem si jako správnej úchyl honil péro.

„No tak už vylez, nestyď se… Že ty tam onanuješ?“ Štěpánka mě hned prokoukla. Vylezl jsem s přirozením jak rybářský prut. Chtělo by to nějakej úlovek.

Štěpánka si klekla a začala Nancy lízat piču… Na mě vyšpulila svou orosenou prdelku. „Vraž mi tam tu svoji harpunu a nešetři mě.“

V ten moment jsem do ní vnikl. Sotva se stačila více rozkročit už jsem byl v jejích útrobách dvacet čísel. Bušil jsem do ní a ona ve stejném kmitočtu bušila jazykem do díry Nancy. Přirážel jsem zprudka a tak i Nancy cítila každej náraz, při kterým jí Štěpánčina ústa rejdila v rozkroku.

Byli jsme zrovna v nejlepším, když se blížili nějací čumilové na člunu. Rychle od sebe a do vody skrýt vzrušení. Nancy byla náhle u mě a její ručka mi pod vodou hladila koule. Jazykem mi stírala kapičky z ucha a krku… Štěpánka jí zřejmě prozradila moje slabá místa…

Rozdělala mě pěkně. Seru na její panenství. Popadl jsem ji za prdel a obkročmo si ji na sebe narazil. Bez přípravy a předehry.

Nebyla to na to připravená a tak bez odporu roztáhla stehna a obtočila se kolem mě. Štěpánčina lízačka ji zřejmě roztáhla blahem kundu, takže jsem bez míření vjel hned mezi pysky. Pořádně jsem zatlačil a cítil, jak se rve její blána a už mě nic nezastaví.

Nancy se nadzvedávala do rytmu a začala mumlat nějaký anglický slovíčka. Něco jako horny a fuck me a bitch a tak… Člun raděj rychle odjel a Štěpánka nevěřícně zírala, že její plány na sametovou kopulaci nevyšly.

Ještě párkrát jsem přirazil a pak už jsem uvolnil svoje mlíčí do jejích střev. Držel jsem ji v náručí ještě dlouho, nechtěl jsem se vzdát jejího obětí a vyplout ven z její úzké a sametové dírky.

Zpátky jsme plavali společně a Nancy si se Štěpánkou něco štěbetaly a chechtaly se. Asi zase něco připravovaly, bestie. Na pláži jsme byli asi do pěti, dali nějaký to pivko a domluvili se na večer. Že se sejdeme u Štěpánky a něco podnikneme…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *