Snacha chce dítě IX.

V následujících měsících jsme si zaběhli pravidelnou rutinu. Todd s mou ženou odjeli z města za prací. Nancy přišla, zůstávala u nás doma a šukali jsme spolu jako králíci. Pak dostala menstruaci, byla nešťastná a já si užíval skvělý orální sex, dokud jsme opět nemohli mít normální styk. Nikdy už jsme se nebavili o nějaké ovulaci, prostě když to šlo, Nancy za mnou přišla a já si to užíval. Občas jsem jí vylízal tu její krásnou mušličku, ale dávala přednost klasickému šukání. Nespouštěla ze zřetele svůj cíl.

Jednou jsme se málem nechali přistihnout. Ležel jsem na Nancy, bušil to do ní, pouhé sekundy vzdálen od orgasmu, když jsme náhle zaslechli auto v garáži. Todd se ženou se vrátili dříve, než hlásili! Vyskočili jsme s Nancy z postele, popadli jsme její šaty a rychle je naházeli do Toddovy ložnice. Nancy pak radostně přivítala Todda doma a já se vrhl na svou ženu, sotva přišla z koupelny.

Ta noc byla asi pro ni velkým překvapením, protože poprvé jsem byl hotový tak rychle, že mi to nedalo a maje velkou zkušenost z hrátek s Nancy, jsem prodloužil náš manželský sex tak, že se krásně udělala nejen má žena, ale i já podruhé. Žena se trochu divila, přece jenom jsme se v poslední době příliš často nemilovali. Vysvětlil jsem jí, že jsem se na ni těšil a že jsem moc rád, že přijeli dřív.

Tu krásnou rutinu, kdy jsem se mohl těšit na hravé milování s Nancy vždy, kdy žena odjela vydělávat peníze, na jaře narušila velká novina. K překvapení všech náhle po nedělním obědě oznámila, že je těhotná! Neubránil jsem se přemýšlení nad tím, kdo je asi otcem? Doufal jsem, že Todd. Věděl jsem, že se s ním Nancy nadále miluje, když je doma. Smířil jsem se s tím, že tím okamžikem končí mé užívání si s Nancy v posteli, na pohovce, podlaze, stole, kuchyňské lince, v koupelně nebo i na zápraží (to bylo jeden večer, kdy jsme se oba malinko opili a protože bylo v domě horko, milovali jsme se prostě venku na zápraží, všem na očích; lampa je od nás naštěstí dost daleko a bylo hodně pozdě, tak nás snad nikdo neviděl).

Na další cestu za prací Todda a ženy jsem se proto po dlouhé době nijak zvlášť netěšil. Jaké bylo mé překvapení, když druhý den ráno opět zazněl zvonek a já ve dveřích uviděl Nancy! Moc jí to slušelo, celá jen zářila. Mají pravdu, když říkají, že mateřství se na každé ženě pozná.

„Ahoj, pojď dál!“ pozval jsem ji. Prošla kolem mě, rukou mě přitom důvěrně pohladila. Celý jsem se zachvěl a musel jsem se hlídat, abych se k ní hned neměl tak, jak už jsem si za ty krásné dlouhé týdny zvykl. „Jak se máš, jak ti je?“

Bylo už skoro poledne, Nancy přitom ráda vstávala brzy. „No to víte, děťátko se trochu hlásí,“ postěžovala si, ale usmívala se přitom. Rukou si pohladila dokonale ploché bříško. „Ráno mi nebývá moc dobře, ale pak to přejde.“

Neodolal jsem a přistoupil až k ní. Zvedla mi ruku a položila si jí na pupík. „Tak tady je, tady uvnitř,“ zašeptala mi blaženě. „Jsem moc rád,“ řekl jsem po pravdě a lehce jí hladil. „Já také!“ dostal jsem pusu na tvář, pak mi náhle Nancy uchopila hlavu do dlaní a začala mě líbat. Nebránil jsem se, naopak, sevřel jsem ji v náručí.

Po chvilce jsem z ní začal automaticky stahovat oblečení dolů a hladit ji. Když se tomu potěšeně zasmála a začala mi pomáhat, pochopil jsem, že Nancy asi opravdu bude chtít víc dětí a hodlá si mě udržovat v provozuschopném stavu. Proti tomu jsem opravdu nemohl nic namítat.

Jednotlivé součásti oděvu skončily porůznu na podlaze v hale, já s Nancy v náručí klesl na pohovku. Když si lehala, objala mě štíhlýma nohama a stáhla si mě rovnou do sebe. Byla krásně připravená, vlhká až to mlaskalo, když jsem do ní opatrně zajížděl.

Zpočátku jsem se přece jenom trochu bál, už to bylo hodně dlouho, co jsem měl sex s těhotnou ženou. Ale Nancy se chovala jako vždy a nijak se nekrotila, takže jsem její požehnaný stav brzy pustil z hlavy a užíval si naplno.

Nancy se pode mnou svíjela rozkoší, stihla se udělat celkem třikrát, než jsem končil mohutným výstřikem i já. Bylo to velmi obyčejné a nenápadité milování, a přitom jsem si nepamatoval, že by Nancy byla někdy takto vzrušená.

Když se vydýchala, smála se na mě a dala mi ještě jednou děkovnou pusinku. Pak se spokojeně rozvalila na pohovce a stáhla si mě k sobě, aby se mohla tulit. „To byla nádhera! Tatínku, to je tak báječný pocit, mít v sobě konečně miminko! A možná, možná že je vaše… Myslela jsem na to celou dobu, kdy jste ve mně byl a když jste pak stříkal.“

„A možná je taky Toddovo,“ řekl jsem a položil jí dlaň zepředu na klín tak, abych se prsty dotýkal její mušličky a zápěstím se opíral o bříško, které se už zanedlouho začne klenout. Nancy se zavrtěla, trochu se natočila a roztáhla o něco víc nohy. Pak si mou ruku přitiskla vlastní dlaní ještě víc do klína. „Ano, nebo je Todda,“ souhlasila a začala se hladit mou rukou.

Poznal jsem, že chce pokračovat, že ještě není úplně uspokojená. Bylo to neobvyklé, ale kdo jsem byl já, abych si stěžoval? Podvolil jsem se jejímu vedení a prsty se opatrně probíral hebkými závojíčky a laskal jí dosud nalité pysky.

Když jsem jí začal ožďobávat ouško, slastně zavrněla a roztáhla nohy daleko od sebe. Na takové pozvání se dalo odpovědět jen jedním způsobem. Zanořil jsem prsty hlouběji; nejprve jeden, pak dva. Dráždil jsem ji zevnitř, a když jsem přidal třetí prst, začal jsem jí druhou rukou hladit ohanbí a poštěváček. Nancy vzdychala, začínala se celá vypínat proti tlaku mé ruky. Netrvalo to dlouho a měla další dlouhý orgasmus.

Zatímco odpočívala, rozvalená na pohovce, nohy roztažené, neodolal jsem a přesunul se dolů, k jejímu klínu. Vonělo to tam ryzí touhou. Sklonil jsem hlavu a oblízl pár kapiček, které z ní vytekly až ven. Nancy jen potichu zachrčela, jinak se ani nehnula.

Postupně jsem se osměloval a lízal ji čím dál naléhavěji, až jsem se nakonec propracoval až k její pootevřené štěrbince. Vůbec jsem nemyslel na to, že bych se mohl snadno napít vlastního semene, i když jsem se dosud lízání kundičky těsně po styku vždy vyhýbal. Prostě jsem ji dráždil a laskal, jak nejlépe jsem uměl, až jsem za odměnu uslyšel dlouhý sten a Nancy se vypjala v dalším orgasmu! Bylo to neskutečné, jako kdyby byla nějak nadrogovaná, extrémně vzrušivá.

Lehl jsem si na ni, svou obnovenou erekci opřenou o její neúnavnou svatyňku. Začal jsem ji líbat. Nancy byla sice unavená, ale co zmohla, to mi oplácela s velkou chutí. Pomalu jsem se do ní začal opět nořit. „Ach bože, to nevím, jestli ještě zvládnu!“ přerušila Nancy náhle naše líbání a zalapala po dechu.

Nechtělo se mi ven, ale nakonec jsem ho vytáhl. Nancy se na mě vděčně podívala a hned mi ho začala hladit. „Chudáček můj malej, pojď ke mně, já ti to vynahradím,“ šeptala mu chraptivě a já se ochotně vytáhl výš na pohovce tak, aby si ho mohla pohodlně vložit do úst.

Opravdu mi to vynahrazovala, zpracovávala mě ústy a jazykem tak dokonale, že jsem se z toho za chvíli celý zpotil. Postupně jsme se přesunuli, dovolila mi, abych si lehl na gauč místo ní. Moc dobře věděla, že když se do mě takhle pustí, ztrácím sílu ve všech končetinách vyjma jediné.

Tentokrát mě trápila hodně dlouho, chvílemi si s ním vyloženě hrála, párkrát ho jemně kousla, vrčela na něj a cvrnkala do něj prstem, pak ho napružila a vystřelila si ho přímo do úst. A já celou dobu jen trpně držel a přál si zároveň, aby to nikdy neskončilo a aby už to proboha skončilo co nejdřív.

Nakonec jsem se dočkal, ucítil jsem, jak se ve mně hromadí vlna semene, která se začíná tlačit ven. Nancy to zpozorovala také a hned mě pevně chytila za kořen. Stiskla mě tak, že jsem nemohl stříkat a zároveň se na mě začala náruživě nabodávat ústy.

Klouzal jsem v ní hluboko, až do hrdla a pak zase ven až po špičku, kterou mi oblízla a znovu dovnitř. Zvyšovala přitom rychle tempo, pak už si mě jen zarážela do úst, jen tak hluboko, aby mě mohla dráždit na hlavičce svým jazýčkem.

Bylo to k zbláznění krásné, sténal jsem hlasitě do rytmu jejích přírazů, až jsem to nakonec nevydržel a pohnul se celým tělem. Tím jsem se jí vysmekl z jejího držení a konečně se s velikou, blaženou úlevou vystříkal hluboko do jejích úst.

Nancy trpělivě počkala, dokud se úplně neuklidním, rukama mě přitom hladila po těle. Hned poté se na mě usmála a sdělila mi, že jsem toho do ní nastříkal tolik, že musela polykat a nemohla se mi pochlubit bílou omáčkou v ústech tak, jako obvykle.

Ležel jsem pod ní napůl v mrákotách, zvládl jsem se na ni jen chabě pousmát. Byl jsem úplně hotový, vyždímaný. Nancy si mě chvíli vítězoslavně prohlížela a pak se spokojeně stulila mezi mýma nohama, s hlavou položenou v klíně těsně vedle mého znaveného penisu. Za chvilku jsme spali oba.


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *