Maminko, jak se to dělá? IV.

„Marku, počkej…“ vykřikla jsem divoce, vyskočila rychle a odstrčila z něho již téměř bezvládnou Lindu. „Nemůžeš stříkat do své sestry, je ještě malá, pamatuj si to! Chci, abys poprvé ve svém životě stříkal semeno do lůna své matky, z kterého jsi vzešel!“ pokračovala jsem a rychle vystřídala svojí dceru na Markovu penisu.

Uchopila jsem mokrý, chvějící se penis svého syna do ruky a přidržovala jej u ústí své mokvající a roztoužené pochvy. Pomalu jsem se spouštěla dolů dokud jsem neucítila jak se do mého těla zasouvá poprvé v životě penis mého syna. Slastí jsem zasténala když zcela vyplnil mojí pochvu a když jsem dosedla na paty, myslela jsem, že špička synova penisu protrhne mojí vaginu.

Viděla jsem jak se mění výraz jeho očí, počáteční údiv se mění v blaženost když jsem začala zkušeně jezdit po jeho penisu. Uchopila jsem jeho ruce a znova je položila na své prsy, kde začaly okamžitě zkoumat jejich pružnost a velikost.

Byla jsem překvapená do jaké velikosti nabobtnal synův penis, zcela vyplňoval mojí mateřskou pochvu svým nádherným třením mě opět přiváděl k dalšímu orgasmu. Byli jsme oba dva z toho tak vzrušeni, že netrvalo dlouho a cítila jsem, jak se blíží další vlna slasti.

Ve stejném okamžiku kdy se Marek s divokým výkřikem vzepjal vzhůru a z jeho cukajícího se panického penisu vystřelil první chuchvalec semene, atakovala mě první vlna nesnesitelné slasti mého orgasmu. Cítila jsem jak sebou synův penis cuká v mé rovněž cukající se pochvě a vypouští do mě salvu za salvou svého mladického semene, zatímco jsem tiskla jeho chvějící se hlavu na svá dmoucí se ňadra a jeho ústa se přisála na jednu z mých bradavek.

Odpovídala jsem protipohybem svého lačného klína nárazům jeho penisu a svým lůnem vysávala ze synova penisu všechno semeno do poslední kapky, dokud neklesnul na postel a zůstal bezvládně ležet s otevřenýma nevidoucíma očima, popadajíc dech po takovém neznámém náporu slasti.

Linda se na nás dívala jako u vytržení a pak se na mne vrhla s radostným smíchem. „Maminko děkuju, to byla krása a vy s Markem jste byli úžasní. Kam se hrabe jeho pornovideo!“ smála se šťastně a líbala mě jako šílená. Pak se k mému úžasu sklonila do mého klína a začala jazykem chutnat Markovo semeno, úplně vytékající z mé přeplněné pochvy.

„Hmm, to je dobrota, myslím, že příště nechám Marka stříkat do mojí pusy, než bude moci stříkat do mé pochvy!“ smála se a lačně lízala tu manu.

Mezitím se Marek vzpamatoval a i on se ke mně přitiskl a začal mě rovněž líbat a hrát si s mými prsy. Věděla jsem, že by nebylo těžké si vše zopakovat ale přece jen to na poprvé stačilo. Vždyť to byl jejich první zážitek a dost náročný vzhledem k jejich mládí, pomyslela jsem si. A navíc, ty dva nádherné orgasmy co jsem s nimi zažila na čas uspokojily můj chtíč.

„Tak myslím, že to pro dnešek stačí, musíme tady po sobě trochu uklidit!“ řekla jsem nedbajíc smutných pohledů svých dětí, především Marka kterému se evidentně hra s mými prsy velice líbila. Líbila se i mně, ale nemohla jsem ustoupit.

Skvrny od Markova semene na prostěradle i na zemi potvrzovaly moje slova a tak jsme rychle po sobě uklidili tu spoušť a pak společně šli do koupelny. Poprvé jsem se společně umyli a já dovolila oběma dětem aby se podrobně seznámili s mým tělem, přičemž jsem jim vysvětlovala jeho detaily potřebné pro milostný život. To stejné jsme pak dělali s Markem a Linda pozorně naslouchala mojí instruktáži.

Nakonec jsem se dětí zeptala jak se jim to vše líbilo a současně je poučila o tom, že to musí zůstat pouze naším tajemstvím, pokud v tom budeme chtít pokračovat. Oba, Linda i Marek nadšeně souhlasili a přísahali, že nebudou nikomu nic vyprávět o tom co děláme, jen ať v tom budeme pokračovat. Musela jsem jim slíbit, že to bude co nejdříve a oni mně zase museli slíbit, že bez mé přítomnosti nebudou sami dělat nic, co by mohlo způsobit Lindino otěhotnění.

Myslím, že by se Vám líbilo moje vyprávění o tom jak jsem svoje děti učila další milostné hrátky, ale o tom třeba až někdy jindy…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *