Není možné odolat

Znáte ten pocit, kdy prostě musíte dostat co chcete za každou cenu? Já tohle mívám často a zvláště pak, když mám chuť na sex. To jsem ochotná přistoupit i na hru, kterou by jinak moje ješitnost nebyla schopná dopustit.

Přítel pracuje hodně přes internet a tudíž když se vracím z mojí nudné práce, sedí ještě u počítače. Díky flexibilitě svojí práce může vstávat klidně k obědu, ale pak zase pracuje dlouho do noci, kdy já už obvykle usínám.

Dnes jsem ale vážně měla chuť ho doslova zneužít. Už cestou domů jsem měla hříšné myšlenky a když jsem otvírala dveře našeho bytu, už jsem byla solidně vlhká a vzrušená.

Přítele jsem našla přesně tak, kde jsem čekala – u počítače. Cosi tvořil – cosi, čemu vůbec nerozumím a ani rozumět nechci. Každopádně jsem hned zamířila do sprchy.

Asi si ani nevšiml mojí přítomnosti. Horká sprcha krásně uvolnila moje tělo a voňavý sprchový gel se pomalu rozpouštěl na mém těle zatímco se moje krev začínala zahřívat na stejnou teplotu, jako měla horká sprcha.

Gel se změnil na bohatou pěnu, kterou jsem roztírala po celém svém těle. Pro dnešek jsem vzdala houbu a pěnu roztírala dlaněmi. Vlastní dotyky na mém těle mě vzrušovaly a dál tak stupňovaly mou touhu. Chtěla jsem sex víc a víc, až jsem svoje doteky přestala ovládat.

Už jsem si jen nemačkala bradavky a nekroužila s nimi, moje ruce začaly putovat níž přes zadek, kde jsem se na chvilku zastavila. Plácla jsem se po zadku a ruce mi sklouzly mezi nohy. Namířila jsem proud vody na svůj klitoris a jen co se ho voda dotkla, sykla jsem vzrušením.

Tohle vážně dlouho nevydržím, pomyslela jsem si a rychle zastavila vodu. Osušila se a jentak omotaná ručníkem jsem vyrazila do pracovny za svou drahou polovičkou. Vlasy jsem měla trochu mokré a rozpuštěné na ramena, kůže byla voňavá díky sprchovému gelu a krásně se leskla.

Po špičkách jsem nakráčela do pracovny a našlapovala jsem velmi pomalu a ladně, abych prodloužila svoje nohy a vypadala jako bohyně. Bosé nohy po podlaze jen ťapkaly a to byl první okamžik, kdy drahý vzhlédnul od počítače.

Vykulil na mě oči a naprázdno polkl. „Ale, ale – copak?“ pronesl rádoby nenuceným tónem, ale soudě podle krční tepny, která vypadala jako splašený kůň – zas tak chladný nebyl.

Beze slova jsem šla pomalu k němu a vášnivě mu vtiskla dlouhý polibek. Potom jsem se usmála a sedla si mu obkročmo na klín. Najednou ho počítač vůbec nezajímal a věnoval všechnu svou pozornost jen mě. Díval se mi na prsa a skoro se nemohl odtrhnout. Ani jsem nemusela vyzívat jeho ruce, aby se mě dotkl.

Během chviličky mi už tiskl prsa v rukou a pohrával si s mými bradavkami. Čím víc mě dráždil, tím víc se ve mně vřela krev a touha vítězila nad zdravým rozumem.

Stáhla jsem mu tričko a naklonila se k jeho bradavkám, abych je mohla sát. Jen jsem se jich dotkla svým vlhkým horkým jazýčkem, tichounce vzdychl. Asi si chtěl hrát na pana ledového, kterého nic nevyvede z míry.

Na jeho hru jsem tedy přistoupila, touha, která se mi rozlévala po těle ze mě dělala hladové zvíře, které se na nic neptá a bere si, co mu náleží.

Pomalu jsem tedy putovala jazýčkem niž a niž přes bříško až k poklopci jeho džín. Rozepla jsem mu kalhoty a vyprostila jeho tvrdej klacek z trenek. Soudě podle kapky rozkoše, kterou jsem slízla ze špičky jeho penisu, už měl dost, ale stále se tvářil jako by se ho to vůbec netýkalo. Dráždila mě jeho letargie a tak jsem šla na věc.

V jednom rychlém pohybu jsem ponořila celý jeho péro do pusy až po samý kořen a trochu jsem stiskla rty, abych vyvolala tlak na jeho chloubu. Zase tichounce vzdychl.

To už mi ovšem zachutnal a začala jsem mu kouřit. S pevně obemknutými rty jsem pohybovala nahoru a dolu a občas jsem ho jazykem trochu poškádlila na samé špičce. Přestalo mi vyhovovat, že se o něj musím doslova prát s džínama a proto jsem mu je prostě stáhla – jen se na mě vyděšeně podíval, ale jakmile jsem se zase přisála k jeho penisu, uklidnil se a začal mě pozorovat.

Vsávala jsem ho do svých úst až zaklonil hlavu a zavzdychal. „Kotě…“ vydechl. A to už jsem měla dost i já. Vstala jsem a nasedla na jeho krásně tvrdej klacek.

Dosedla jsem až po kořen a stáhla poševní svaly, což ho okamžitě katapultovalo do výšin rozkoše. Otevřel ústa a zalapal po dechu. Chviličku jsem vydržela v sevření a povolila svaly. Trvalo ještě zlomek vteřiny, než se úplně probral a pak mi uštědřil vášnivý polibek.

Narážela jsem se na jeho klacek a vzdychala, zatímco on byl už mimo. Potom jsem ale chtěla cítit jeho mužnou sílu a tak jsem bez varování najednou vstala, odstrčila židli s ním a opřela se o stůl, čímž jsem mu poskytla pohled na svůj zadeček a vlhkou roztouženou kundičku.

Na nic nečekal a už byl u mě. Plácl mě přes zadek a zamířil rovnou do mě. Prudce přirazil, až jsem cítila jak si jeho péro razí cestu mým vnitřkem. Roztahoval stěny mojí jeskyňky a pronikal stále hlouběji a hlouběji.

Skoro jsem už nedýchala, ale on stále pronikal hlouběji… pomyslela jsem si, že snad ani nemá konce, když se jeho pohyb zastavil hluboko ve mně a chvíli jen tak zůstal. Tlačil mírně na můj poševní vchod a vyvolával tak zdání tlaku do mě, což mě velmi vzrušilo. Rukou se zatím přemístil na můj poštěváček, se kterým si začal hrát.

Prohla jsem se v zádech a zalapala po dechu. Bylo krásné cítit jeho mužnou sílu. Chytl mě za boky a začal přirážet. Díky jeho rukám, které mě pevně držely nebylo úniku před jeho nabodávajícím se pérem a tak mi nezbylo nic jiného než vzdychat a svíjet se návaly rozkoše, které jeho pohyby ve mně způsobovaly.

To mu ale nestačilo a tak se rukama přesunul na moje prsa a držel mě teď za ně a zároveň dál zběsile přírážel. Jeho stisky byly pevné až to skoro bolelo, ale přesně to mě vrhlo do náruče té největší rozkoše až se mým tělem prohnal orgasmus.

Začalo to svalovou křečí mých poševních svalů a postupně se horko rozlévalo celým mým tělem až jsem vzdychla v posledním záchvěvu rozkoše. Právě prožití mého orgasmu přiblížilo i ten jeho.

Otočil mě a nechal kleknout před sebe, až se mi vystříkal na prsa. Jeho horké sperma se rozlévalo po mém těle a jeho exploze nebrala konce. Občas prostě může i žena přefiknout muže 🙂


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *