Snídaně v posteli II.

K mému překvapení si babička sedla na postel a začala si svlékat svojí sukni. Odhodila jí na postel, sehnula se a stáhla si i kalhotky takže jsem mohl poprvé vidět její zarostlý klín. Můj penis ztvrdnul znova při pohledu mezi její roztažená stehna, kde se šklebila široce rozevřená kunda, s velkým vystouplým poštěvákem, jaký jsem ještě nikdy neviděl.

Seděla tam, opřená vzadu za ruce, nahá jako já a já držel jednu její kozu v obou dlaních a nemohl se nabažit té nádhery, zatímco její ruka jemně honila můj opět mokvající penis.

Sklonil jsem se k její koze a vsál do úst ztopořenou velkou bradavku, až jí z úst unikl sten slasti. Její ruka stiskla můj penis a jemně jej táhla k sobě. „Pavlíku, proboha, strč ho do mě!“ vyhrkla náhle nedočkavě a rukama mně táhla na sebe.

Padl jsem na ní, hlavou přímo mezi její ohromné kozy, zatímco její ruka nedočkavě tlačila můj penis do svojí mokré, roztoužené kundy. Cítil jsem jak se penis noří do horkého mokrého tunelu, který jej sametově svíral při jeho cestě do babiččiny pochvy.

„Áááách, Bože, Bože co to děláme! Ještě, vraž ho tam celý! Bože jak dlouho už jsem tohle necítila!“ vzdychala babička a její tělo se prohýbalo slastí a touhou stejně jako moje.

Přiznávám se, že jsem ještě neměl čuráka v žádné pochvě a babiččina byla první! Byla to nádhera, dosud nepoznaná krása a tak vzrušující, že jsem měl mozek úplně zatemněný. Babička na tom byla stejně, vzrušení a rozbouřená krev jí úplně přemohly a ona myslela pouze na to, že po dlouhé době cítí v sobě mužský penis.

„Ano, to je ono, Bože ty jsi velký! A mrdej, proboha mrdej mě, mrdej svojí babičku, ty malý deviante!“ přímo skučela vzrušením a touhou, vilně mě objala svýma nohama a vší silou mě tiskla k sobě.

Cucal a kousal jsem její ohromné bradavky, snažil se dostat do úst co největší kus jedné z její koz a současně jsme jezdil sem a tam svým čurákem v její rozčvachtané kundě, mlaskající při každém pohybu sem a tam. Babička mě dirigovala svýma rukama a vzdychala a hekala jako pominutá.

Netrvalo dlouho a babiččin dech se zrychlil ještě více, její nehty se mi zaryly do zad a z úst se jí draly divoké výkřiky. „Ano, ano, už budu, nepřestávej, mrdej, mrdej ty bastarde! Už budu, tak nepřestávej!“ divoce vykřikovala a její tělo se začalo divoce svíjet, zatímco její kunda se začala stahovat okolo mého čuráka jezdícího neúnavně sem a tam.

„Ach Božéé! Úúúúúž. Už jsééém! Ach Bože, ty jsi mě udělal! Bože já stříkám! Ach Pavlíku, lásko,“ křičela babička a svíjela se slastí pode mnou jako při nějakém záchvatu. Současně jsem cítil jak sebou její kunda cuká a chrlí ze sebe proudy teplých štáv jako by močila! Bylo to tak šíleně vzrušující, že jsem cítil jak se mi začíná cukat v penisu a semeno se žene vzhůru z něho ven.

„Babi, já už budu stříkat!“ vykřikl jsem zoufale nevědouc, co mám dělat. „Ano, stříkej, stříkej miláčku, můžeš do babičky, jen vystříkej to svoje semeno do mě!“ pobízela mě vzrušeně babička, ale já měl jiné úmysly. Před sebou jsem měl ty nádherné obrázky čuráků sevřených mezi velké kozy a nemohl jsem odolat.

Vytáhl jsem penis z babiččiny mokré kundy a přesunul se trochu výš tak, že jsem klečel na babičce. Penis mi zajel mezi její obrovské kozy, babička pochopila o co mi jde a ochotně je stiskla k sobě svýma rukama a sevřela ho mezi nimi.

V tomhle božském tunelu jsem začal jezdit sem a tam a netrvalo dlouho a již jsem s divokým výkřikem vystříkl první a pak další a další chuchvalec horkého bílého semene na babiččiny kozy, bradu a tvář. Nakonec jsem vrazil penis do babiččiných otevřených úst a ona jej ochotně vycucla do poslední kapky.

Znaven jsem klesl vedle ní a s rukama na jejích kozách prudce oddychoval. „Babi, to byla krása!“ řekl jsem udýchaně a podíval se na ní. „Ano, víš, bylo to po dlouhé době a nemohla jsem odolat. Ale řekni mi, kde jsi přišel k těm kouskům? Neříkej, že jsi již měl nějakou ženu!“ zeptala se mě zvědavě.

Odpověděl sem popravdě, že jsem dělal to, co jsem viděl na obrázcích a ona je chtěla vidět, zvědavá jako já. Tak jsem pro ně došel a ona mezitím přinesla tu hotovou snídani, a tak jsme snídali a společně jsme si prohlíželi ty obrázky a pak jsme byli opět vzrušení a začali dělat to, co jsme předtím viděli…

Od té doby jsme s babičkou mrdali pokaždé, když jsme byli sami doma až nás jednou přistihla máma, ale to je již jiný příběh.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *