Po tréninku II.

Jitka klečela mezi mýma nohama, oči se jí leskly horečnatým vzrušením. Ještě než stihla sáhnout po mém, mírně povadlém ptákovi, přetáhl jsem jí tričko přes hlavu, čímž její účes dostal velmi rošťácké vzezření, a hlavně na mě konečně vyjukly její pevné kozičky s malými, tmavě růžovými dvorci uprostřed ukrývajícími jemně zvrásněnou bradavku.

Mohl jsem na nich nejprve oči a poté i ruce nechat. Při každém promnutí a potáhnutí za vztyčené bradavky Jitka zavzdychala a přivřela oči blahem. Po paměti sáhla směrem, kde tušila můj, už zase trčící ocas. „Honí tě mlsná, kočičko, viď? Tak už se pusť do té banánové nadílky.“

Pomalu a pečlivě, místečko po místečku čistila sametovým jazýčkem moji krví nalitou chloubu. Stopy řádění její ručky s banánovou slupkou na mém ohonu nenávratně mizely. Už se opět blýskal čistotou a navíc i jejími slinami.

Pozoroval jsem, jak jí z úst vyjíždí jazyk a jak se ovíjí a smýká po mém fialovém žaludu. Špičkou nutila můj stříkací otvůrek k rozevření, pocit neuvěřitelné slasti pak dotvářela ručkou, kterou mi napínala předkožku málem až k prasknutí.

V jednu chvíli jsem ji popadl oběma rukama za hlavu a energicky si doslova nazouval její uslintanou tlamičku na svůj kůl. Asi ve třech čtvrtinách jeho délky se začala mírně cukat. Zastavil jsem tedy. Po chvilce napětí jsem však znovu malinko přitlačil a vydobyl si tak dalších pár slastných milimetrů v její pusince navíc.

Pak jsem jí nechal volnost ke kouření. Jen jsem velitelskou rukou dbal na to, aby si můj klouzající ocas zastrkovala do pusy na patřičnou délku. Celý proces postupného pronikání do Jitčina krku jsem pak ještě dvakrát zopakoval, až nakonec na mě hleděly její mírně uslzené oči s pýchou, že dokáže hulit i takového macka.

Povolil jsem sevření její hlavičky a Jitka se celá udýchaná zvrátila nazad. Teď už byla řada na mně, abych jí vrátil všechnu rozkoš, kterou poskytla ona mně.

Předklonil jsem se, něžně olizoval a cucal lalůček s drobnou náušnicí, přičemž jsem jí ruce ovinul kolem pasu. A pak ji mocným záběrem strhnul do lehu na lopatkách s pánví a nohama zvednutýma přímo k mému obličeji.

Odstranit z jejího žhavého těla sukýnku a kalhotky bylo dílem okamžiku. Začal jsem si počínat dost neurvale, ale Jitce se takové zacházení evidentně líbilo. „Tak se pochlub i ty svým pokladem!“ a rázně jsem jí rozevřel nohy dokořán.

Její horkem a vlhkem sálající pička na mě zírala v celé své vyholené kráse. Něžně jsem ji několikrát políbil, projížděl špičkou jazyka mezi chlípně se rozvíjejícími závojíčky nebo ji mírně popleskával konečky prstů po puklince, sem tam i přímo přes poštěváček. Krásnější pleskavý zvuk jsem nikdy neslyšel. Jitka jen vrněla, občas jí skrze rty uniklo vzrušivé kviknutí, to když jsem přitlačil trošku víc.

Stále víc jsem se rozvášňoval. Čím dál hladověji jsem se vrhal na nyní už nestoudně roztáhnutou tekoucí pičku, rozevíral růžový otvůrek, pouštěl do něj sliny, sem tam i na přímo plivnul, prozkoumával jazykem horké mrdací ústí přičemž mi Jitčiny šťávičky třísnily tvář.

Vsál jsem si její kluzký poštěváček mezi zuby a hodnou chvíli ho tam svíral a dráždil. Rukama jsem stále přidržoval nožky v maximálně roztaženém stavu, což Jitčinu trénovanému tělu nečinilo nejmenší problémy. Dál hekala, svíjela se a nabízela se k dalšímu vylizování.

Zpola omámený kundí vůní jsem se sesunul na zem, tím jsem Jitku dostal pod sebe a můj rozvířený čurák zíral přímo do ústí mrduchtivé rozlízané kundy. Bez dalšího otálení jsem přirazil. Moje koule se přilíply k zadečku.

„Ánooo, pořádně mě opíchej, ty nadrženej hajzlíku,“ sípala Jitka. Pokojem se rozlévalo pleskání těla o tělo. Jitčin orgastický křik a povzbuzování, abych se nebál přitvrdit a tvrdě ji obdělával. Co chvíli jsem si ji musel přitáhnout zpět, jak pod mými údery pomalu popojížděla po koberci.

Kozičky báječně poskakovaly a Jitce přišel nádherný orgasmus. Přestala se zmítat, zaťala mi nehty do zad a téměř plačky mě poprosila, abych zpomalil. Celá se chvěla v mém náručí, v kundičce jí cukalo, šťávičky obtékaly můj úd, který si nyní už jen polehoučku proklouzával cestičku masíčkem.

Zatímco Jitka ještě naplno vychutnávala své vyvrcholení, pevně jsem ji objal, zdvihnul ze země a stále napíchnutou na můj bodec ji posadil na gauč. Stále jsem měl dost sil a moje touha uspokojit znovu to nádherně hebké a vonící tělíčko mi velela, mít se opět k dílu.

Na chvilku opustil můj nažhavený dobývač mokrou kundu. Během chviličky jsem Jitku natočil zády k sobě, za krk ji přidržoval přitisknutou břichem k matracím, koleny rozevřel její nohy, které spočívaly na zemi, čímž se její pička nastavila k dalšímu šukání. Navíc si Jitka sama rozvírala rukama půlky a už v momentu mého prvního, ne zrovna jemného zasunutí, natahovala k nádherným vzdechům.

Zacházel jsem s ní opravdu dost surově, přitahoval za vlasy, aby nic netlumilo její božský křik, a také abych si mohl pohrát s poskakujícími kozami. Počastoval jsem její bílou prdelku několika svižnými fackami. Jitka najednou ztichla.

Myslel jsem, že už jsem to s hrubostí přehnal. Opak byl ovšem pravdou. Měla nepřítomný pohled, lapala po dechu, zakusovala se do polštářku, který si přitáhla z rohu pohovky. Nakonec se jí skrze lesknoucí rty šeptem prodralo: „Prosíííííííím, nepřestávej, udělej mi to, prosííííím!“

Opakovala to s kňučením stále dokola jako modlitbu, kterou jsem rád vyslyšel. Narážel jsem zběsile na její vyšpulený zadek, ten už hrál všemi odstíny červené, růžové a fialové, jak jsem jej snaživě plácal. Jitka v naprosté oddanosti prožívala další báječný orgasmus. Celá upocená se chvěla a já už věděl, že musím zpomalit, aby si to mohla vychutnat. Jen jsem ji líbal na krku a hladil všude, kam jsem dosáhl. Hlavně jsem něžně konejšil její zadeček, který jsem před chvílí tak zřídil.

Ani nevím jak, Jitka se vysmýkla z mého náručí, posadila se kousíček vedle, pohodlně se opřela, chodidla zvedla na hranu gauče a nohy roztáhla do 180°. „Pojď se dodělat, kocourku, a hezky zestříkej svoji čubičku.“

Nemusela mě pobízet dvakrát. V mžiku jsem byl mezi jejíma nohama a můj ocas zajížděl do její umáčené svatyňky. V půlce mě však rukou zarazila. Protahoval jsem jí tedy bez přirážení jen při ústí do stažené kundičky. Tentokrát poslouchala ona, jak sténám blahem a společně jsme se dívali, jak v ní mizím. „Moje buchtička tě zbožňuje za to, jak jsi ji hezky opíchal. Cítíš to? Píchej, miláčku, šukej, mrdej mě… áááách.“

Po chvilce už jsem plnil její stříkací přání. Vytrhl jsem ho, stoupnul si a ona s otevřenou náručí i nohama přijímala první dávky mého horkého semene, které se rozstřikovalo po celém jejím těle. Honil jsem si ho a mířil další výstřiky na její tvářičku, kozičky, bříško, pičku, dokud jsem v sobě něco měl. Poslední zbytky mi z něj Jitka vymačkávala a vycucávala sama. Sténal jsem blahem a děkoval jí za nejúžasnější šukačku, jakou jsem kdy zažil.


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *